Jump to content
Sign in to follow this  
Tomii

Lustracja kempingu w Zdworzu :)

Recommended Posts

Tomii

Dnia 18 listopada 2006 roku :pub:, komisyjnie przeprowadzono lustracje kempingu w miejscowości Zdwórz :pub:. W skład komisji wchodzili: kol. tomekk, kol. robin, kol. Viki no i mi też pozwolono popatrzeć :lol:.

Komisja doszła do następujących wniosków:

- położenie kempingu jest znakomite (cisza, spokój, przyroda)

- kemping położony nad samym brzegiem największego jeziora (powierzchniowo) na Mazowszu (komisja również stwierdziła, że woda w jeziorze jest czysta)

- w okolicy jest spora ilość ścieżek rowerowych (na prawdę warto zabrać rowery)

- toalety są zadbane i jak na polski kemping ich standard jest wysoki

- miejsca do caravaningu również spełniają nasze oczekiwania

- na terenie kempingu jest wygospodarowane miejsce na ognisko :pub:.

Resztę przedstawię na zdjęciach (niestety było mgliście, dlatego zdjęcia nie oddają w 100% uroku tego miejsca):

1. Na zdjęciu miejsca do karawaningu.

a008fad750ca9c43m.jpg

2. Miejsca do karawaningu po raz drugi (inna perspektywa)

58e164797971a514m.jpg

3. Jezioro

13892e87bf5ae168m.jpg

4. Jezioro oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego :pub:

ce1b83b1b215a8b2m.jpg

5. Domki kempingowe - dla osób które nie zdecydują się na przyjazd z własnym domkiem będzie możliwość wynajęcia domków kempingowych (z tego co wiem cena bardzo atrakcyjna - cały cennik przedstawi kol. robin już na dniach)

aa3e5c8f29824325m.jpg

Guest Viki

kemping wygląda obiecująco :pub: choć wczorajsza aura nie sprzyjała fotografowaniu..

PS. zaczynam pisać na forum tak jak wczoraj obiecałam robinowi :lol:

tomekk

Witam !

Tak, zgadza się, bardzo ładne miejsce i dobrze zorganizowane.

Pozdrawiam

PS Witamy ponownie Viki.

robin

Oj Viki,Viki.Czego to ja ludziom przy kielichu nie obiecywałem.A może będzie tak jak deklarujesz ? Czas pokaże.Pozdrówko - Robin :lol:

leszek

Jako że komisja robiła zdjęcia jesienią ,to ja może dołożę zdjęcia robione latem na tym campingu

9ae1e3ac57f7ef09m.jpg

jak widać miejsca było dosyć a i na plaży nie było takiego tłoku

2538d4a228dca4b9m.jpg

woda była czysta ,ba były nawet żyjątka które taką czystą przyrodę lubią,pokazywałem to zdjęcie na sąsiednim forum ale warto i tu pokazac .Zobaczcie gdzie takie żyjątko może się schować

c41cd20c0b7a56f2m.jpg

A może to tylko młody osobnik a jezioro Zdworskie jak każde inne ma swojego potwora?

szary11

Oj Leszku, coś czuje, że podpuszczasz ludzi do wczesnego pakowania manatków... na mnie to działa :lol::lol: Ciekawefotki ;)

Pozdrawiam! :lol:

Maciej

Szary11 dokładnie zrobiło mi się tak samo !!! hahahaah

Najchętniej spakowałbym wszystko i w drogę :lol: Jedyny problem to że mój dfomek jeszcze nie jest zarejestrowany.

szary11

Maciej, to weź wydrukuj na kompie jakąś rejestracje i dowód, ubezpieczenie od ręki wypisz i wyjeżdżamy :lol::lol::lol:

Ale te zdjęcia robią apetytu...ehhh. Niestety pozostaje nam jeszcze poczekac te 5 miesięcy do wyjazdu.

baja02
Maciej, to weź wydrukuj na kompie jakąś rejestracje i dowód, ubezpieczenie od ręki wypisz i wyjeżdżamy :lol::lol::lol:

Ale te zdjęcia robią apetytu...ehhh. Niestety pozostaje nam jeszcze poczekac te 5 miesięcy do wyjazdu.

Nie drzaźnijcie!!! ;)

leszek

jako że dodałem zdjęcia a nic nie opisałem o tym campingu to jeszcze dolożę trochę opisu.Camping jest polożony na terenie trochę pochyłym co może być atutem w maju bo gdyby było deszczowno to woda spłynie lub wsiąknie w piaszczystą glebę bo teren jest piasczysty co widać na zdjęciach.Masa drzew dających cień.Wystarczy kawałek przejść drogą obok campingu jakieś 200m i już jesteśmy w stadninie koni.Zauważyłem wypożyczalnię sprzetu wodnego,ale nie wiem czy to był sprzęt z tego campingu czy jakaś wypożyczalnia sezonowa.Na terenie było dla spragnionych :lol: i dobre :lol: .Prysznice były płatne co brałem za minus tego ośrodka.Obsługa miła podczas mojego przyjazdu okolo 3 rano (a było tak dwukrotnie) zawsze ktoś był i otwierał bramę.Niestety ja byłem tam tylko po jednym dniu ,na odpoczynek w podróży z Rzeszowa nad morze i z powrotem tak więc nie zwiedzałem okolicy i nic nie mogę w tym temacie napisać .Ale może zrobi to ktoś inny kto zna te tereny.

tomekk

Witam !

Już są Święta, długo przeleci grudzień... i zostanie już tylko 4 miesiące. Tak się dzisiaj zastanawiałem, czy aby zdążę zrealizować moje pomysły, bo to naprawdę TYLKO 4 miesiące. :lol:

Pozdrawiam

Maciej

To jeszcze całe 132 dni :lol:

tomekk

Witam !

Maciej to mniej niż "fala" półtorametrowa :lol:

Pozdrawiam

szary11

Przeglądałem sobie zdjęcia ponownie i tak zastanawiam się gdzie zarezerwować miejsce na ustawienie kempingu :ok: Ktoś upatrzył sobie już, czy będe pierwszy? :ok: Osobiście lubie frontem (znaczy drzwiami) do wody :ok:

Tomii

Myślę że miejsca jest tam na tyle dużo, że każdy znajdzie odpowiedni placyk dla siebie - nie ma co na razie się umawiać :ok:.

Sign in to follow this  

• Create New...