Jump to content
adamdiver

Długie weekendy 30.10 - 01.11 i 11-14.11 - spotkania

Recommended Posts

adamdiver

Witajcie,

czy szykują się jakieś spotkania na najbliższe dłuższe weekendy? Jeżeli nie, czy polecacie jakieś kempingi, gdzie jest co robić z dziećmi nawet w niepogodę (świetlica, sala kominkowa, atrakcje w pobliżu itp.) ? W razie czego wylądujemy na Alexie ;) 

DagmaraW

Tez jesteśmy ciekawi, szukamy inspiracji na długi weekend listopadowy (11-14)do wyjazdu z dziećmi 😊

Edited by DagmaraW (see edit history)

peja76

Alexa super tylko co tam robić, my jak będzie pogoda to obstawiamy Sopot, duże miasto, piękna promenada, nie wieje jak na Alexie, zawsze coś człowiek wymyśli😉, ale każdy robi jak uważa.

Batman

Też zastanawiam się nad tym weekendem. Z tymże to miałby być nasz pierwszy wyjazd z przyczepą. Myślę o Karpaczu. 

adamdiver
37 minut temu, peja76 napisał:

Alexa super tylko co tam robić, my jak będzie pogoda to obstawiamy Sopot, duże miasto, piękna promenada, nie wieje jak na Alexie, zawsze coś człowiek wymyśli😉, ale każdy robi jak uważa.

Sopot też może być, nawet bliżej i zawsze to nowy kemping do odwiedzenia.

filipert
48 minut temu, Batman napisał:

Też zastanawiam się nad tym weekendem. Z tymże to miałby być nasz pierwszy wyjazd z przyczepą. Myślę o Karpaczu. 

Jak Camp 66, to warto już robić rezerwację. 

Batman

Właśnie o tym miejscu myślę. Aż tak jest oblegane? 😲

peja76
1 godzinę temu, adamdiver napisał:

Sopot też może być, nawet bliżej i zawsze to nowy kemping do odwiedzenia.

Tak na szybko opisałem to pole kempingowe, już kiedyś miałem ale czasu zawsze brakuje

Edited by peja76 (see edit history)

DagmaraW
14 godzin temu, filipert napisał:

Jak Camp 66, to warto już robić rezerwację. 

Też serdecznie polecamy to miejsce :)

filipert
14 godzin temu, Batman napisał:

Właśnie o tym miejscu myślę. Aż tak jest oblegane? 😲

Zadzwoń i się przekonasz.

W sierpniu pomimo deszczowej pogody, w środku tygodnia wieczorem nie było miejsc.

Dwa lata temu, czekaliśmy we Wrocławiu długi weekend sierpniowy, aby coś się zwolniło, po przyjeździe dostaliśmy i tak ostatnią parcelę.

Może listopad jest luźniejszy?

adamdiver
18 godzin temu, peja76 napisał:

Tak na szybko opisałem to pole kempingowe, już kiedyś miałem ale czasu zawsze brakuje

No to kierunek Sopot 👍

peja76
44 minuty temu, adamdiver napisał:

No to kierunek Sopot 👍

No to może się zobaczymy :ok:

adamdiver
5 godzin temu, peja76 napisał:

No to może się zobaczymy :ok:

tylko tak patrząc na ceny to takie dorodne, nie ma czegoś takiego jak poza sezonem, prąd 22zł 🤮, to ja się jeszcze zastanowię. Drożej jak Chorwacja w sezonie. Chyba jednak Alexa.

Suzu4x4
31 minut temu, adamdiver napisał:

tylko tak patrząc na ceny to takie dorodne, nie ma czegoś takiego jak poza sezonem, prąd 22zł 🤮, to ja się jeszcze zastanowię. Drożej jak Chorwacja w sezonie. Chyba jednak Alexa.

za moją rodzinę wychodzi 158 zł.

ale takie ceny na wielu polskich kampingach to powoli standard. 

W Alexie praktycznie połowę taniej, pytanie tylko czy chcesz być w Trójmieście czy "nad morzem"  ;) 

W mojej okolicy to polecam z czystym sumieniem wspomniany wcześniej Camp66.

Ceny umiarkowane, wspaniały widok na Śnieżkę,  jest świetlica , sala z kominkiem, restauracja z dobrym jedzeniem i piwem,  ogólnie fajny klimat i dobra baza wypadowa na okolicę.

Edited by Suzu4x4 (see edit history)

peja76
10 godzin temu, adamdiver napisał:

Jak tak dalej będzie to taniej już z niczym nie będzie, co zrobić nowy ład. Co do prądu to mi się podobało na polu kempingowym Rodzinnym w Mielnie, podpinałeś się pod licznik i ile prądu wykorzystałeś za tyle płaciłeś, chyba było 2zł za kw, 4doby wyszło nam 14zł, my ogrzewamy gazem, lodówka też chodzi na gaz a bojler, TV i parę lampek na 230v to ile miały tego prądu zużyć, chyba pobraliśmy z słupka 7kw.