Jump to content
Sign in to follow this  
webso

Ogrzewanie Truma

Recommended Posts

webso

😀 witam mam pytanie odnośnie kampera adria coral sk 670  2006r piec truma grzeje wodę natomiast zapala sie po załaczeniu czerwona dioda 

i nie działa ogrzewanie a wentylator działa na pełnej mocy jak zwariowany wyłączam bezpiecznik nawet czekałem aż ostygnie kilka godzin i nic nie reaguje na regulator mozna kręcic i nic 

po włożeniu bezpiecznika znów to samo wentylator na pełnej mocy zmieniłem butlę na pełna kuchenka  działa, woda sie grzeje 

dodam że zanim się to stało  działało świetnie, ogrzewanie włączyłem  na pełną moc i chwile potem zmniejszyłem to w momencie kiedy kończył sie gaz w butli troche tak  niefortunnie ktoś może wie co z tym zrobić z góry dziękuje za podpowiedz?

webso

Witam ponownie jednak działa tylko ogrzewanie wody pod warunkiem że odłacze wentylator po podłaczeniu wentylator działa na full obroty i po około 30 sekundach po cyknieciu wywala czerwona diode i nie grzeje a wentylator niewzruszony działa cały czas na full i mozna go zatrzymac tylko po odjeciu zasilania nie reaguje na regulacje sterowania

proszę o podpowiedz będe wdzieczny co może byc przyczyną piec to Truma C 403-E    płytka wydaje sie wporzadku brak przepaleń itd jak by jakiś czujnik zwariował,  czy tylko do serwisu 

Edited by webso (see edit history)