Skocz do zawartości

Którędy na Hel z Krakowa? stan budowy dróg...


pawel1966

Rekomendowane odpowiedzi

Czy z Krakowa do Warszawy droga nr 7 ma cały czas dwa pasy w jednym kierunku? Wiem że częściowo jest to droga S. 
Niestety nie caly czas. Dwupasmowka konczy sie za Wodzislawiem jadąc od strony Warszawy...potem zaczyna sie pieklo.
A my wylądowaliśmy w Łebie na Ambre. W sumie bardzo sympatyczny camping:)6305682b9a0db5e3404b4fe633c2d446.jpg4f71862986275cc429dd0a4db457456a.jpg

Wysłane z mojego LM-Q610.FGN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Piotrekm13 napisał:

O, to to...

Z tym nie mam problemu, bo to nie tak, że otwieram oczy wstaje i idę odpalać samochód. Jest najpierw śniadanko, kawa, dobre rozprostowanie kości, a dopiero wtedy wyjazd.

Może stary jestem, ale popieram Marka. Życie nauczyło, że zwykle o tym i o tym bez trudu się pamięta, a wydarza się coś niespodziewanego, i wtedy zonk. Położyć na fotelu kierowcy, i niech w zadek dźga. Proste i skuteczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, pawel1966 napisał:

Niestety nie caly czas. Dwupasmowka konczy sie za Wodzislawiem jadąc od strony Warszawy...potem zaczyna sie pieklo.


 

Dzięki?

Jaki może być realny czas przejazdu z Krakowa do Warszawy w niedzielę zakładając start np o 9?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, danielpoz napisał:

Jaki może być realny czas przejazdu z Krakowa do Warszawy w niedzielę zakładając start np o 9?

To wszystko zależy z której części Krakowa chcesz wyjechać. Z cepką trzeba liczyć ok. 5 h. Wylotówka na siódemkę ( Al. 29 Listopada ) właściwie w tej chwili nie istnieje, plus rozwalona Opolska. Jest słabo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam jednak Ambre...niestety:( wrocikismy z rowerów a tu obk ustawila sie ekipa kamperem. Chojnic...muza wali od kilku godzin. Wyszlismy na plażę. Próbowali ich uciszyć. Chyba pomoglo na chwilę. Teraz znow muza ibjeden ambitny wokal. Nie chce tu awantury ale mam ochote podejsc i wylaczyc ich...chyba daruje sobie jednak polskie morze na nastepne wiele lat. Po prostu wstyd. Wczoraj tez kilka przyczep zrobilo imprezę ale troche dalej od nas wiec dalo sie jeszcze przezyc. Ale wiocha. Nowy kamper i nowy dethleffs taki z tych większych..

Wysłane z mojego LM-Q610.FGN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, pawel1966 napisał:

Odradzam jednak Ambre...niestety:( wrocikismy z rowerów a tu obk ustawila sie ekipa kamperem. Chojnic...muza wali od kilku godzin. Wyszlismy na plażę. Próbowali ich uciszyć. Chyba pomoglo na chwilę. Teraz znow muza ibjeden ambitny wokal. Nie chce tu awantury ale mam ochote podejsc i wylaczyc ich...chyba daruje sobie jednak polskie morze na nastepne wiele lat. Po prostu wstyd. Wczoraj tez kilka przyczep zrobilo imprezę ale troche dalej od nas wiec dalo sie jeszcze przezyc. Ale wiocha. Nowy kamper i nowy dethleffs taki z tych większych..

Wysłane z mojego LM-Q610.FGN przy użyciu Tapatalka
 

Paweł masz pecha, ja w tym roku na tyle wyjazdów tylko dwa razy musiałem zwrócić uwagę i żeby było śmieszniej to jedne towarzystwo było z Niemiec a drugie z Norwegi.

Ogólnie teraz jeszcze mogą bo niema 22h, chyba że na polu kempingowy cisza jest od 23h to masz prze....e tylko współczuć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł masz pecha, ja w tym roku na tyle wyjazdów tylko dwa razy musiałem zwrócić uwagę i żeby było śmieszniej to jedne towarzystwo było z Niemiec a drugie z Norwegi.
Ogólnie teraz jeszcze mogą bo niema 22h, chyba że na polu kempingowy cisza jest od 23h to masz prze....e tylko współczuć.
 
Wiem, ze chyba mamy pecha bo obok na campie Przymorze calkowity spokoj. A mnie wydawalo sie ze tu bedzie fajnie. Nie pisalbym o tym gdyby to bylo cos chwilowego. Ale my rrocilismy z wydm ok. 16. Wtedy byl lomot na calego. Probowali im zwrócić uwage starsi Niemcy, z. Dwich sasiednich kamperów. Ja nie podchodzilem bo bym narobil dymu. Wiec poszliśmy na plażę zeby tego nie sluchac Ale naprawde mam dosc i najchętniej wyjechalbym stad teraz. Rano wyrywyamy na Stilo na rowerach bo nie chce nam sie tu juz siedziec. Mam nadzieję, ze jutro wieczorem sie wyniosą Ci z kampera przynajmniej bo ta przyczepa chyba jest tu na dłużej i wczoraj nie bylo z nimi zadnych problemów. Tak mi sie wydaje, ze to jacys znajomi , wpadli. Ale gemeralnie to naprawde widzę ze w sezonie musi byc tu horror i straszna dziadownia. Nie ma teraz nikogo z obslugi, recepcja nieczynna( jest tylko telefon).jak sie za chwile nie wyciszą to trzeba będzie dzwonić chyba na Policje.. Zobaczymy.

Wysłane z mojego LM-Q610.FGN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobił porządek sam.... jak za 48h go wypuszczą, to da znać 
Właśnie wyszedlemz aresztu:) ale teraz jest juz tutaj calkowita cisza...i niemal calkowita pustka. Zostajemy do wtorku. Dzisiaj objechalismy na rowerach Sarbsko dookola zaliczajac oczywiscie wjazd na Stilo. Pogoda nas nie rozpieszczala niestety. Na szczescie mielismy pelerynki i dalo sie jechac. Wracalismy przez rezerwat Mierzeja Sarbska- troche trzeba pchac rowery przez piach, ale trasa kapitalna.zjechalismy na plażę Ulina przy wystajacym maszcie wraku west Star. Zywego ducha- slonce i wiatr. A bydlo? Jak my wyjezdzalismy to jeden wyszedl jeszcze pijany.zalosne to naprawdę.

Wysłane z mojego LM-Q610.FGN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.09.2021 o 20:03, danielpoz napisał:

Czy z Krakowa do Warszawy droga nr 7 ma cały czas dwa pasy w jednym kierunku? Wiem że częściowo jest to droga S. 

Duży bloker to odcinek Kraków(centrum)-Słomniki(płn koniec), jedna jezdnia, przez jakieś 30km praktycznie cały ten odcinek to obszar zabudowany: śwatła, skrzyżowania, sklepy, co chwila zatwardzenie albo koreczek na kilka minut. + roboty drogowe.  Nie za bardzo jest to jak ominąć. Tam możesz stracic nawet ponad godzinę a w godzinach szczytu nawet więcej. Dalej już jest spoko.

prawdopodobnie najlepszym momentem żeby tam przejechać w miarę bezboleśnie byłby okres między porannym a popołudniowym szycztem (10-14) albo nocą (21-5)

Edytowane przez Łza Włóczynutka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.