Skocz do zawartości

Finlandia


Rekomendowane odpowiedzi

Swoja droga - napisz słówko jak ci się sprawdza takie rozwiąnie
Swoja droga - napisz słówko jak ci się sprawdza takie rozwiąnie
v

 

Jak sie sprawdza napiszę trochę później - Buda ma 2 tygodnie dopiero, więc byłbym gołosłowny. Sporo jeździłem z przyczepą więc będę miał porównanie.

Dwa dni temu zrobiłem testy zestawu w górach - zdał na 6tke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zdjęcie do postu powyżej - nie na temat, ale na wniosek kolegi.

 

No pod tym wzgledem to zjebiście. -- wow zadroszcze.

Ja ma zapedy na mały offroad ale jezusicku co ja sie musze namęczyc z tą przyczepą.

Niewątpliwie buda tysiąc razy lepsza i jeszcze większa swoboda doboru tras z automapy prawie po azymucie :-).

Niemnie jednak jak w środku z miejscem - puść jakies fotki, no bo moze dla dwóch osób OK ale z dzieciakami to juz bida.

Jak ze spalaniem w porównainiu do przyczep.

 

Aha - gdzie kupowałes budę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki tutaj:

http://www.camperteam.pl/forum/viewtopic.php?t=5070&postdays=0&postorder=asc&start=0

 

Dzisiaj dołóżę trochę więcej z terenu.

 

W środku naturalnie jest ciaśniej (choć w tym roku jadę na wakację 3+1 i zmieśćimy się)

Buda jest idealna dla 2-3 osób, ale 4 też dadzą radę. Wiele wiele lat jeździłem z przyczepą (notabene też Hobby) i stwierdziłem, że przyczepa służy mi głównie do łazienkowania i spania. Bardzo wyjątkowo i sporadycznie spedzam w niej czas inny (nawet jak leje szukam innych zajęć - taki już jestem). Dla mnie ilość miejsca zupełnie wystarczająca. Wiem jednak, że ludzie mają inne upodobania (każdy robi co cche, nic w tym złego oczywiście).

Budę kupowałem w Niemczech. Spalanie ok 1-2 litry więcej (zależnie od prędkości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Koledzy

A może ktoś poleci jakieś fajne kempingi nad morzem lub nad jeziorami w Finlandii?

Z zebranych informacji wnioskuję iż można tam jechać w ciemno i coś, gdzieś się znajdzie, ale dobrze mieć jakiś konkretny namiar na kemping z fajną plażą z kilkoma wysepkami.

Pozdr.

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kempingów po drodze jest bardzo dużo. Na bocznych drogach często widuje się tabliczki kierujące do kempingów. Nawet jeśli ktoś poda Ci namiary na jakiś kemping to skąd wiesz, że będziesz akurat tamtędy przejeżdżał? W krajach skandynawskich dość popularne są niewielkie kempingi przydomowe, albo niewielkie bezobsługowe najczęściej nad jeziorami. Tych raczej nie znajdziesz w żadnym wykazie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.