Skocz do zawartości

Kemping na roztoczu


malibu

Rekomendowane odpowiedzi

Krasnobród odwiedziliśmy już wielokrotnie. Nawet planowałem tam wyjazd na tegoroczną majówkę, ale gdy znalazłem jakieś pole namiotowe tuż przy zalewie, Pan powiedział,że chyba jeszcze na majówkę się nie wyrobi z otwarciem. Życzę Wam miłego weekendu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2019 o 20:15, pawel1966 napisał:

Jeśli tylko będziesz miał możliwość - jedź. Nie przerażaj się wyglądem toalet czy pryszniców pomalowanych farbą olejną.

Rzeczywiście ten kemping nowością nie pachnie, ale ciepła woda była w sezonie na okrągło. Z kibelków nie korzystałem, bo mamy swój, zresztą nigdzie z kibelków nie korzystam. Byłem na tym kempingu w szczycie sezonu i stała tam tylko jedna przyczepa, dwa namioty i może z dwa domki były zajęte, dlatego przynajmniej był anielski spokój. Jedno co - za taki standard to cena zbyt wysoka - płaciłem 48 zł za dwie osoby, przyczepę i samochód, bez prądu ( i jak to się ma w porównaniu do przykładowo Łęgu ? Tam płacę 33 zł bez prądu.) Nie tylko prysznice  wołają tam o pomstę do nieba, to samo tyczy się  stołów i ław dla namiociarzy, to można mimo wszystko  naprawić tanim kosztem.Ale tam nikomu na niczym nie zależy, a właściciel jak kiedyś " dojdzie do siebie" to może pomyśli choćby o drobnym remoncie. Oczywiście brak zrzutu kota, ale są kible, więc nie ma problemu. Na moich zdjęciach widać obłożenie kempingu w szczycie  sezonu, ciekawe jak oni tam wychodzą na swoje... Ale mi się tam podobało, mając swój kibel można polubić takie klimaty - ważne , że był spokój jak makiem zasiał...

IMG_20190728_152505.thumb.jpg.67650323ab6e74f66e65293c4d1b0e16.jpg

 

IMG_20190728_152533.thumb.jpg.f08b42aa394a679d1f906c8b843895da.jpg

 

IMG_20190730_100839.thumb.jpg.a52ec4a3f5e46898ae83201044b57e8c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jesteśmy w Krasnobrodzie na kempingu przy ul. Wczasowej (ale nie wiem jaki nr, za dnia zobaczę). Dla zaintetesowanych cena za 2 osoby w kamperze z prądem 50 zł za dobę. Warunki znośne. Jest prąd, jedna kabina prysznicowa 2 kabiny wc. W miarę czysto. Na zewnątrz chyba jest zmywak. Jutro obczję czy z ciepłą wodą. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, effka69 napisał:

No to jesteśmy w Krasnobrodzie na kempingu przy ul. Wczasowej (ale nie wiem jaki nr, za dnia zobaczę). Dla zaintetesowanych cena za 2 osoby w kamperze z prądem 50 zł za dobę. Warunki znośne. Jest prąd, jedna kabina prysznicowa 2 kabiny wc. W miarę czysto. Na zewnątrz chyba jest zmywak. Jutro obczję czy z ciepłą wodą. Pozdrawiam

 

A my wczoraj dotarlismy do Suśca na naszą ulubioną miejscowkę:) pozdrowienia!

15672321587824138468538862925462.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pawel1966 napisał:

na naszą ulubioną miejscowkę:) pozdrowienia!

e tam - to licha miejscówka, bo za blisko ulicy.Moja  z drugiej strony była lepsza, o wiele ciszej i do pryszniców bliżej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy z rodzinką w lipcu na ul wczaowa15 podczas dni Krasnobrodu. Bardzo fajne miejsce i na prawdę nie drogie. Toalety/prysznic/prąd,  cisza i spokój. To że przy ulicy to w niczym nie przeszkadza bo ruch na niej taki że prawie żaden. Właściciel bardzo fajny gość. Jak jeszcze będzie możliwość to jedziemy jeszcze raz w tym roku i na ten sam kemping.

20190721_154820.jpg

20190721_154808.jpg

20190721_154721.jpg

20190722_133727(0).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adam Rogowski Wygląda bardzo zachęcająco:) Ten weekend na Roztoczu był jak środek lata..wczoraj cały dzień spędziliśmy w lesie, dziś na kąplielisku w Rudzue Różanieckiej. Ten region ma bardzi dużo do zaoferowania jesli chodzi o takie wypady. Jest jeszcze jeden "plus" - powrót do  Krakowa  z Suścia, przez Cieszanów, Jarosław i dalej A4  zajął nam jakieś 3,5 godziny ( a odległość to 275 km).Dopiero od Brzeska do Krakowa wieczorem było na autostradzie gęsto. Nie podjerzewam, zebym szybciej w ten weekend  dojechał do Krakowa np z Podhala:):)

20190831_123938.jpg

20190831_153241.jpg

20190901_144331.jpg

20190831_153544.jpg

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.08.2019 o 14:03, kalapan napisał:

e tam - to licha miejscówka, bo za blisko ulicy.Moja  z drugiej strony była lepsza, o wiele ciszej i do pryszniców bliżej :) 

najlepsza z najlepszych:) nie wiem czy przez dwa wieczory jakie tym razem spędziliśmy w Suścu przejechało tam do zmroku więcej niż kilkadziesiąt samochodów, a potem może kilka. to nie ma zupełnie znaczenia w tamtym miejscu. Najważniejsze co sobie cenię na tym campingu? swoboda. Poza nami był jeszcze jeden camper i przyczepa ale oddalone od siebie znacznie. My jednak wolimy takie miejsca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.