Jump to content

Edit History

Maras

Maras

2 godziny temu, Piotrekm13 napisał:

Można zrobić biznes po polsku. Kupić, i sprzedać drożej, bez informacji że zalana. Myślę, że to jest normalna droga: 

Zalana - z grubsza przygotowana - sprzedana jako zalana - dokładniej przygotowana - sprzedana jako sucha.

Pytanie ile takich "niezalanych" jest już w użytkowaniu...

Tu zapewne czas jest ważny czyli sprzedać jak najszybciej jeszcze zanim "stolarka" napuchnie . 

Kumple z branży samochodowej już trochę zalanych wózków sprzedali ... 

Tylko te mokradła ,które były zalane mają w większości też uszkodzenia zewnętrzne bo ładując je na lawety nikt się z  nimi nie patyczkował .

Maras

Maras

1 godzinę temu, Piotrekm13 napisał:

Można zrobić biznes po polsku. Kupić, i sprzedać drożej, bez informacji że zalana. Myślę, że to jest normalna droga: 

Zalana - z grubsza przygotowana - sprzedana jako zalana - dokładniej przygotowana - sprzedana jako sucha.

Tu zapewne czas jest ważny czyli sprzedać jak najszybciej jeszcze zanim "stolarka" napuchnie . 

Maras

Maras

1 godzinę temu, Piotrekm13 napisał:

Tu zapewne czas jest waży czyli sprzedać jak najszybciej jeszcze zanim "stolarka" napuchnie . 

• Create New...