Skocz do zawartości

Kemping na roztoczu


malibu

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, lbuster napisał:

Dobrze, że kota tam nie wylałeś :D

Nie no...bez przesady - tego bym nie zrobił a woda ze zbiornika szarej była prawie czysta

  Ale wracając do całej sytuacji - ja tego napisu ITD nie widziałem i jakoś nawet do głowy mi wczoraj nie przyszło, że ITD ma takie kratki na stanowiskach i gdy staliśy obok strasznie się ucieszyłem bo mieliśmy zjechać na autostradzie na WC BUS. A tu widzę- jest WC BUS:) tylko ten wjazd mnie wkurzył--- myślę: kto to kurna wymyślił???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, pawel1966 napisał:

Nie no...bez przesady - tego bym nie zrobił a woda ze zbiornika szarej była prawie czysta

  Ale wracając do całej sytuacji - ja tego napisu ITD nie widziałem i jakoś nawet do głowy mi wczoraj nie przyszło, że ITD ma takie kratki na stanowiskach i gdy staliśy obok strasznie się ucieszyłem bo mieliśmy zjechać na autostradzie na WC BUS. A tu widzę- jest WC BUS:) tylko ten wjazd mnie wkurzył--- myślę: kto to kurna wymyślił???

sugeruję skasuj ten wpis, bo zaraz ktoś podchwyci i będzie zadyma w mediach o kamperach. Poprawiłeś humor - nie ma co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, pawel1966 napisał:

...

Tak informacyjnie - na małym parkingu leśnym przy drodze Z Jarosławia do Tomaszowa Lubelskiego ( droga 865 , w lesie pomiędzy Wólką Zapałowską a Lipinami ) można spuścić szarą wodę  - z czego tym razem skorzystaliśmy.

 

 

20210411_163133.jpg

Nie wierze :mlot:

Brak słów :pad:... to t już nawet śmieszne nie jest ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kit napisał:

Nie wierze :mlot:

Brak słów :pad:... to t już nawet śmieszne nie jest ... 

Przecież napisałem,że nie widziałem, że to nie jest WC BUS...więc? o co ten skowyt?

@maarecja tam wylalem praktycznie czystą wodę, więc pewnie masz rację  żeby to wykasować i nie dawać powodów do hejtowania camperów bo faktycznie są jak widać tacy, którzy tylko czekają na takie "okazje"...a miałem nadzieję, że donosicieli tu nie ma...:):)

Tym bardziej  jak widzę, że jeden już dostał białej gorączki i ślina mu cieknie na klawisze - żeby tylko wypuścić  z siebie trochę prymitywnego pajacowania.

Więc jeśli, któremuś z adminów się  chce to może wykasować ten tekst o "zlewni" i zdjęcie:) z góry dziękuję !

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, pawel1966 napisał:

Przecież napisałem,że nie widziałem, że to nie jest WC BUS...więc? o co ten skowyt?

@maarecja tam wylalem praktycznie czystą wodę, więc pewnie masz rację  żeby to wykasować i nie dawać powodów do hejtowania camperów bo faktycznie są jak widać tacy, którzy tylko czekają na takie "okazje"...a miałem nadzieję, że donosicieli tu nie ma...:):)

Tym bardziej  jak widzę, że jeden już dostał białej gorączki i ślina mu cieknie na klawisze - żeby tylko wypuścić  z siebie trochę prymitywnego pajacowania.

Więc jeśli, któremuś z adminów się  chce to może wykasować ten tekst o "zlewni" i zdjęcie:) z góry dziękuję !

Pawle każdemu może się zdarzyć, co niektórzy zachowują się jak by nigdy nie popełnili błędu, moje zdanie jest takie, błędu nie popełnia tylko ten co nic nie robi.

Zostaw ten temat, pewnie nie byłeś pierwszy, może inny się przyda, skoro z takim stażem karawaningowiec się pomylił to taki na pierwszym czy drugim wyjezdzie tym bardziej się pomyli.

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Commander napisał:

Paweł daj spokój. Szkoda emocji. Niestety, żeby coś tu napisać to trzeba to przemyśleć.

Stąd jak sądzę 5 relacji na sezon na 500 aktywnych osób. Tu wystarczy napisać .... długopis, wypad, i już jesteś swój brat.

Olej to, nie zrobiłeś tego w złej wierze.

Olewam jak najbardziej. Za duży jestem by przejmować się takim gówniarstwem. 

A wracając do tej "zlewni" to teraz jak powiedziałem, żonie,  która też była przekonana że to WC BUS - to śmiejemy się sami z siebie do siebie...

1 minutę temu, peja76 napisał:

pewni nie byłeś pierwszy, może inny się przyda, skoro z takim stażem karawaningowiec się pomylił to taki na pierwszym czy drugim wyjezdzie tym bardziej się pomyli.

To nie tyle, że się pomyliłem - wjeżdżając na to miejsce ja po prostu nie widziałem po prostu żadnego innego znaku tylko znak Parking, a chcieliśmy się  zatrzymać, zęby coś przekąsić. No więc staliśmy chwilę obok tego kanału, i mówię do żony - patrz tu jest WC BUS:):) no to zjechałem nad nią  i wylaliśmy ze 20 litrów wody po opłukanych naczyniach. najlepsze jest to, że przede mną też ktoś tam zlał szarą wodę - bo kratka i cała zlewnia wokół nie też była mokra:. Trochę mnie zdziwił kształt i szerokość - ale myślę - skoro to dla autobusów to Ok ale dla camperów za szeroko i te kątowniki - więc zjechałem lewą stroną:):) A napis ITD zauważyłem dopiero na zdjęci po wpisie @Łza Włóczynutka :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pawel1966 napisał:

... Za duży jestem by przejmować się takim gówniarstwem. ...

Jeśli o mnie mowa to bardzo mi miło :D

A wracając do tematu; Persona z takim doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów, obyciem karawningowym oraz bagażem podróżniczym robi takie błędy to ... mówi samo za siebie :lol:

Skala problemu śmieszna :lol:

A poplecznicy jedziecie sie przewietrzyć :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wekendowy wypad na Roztocze. Pieszo z Majdanu Sopockiego na Czartowe Pole wzdłuż rzeki Sopot. Niedziela objazdowo Józefów Zwierzyniec i Zalew w Nieliszu.                 Kemping w Majdanie jeszcze nieczynny ale na kawałek placu można liczyć. Kemping przylega do zalewu I dużej piaszczystej plaży,  w sezonie działa bar. Sklep w pobliżu.

DSC_1807-2.jpg

20210410_095624.jpg

20210410_111301.jpg

20210410_120054.jpg

20210410_120931.jpg

20210410_151402.jpg

20210411_100736.jpg

20210411_110021.jpg

20210411_105737.jpg

20210411_122938.jpg

20210411_141115.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Michau napisał:

Wekendowy wypad na Roztocze. Pieszo z Majdanu Sopockiego na Czartowe Pole wzdłuż rzeki Sopot. Niedziela objazdowo Józefów Zwierzyniec i Zalew w Nieliszu.                 Kemping w Majdanie jeszcze nieczynny ale na kawałek placu można liczyć. Kemping przylega do zalewu I dużej piaszczystej plaży,  w sezonie działa bar. Sklep w pobliżu.

DSC_1807-2.jpg

20210410_095624.jpg

20210410_111301.jpg

20210410_120054.jpg

20210410_120931.jpg

20210410_151402.jpg

20210411_100736.jpg

20210411_110021.jpg

20210411_105737.jpg

20210411_122938.jpg

20210411_141115.jpg

Całe Roztocze praktycznie zjeździłem a ten Majdan Sopocki zawsze jakoś przelatywał mi bokiem.  Dzięki za zdjęcia, opis i info o kempingu w Majdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, stico80 napisał:

Całe Roztocze praktycznie zjeździłem a ten Majdan Sopocki zawsze jakoś przelatywał mi bokiem.  Dzięki za zdjęcia, opis i info o kempingu w Majdanie.

Fajne fotki! Skoro byłeś w  ten weekend to pewnie gdzieś się tam mijaliśmy - bo w Majdanie Sopockim też byliśmy. Camping pozamykane ale widziałem dwa kampery stojące po drugiej stronie drogi niż Zalew. Tam jest wiata i fajna łączka obok gospodarstwa - być może można się podłączyć do prądu ale tego nie wiem. My właściwie wszystkie te "lockdownowe" weekendy spędzaliśmy w Majdanie Kasztelańskim - w agroturystyce Droździelówka. Bardzo fajnie zlokalizowane gospodarstwo, skąd można wiele zjeździćna rowerach, a i na spływy kajakowe Wieprzem blisko. pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.