Jump to content
Sign in to follow this  
jarekvolvo

Identyfikacja cepki ...?

Recommended Posts

jarekvolvo

Witam Szanownych :)

Mam niestety tylko jedno zdjęcie, cepka stoi na tragicznie zarośniętej działce, widoczność prawie zerowa. Jedyne, co sie dowiedziałem, to że na pasie kolorowym ma napis "DRAGONER" - może to pomoże w naprowadzeniu, gdzie sie urodziła ;)

8c67081bc7f1bcdemed.jpg

Miłego wieczoru !!

filipert

Trzeba było do zagadki zamazać herb Tabberta 😉

filipert
5 godzin temu, czyś napisał:

Całe życie człowiek się uczy 👍

5 godzin temu, czyś napisał:

Na zdjęciach z w/w linku widać, że to nie jest na 100% logo Tabberta

Po wnikliwej analizie różnice są dość oczywiste 

2044271832_Screenshot_20211014-0716252.png.f6cc8d195c16325bf5415143f866a497.png

1290448423_Screenshot_20211014-0718002.thumb.png.e2190a3662523b642fadbf19ec96e592.png

Jednak logo T ewoluuje i podobieństwa są 

1103327465_Screenshot_20211014-0722252.thumb.png.2caf42c232e2cd1ba70d3facf4bee0ed.png

Obecnie korona bardziej przypomina zwienczenie wieży

468378606_Screenshot_20211014-0722442.png.3faa3aa10cbd3b540e8698b3b905021e.png

Więc założyłem, że symbol na przyczepie, to jakieś stare logo. 

jarekvolvo
7 godzin temu, czyś napisał:

E tam Tabbert. Tabbert to jak tarcza herbowa. 

Dragoner to francuskie cepki, https://www.diguedinguedong.com/caravanehtml/nos_cousines_dragoner_1976.html

Na zdjęciach z w/w linku widać, że to nie jest na 100% logo Tabberta.

O qurcze - dzięki :D:D:D.   Czyli to nazwa własna ? Myślałem, że oznaczenie modelu.. . . A "herbu" nie zauważyłem. Dostałem tylko fotkę w kiepskiej rozdzielczości.

Ale jaka ładna ta z 76-ego ;) Czy technicznie były jakoś porządnie robione - wygląda na "solidną" ;)

filipert
29 minut temu, jarekvolvo napisał:

O qurcze - dzięki :D:D:D.   Czyli to nazwa własna ? Myślałem, że oznaczenie modelu.. . . A "herbu" nie zauważyłem. Dostałem tylko fotkę w kiepskiej rozdzielczości.

Ale jaka ładna ta z 76-ego ;) Czy technicznie były jakoś porządnie robione - wygląda na "solidną" ;)

Czyżbyś rozwijał zainteresowania pod kątem wątku "czekała na mnie... lat"?

jarekvolvo

O, skubany :) :) :)   .. ale masz nosa :D  .. 

Już rozgryzłeś temat ;) . To cudo będzie moje, a własciwie juz jest. Tylko trzeba wykarczować pół działki, by sie do niej dostać z rozsądnej strony.. Niestety, podobno woda poczyniła spustoszenia, ale wg wszelkich danych, całe wyposażenie jest w niezłym stanie... .  No, i potrzebny będzie holownik/laweta, bo kwitów toto nima. Tablica jest, ale ..francuska :)

Tłumaczenie oferty :

Bendix obecnie produkuje we Francji DRAGONERA o europejskim wzornictwie .ale o tyle ładniejsze, że wszystkie są takie, nawet piękne, również bezpieczne w obsłudze Model DRAGONER 440 KT (1 rok gwarancji, długość 4,33 m - szerokość 2,10 m - waga własna 760 kg - sprawna , niezawodne hamowanie, całkowita dopuszczalna waga 900 kg, dobrze wyposażone przód i osprzęt 130 x ocynkowana rama - automatyczny bieg wsteczny - zestaw klinów wbudowanych w gamie DRAGONER 6,70 m całkowita izolacja termiczna - podwójne szyby - bezpieczna na fieche kuchnia wyposażona , taca ze stali nierdzewnej - 12 V / 220 V podwójny obwód elektryczny z gniazdem zewnętrznym - podwójna jadalnia - specjalistyczna szafa sklepowa szafa szafa garderoba normbreux - przesuwane drzwi działowe drzwi do domu regulowane otwierane okna ST-MICHEL 02500 HIRSON FRANCJA choutfage opcja lodówki- Nazwa 195 DRAGONER 440KT, Do wyboru 12 modeli od 3,00 m do lub D'ORO od 7.495 F. Adres katalogu, l Lista uprawnionych osób, cena na zapytanie do BENDIX SAINT MICHEL INDUSTRIE Kod pocztowy, Vile TEL 16 (23) - 58.15.94J

eśli uważasz, że wypróbowanie przyczepy kempingowej przed jej zakupem jest normalne, myślisz jak DRAGONEER Masz zamiar kupić przyczepę kempingową i uważamy, że szkoda byłoby przerwać swój wybór, nie znając dobrze modeli 77 z nowej gamy zbudowanej przez firmę DRAGONER. Zapraszamy również do odwiedzenia jednego z naszych 70 dealerów. Bezpieczne, wygodne i funkcjonalne przyczepy DRAGONERY posiadają bardzo kompletne wyposażenie, choć oferowane są w konkurencyjnych cenach. BON A DÉCOUPER Proszę o przesłanie dokumentacji i adresu mojego dealera DRAGONER na M Street N ° Miasto Kod pocztowy Wyślij ten kupon do DRAGONER 74, wt du Commerce - PARIS XV Bendix
Edited by jarekvolvo (see edit history)