Skocz do zawartości

Termy Gorący Potok_ Powstaje Camper Park


pawel1966

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak szybko się  uporają z tą inwestycją, ale po moich kilkukrotnych spotkaniach w końcu podjęli decyzję - przy termach Gorący Potok w Szaflarach wkrótce powstanie całoroczny parking dla camperów wyposażony w samoobsługowe słupki Camper System. Długo to trwało, przeszkodziła trochę oczywiście sytuacja związana z pandemią, ale właściciel Camper System potwierdził mi że startujemy z budową. Tak więc będzie tam przygotowany dość duży parking z ogrzewanymi, całorocznymi słupkami wyposażonymi z wodę, zrzut WC, i gniazda 230V. nie wiem tylko jeszcze czy będzie to samoobsługowy parking z możliwością opłaty kartą albo gotówką czy będzie brama i płatność w kasie...to się wkrótce wyjaśni  Odwiedziłem na południu wiele takich miejsc i są nadzieje że takich parkingów z infrastrukturą będzie coraz więcej... ale to rodzi się oczywiście w bólach, bo wymaga inwestycji a z tym żeby wciągnąć "dutki" z kieszeni jak zwykle bywa problem:):) No ale cały czas nad tym pracuję, powoli mozolnie i do przodu. na szczęscie oni wszyscy widzą, że odwrotu nie ma i ilość turystów przyjeżdzających na baseny kamperami i z przyczepami wymaga tego żeby takie miejsca twocyć bo z tego mogą być...jakieś tam dutki. To najbardziej przemawia do górali...tylko to wymaga czasu:):)

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

2 minuty temu, byry007 napisał:

Jeszcze nie bylem tam ale juz kilka razy oglądałem to miejsce. Bardzo dobra decyzja . Oby wiecej takich miejsc

Jak na nasze polskie realia , te termy w powszednie dni są dość atrakcyjne. w weekendy...wiadomo. tłum!  ale dojazd łatwy ( nie mówię oczywiście o wielogodzinych korkach na zakopiance) ale jak się już jest na Podhalu  to tam jest całkiem nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie?? Wiem że w Tyliczu coś było.Muszyne i Krynicę często nawiedzam, ale nie z przyczepą, bo nie ma gdzie stawać...;)a przynajmniej ja nie wiem

Edytowane przez w79 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Arur napisał:

Witam

Krynicy mozna zaparkowac na wlocie obok orlena  kościoła jest darmowy parking  oraz przy wyciągu godolowym  parkowały przyczepy i kampery 

 

Wiem, ale w karawaningu cenie sobie pewien komfort i staje raczej na kempingach zorganizowanych;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.10.2021 o 22:48, piotrowin napisał:

@pawel1996, nie pojechałbyś może w Beskid Sadecki (Krynica, Muszyna)? :)

 

ja tam co jakiś czas jeżdżę:)

W dniu 8.10.2021 o 05:52, w79 napisał:

Wiem że w Tyliczu coś było.

W Tyliczu są dwa miejsca, w których można się zatrzymać - ośrodek campingowy "Domki w lesie" , a drugie to parking przy pensjonacie "U Krysi i Jasia" pod stacją narciarską Master Ski. W tym drugim miejscu z sezonie narciarskim stoją zawsze kampery, co prawda infrastruktura jest raczej prowizoryczna ale z właścicielem cały czas mamy kontakt i być może zdecyduje się na to by przygotować parking całoroczny z pełną infrastrukturą. Tak jak pisałem wczesniej = to wszystko wymaga niestety czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że w ogóle coś startuje: pionierom zawsze jest trudno i muszą ryzykować na nieznanym obszarze. potem reszta jak zauważy co się dzieje, to będą odgapiać od pionierów i rzeczy się będą dziać. Więc optymistycznie to wygląda w dłuższej perspektywie, nawet taki jeden czy drugi.

Na TPN bym nie liczył, oni 10 lat temu zapowiedzieli szumnie budowę bikeprku TPN. Zapowiedzi do dzisiaj wiszą na ich stronie, ale w terenie nawet łopaty nie wbili. Nawet nie wiadomo gdzie by to mogło być.. podobnie z parkingami, gdzie niby miały by powstać? Będą wycinać lasy w parku narodowym żeby zrobić kamper parki?

Edytowane przez Łza Włóczynutka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Łza Włóczynutka napisał:

Na TPN bym nie liczył, oni 10 lat temu zapowiedzieli szumnie budowę bikeprku TPN. Zapowiedzi do dzisiaj wiszą na ich stronie, ale w terenie nawet łopaty nie wbili. Nawet nie wiadomo gdzie by to mogło być.. podobnie z parkingami, gdzie niby miały by powstać? Będą wycinać lasy w parku narodowym żeby zrobić kamper parki?

przetarg też już rozstrzygnięty więc tylko czekamy na sygnał Niestety jak na tę chwilę nic więcej napisać o tej inwestycji TPN nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.