Skocz do zawartości

Sprzęt zimowy, Gdzie i jak przechowywać?


maarec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

13 minut temu, maarec napisał:

ja już powoli się pakuję :), sprzęt wodno basenowy wyleciał z kampera :) zrobił miejsce na sprzęt zimowy

Ja mam zawsze problem z deskami ? w busie to masakra zmieścić 3 parapety ? już myślałem żeby zrobić bagażnik na hak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, maarec napisał:

ja już powoli się pakuję :), sprzęt wodno basenowy wyleciał z kampera :) zrobił miejsce na sprzęt zimowy

To chyba będzie pierwszy wyjazd na stok? Bo już w kilku tematach pisałeś o wyjezdzie na narty/deskę?

Niech tylko zima dopisze i jedziemy?

Edytowane przez danielpoz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kit napisał:

Ja mam zawsze problem z deskami ? w busie to masakra zmieścić 3 parapety ? już myślałem żeby zrobić bagażnik na hak ?

U mnie byłby właśnie mniejszy problem z parapetami, bo jednak są krótsze. Boazerię mam na taki styk+...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Zulos napisał:

U mnie byłby właśnie mniejszy problem z parapetami, bo jednak są krótsze. Boazerię mam na taki styk+...

Szerokość i wiązania flow komplikują sprawe Długościowo luzik się mieszczą pod łóżkiem 

A ile kompletów wozisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kit napisał:

Szerokość i wiązania flow komplikują sprawe Długościowo luzik się mieszczą pod łóżkiem 

A ile kompletów wozisz?

Ja mam bagażnik w poprzek łóżka - stąd problem. Wożę 4 komplety nart, ale dwa póki co jeszcze króciutkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kit napisał:

No 4 komplety to już sporo towaru ... jest co układać :ok:

Też mam bagażnik w poprzek ale najdłuższa deska to ok 160cm więc z luzem ?

Odkrecaj sobie wiazania na droge, mi tak 3 deseczki wchodza do pokrowca o wymiarach 158x30x16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, danielpoz napisał:

Można wykorzystać bagażnik rowerowy. Często widuję jak tak przewożą sprzęty narciarskie

Tak właśnie myślałem :ok: od razu by też odszedł problem oczyszczania sprzętu przed transportem :D

4 minuty temu, Analog82 napisał:

Odkrecaj sobie wiazania na droge, mi tak 3 deseczki wchodza do pokrowca o wymiarach 158x30x16.

Za dużo zabawy jak dla mnie ;)

Edytowane przez kit (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kit napisał:

Za dużo zabawy jak dla mnie ;)

Wszystko kwesti czy warto optymalizowac :) Ja tam takiego pokrowca upakuje jeszcze oprocz desek i 2 pary butow i jeszcze troche ciuchow sie upcha. Ale po przyjezdzie troche czasu potrzeba by to poskladac...

Edytowane przez Analog82 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, danielpoz napisał:

To chyba będzie pierwszy wyjazd na stok? Bo już w kilku tematach pisałeś o wyjezdzie na narty/deskę?

Niech tylko zima dopisze i jedziemy?

hehe, palę się jak dziecko. Nie pierwszy, ale zaczęliśmy rodzinnie jeździć w styczniu 2021, pierwsza nauka moja była na dziko u gospodarza w 40cm lekkim puchu i w sumie dobrze, bo mniej bolało. Następny dzień już stok i tak poszło, do 15.03 prawie każdy weekend był na innym stoku. Od marca odliczam dni do końca listopada.

Plany na ten rok są ambitne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, danielpoz napisał:

Skoro się pomyliłeś co do osoby to może wypada przeprosić? 

Myślę że na tyle Cię stać. 

A jednak myśle że to on pisał o tym że nie stać mnie na lepszy sprzęt więc zazdroszczę. A o burżujach z kempingu to już na pewno on - więc powiedz mi za co mam przepraszać? Spróbuję jeszcze o tej zazdrości poszukać, tylko nie bardzo wiem jak się za to zabrać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, maarec napisał:

hehe, palę się jak dziecko. Nie pierwszy, ale zaczęliśmy rodzinnie jeździć w styczniu 2021, pierwsza nauka moja była na dziko u gospodarza w 40cm lekkim puchu i w sumie dobrze, bo mniej bolało. Następny dzień już stok i tak poszło, do 15.03 prawie każdy weekend był na innym stoku. Od marca odliczam dni do końca listopada.

Plany na ten rok są ambitne :)

Fajna zabawa???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja troszke OT, trochę jeżdżących tu jest. Co jest łaskawsze dla kolan? Decha czy deski? Chodzi o mniejsze prawdopodobieństwo urazu. 2x zerwane więzadła i 6 operacji wystarczy ? a chciałbym trochę zacząć jeździć zamiast smalić grzańca pod stokiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.