Skocz do zawartości

Jakie auto ile pociągnie? - zestawienie w 1 poście (dane techniczne)


szary11

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, vrs napisał:

Ja bym obstawiał że DMC to 1900, przyczepa 1450, reszta to naciski na osie. 

Dzięki @vrstez tak myślę więc z moją lekką 400 TS da sobie radę na pewno :)  Wczoraj byliśmy na Mokotowie po to auto. Jazda powrotna to byłą bajka...idzie jak po sznurku niekoniecznie 120 dopuszczalne  na eksporesówce, :):) A już na wiosnę, po wykonaniu tego co  niezbędne -  pierwsze wyjazdy z cepką na pewno  tą cegłą. jak dla mnie ...to jest po prostu prawdziwy samochód:) Nowym autem nie ma już takiego klimatu...a volvo + cepka to chyba najlepsze zestawienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

of kors, że tak, ale stosunek mas jest w zasadzie jak w ciągniku siodłowym i bardziej odpowiada naczepom - do takich zresztą naczep jest głównie przeznaczony (także naczep kempingowych)

apropopopos naczepy:

https://www.olx.pl/oferta/naczepa-mieszkalna-kemping-okazja-CID5-IDpewL9.html#576640dde5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.01.2019 o 10:23, pawel1966 napisał:

I ja zakupiłem "nowy" holownik:) Zakupiony wczoraj w Warszawie - Volvo 745 2,3 turbo benzyna, wersja USA więc oczywiście skrzynia automatyczna, rocznik 1989. Moc ok. 200 KM więc do mojego burstnera 1000 KG DMC będzie idealny na krajowe wypady:) ma założony hak ale z tego co widzę to będę musiał kupić przejściówkę na 13 PIN lub zmienić gniazdo - zobaczymy jak się do tego dobiorę:)  Aha nie mogę znaleźć jaka jest dopuszczalna masa przyczepy z hamulcem dla wersji automat. Ktoś coś?

20190112_110121.jpg

20190112_110229.jpg

20190112_135009.jpg

 

Może coś dobierzesz:https://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/volvo/745/silnik-benzynowy-2.3-turbo-182km-1985-1988/

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pawel1966 napisał:

Zrobilem zdjecie tabliczki znamioniwej.e667cc0bf7f6ac5a075f904c62585fbb.jpg

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka
 

Pozycja najwyższa to jest DMC pojazdu.
Pozycja druga od góry to powinno być DMC zespołu pojazdów, ale tutaj to na pewno to nie jest, więc pewnie to jest MW pojazdu?
Pozycja trzecia od góry to jest maksymalny dopuszczalny nacisk na oś przednią
Pozycja czwarta od góry to jest maksymalny dopuszczalny nacisk na oś tylną. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.