Jump to content
malibu

Kemping na roztoczu

Recommended Posts

AdamH

Warto wykupić posiłki.  Smaczne!

pawel1966
58 minut temu, AdamH napisał:

Warto wykupić posiłki.  Smaczne!

@AdamH Czyli o to miejsce chodzi? Kilka razy byliśmy parę kilometrów dalej w Hutkach, a tą miejscowość kojarzę z przejażdzek po okolicy. Szukamy spokoju a po rozmowie z właścicielką wydaje mi się ,że tak właśnie tam może być. Jeśli nie pojedziemy na południe - to chyba zajedziemy właśnie tam. i na pewno spróbujemy przysmaków:) dzięki za odzew!

pawel1966

Czy macie jakieś informacje o campingu Susiec? Wysłałem maila, na adres z ich strony  - ale dostałem zwrotną odpowiedź, że nie ma takiego adresu lub jest nieaktywny. Napisałem smsa, na podany numer komórki - nikt nie odpisał..Może toś wie czy ten camping w ogóle działa? wybieramy się na roztocze 29  kwietnia a tu nic..toś Was tam był?

pawel1966

No w końcu się dodzwoniłem :) miejsce zarezerwowane . Camping Susiec działa, ponoć będzie parę przyczep i kamperów - więc może się z kimś z Was tam spotkamy.

pawel1966
No w końcu się dodzwoniłem miejsce zarezerwowane . Camping Susiec działa, ponoć będzie parę przyczep i kamperów - więc może się z kimś z Was tam spotkamy.
No i dotarliśmy do Suśca. Na campingu oprocz nas jeszcze jedna przyczepa. Chlodno ale w lesie ske tego nie czuje8e18e659f841c3661a0834c510219dfc.jpg18b2a9edeeeb497d0805a6814544da69.jpg

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

Commander

Pawełku.... przepraszam że tak bezpośrednio...ale masz źle rozłożony daszek. Przy dużym deszczu zrobi się balon i połamią się nogi. Środkowa rurka musi być najwyższa. I to w sposób znaczący. Woda ma iść po skosie na boki.

Miejsce urocze. Wpisuje do swojego kajetu. Nie byliśmy tam jeszcze. Miłego pobytu.

Pozdrawiam.

chris_66

Żeby się Commander nie czepiał to podnieś jeden słupek do góry. Najlepiej drugi lewy patrząc od drzwi budy.
I nie zapomnij wylewać wody ze słupków, bo zgniją.
Daj parę zdjęć więcej, bo miejsce wygląda ciekawie.

pawel1966
Żeby się Commander nie czepiał to podnieś jeden słupek do góry. Najlepiej drugi lewy patrząc od drzwi budy.
I nie zapomnij wylewać wody ze słupków, bo zgniją.
Daj parę zdjęć więcej, bo miejsce wygląda ciekawie.
Wszystko poprawiłem!!!!!512c388388f55c5629a4834fdb15fe3a.jpgb90098fbbc0ee7721ba20fd77712f507.jpg7dbc525fb84b39ddbc6c9ce27c8c58da.jpg

chris_66

Zuch chłopak. Pogody

pawel1966
Zuch chłopak. Pogody
Jak na razie nie jest źle...;) teraz truma daje na trojce i w cepce jest barrrdzo przytulnie:)

Hansen

Pawle,  jak wygląda kemping od strony sanitarnej?

pawel1966
Pawle,  jak wygląda kemping od strony sanitarnej?
Klimat lat siedemdziesiątych...Ale starsze malzenstwo dba o to zeby bylo czysciutko. I jest. Nam to soe bardzo podoba. Goraca woda jest raczej po poludniu, ale byc moze w pełnym seonie jesr non stop. f07ba785e5edd848d7704821e286cad2.jpg

Hansen

Dziękuje za info, najważniejsze że czysto.

zundapp600

Bo u nas tu na Roztoczu wszystko takie spokojne, powolne i bez wielkiego łał?. To i kemping nie może wyprzedzać rytmu życia. To byłoby nie do przyjęcia przecież. Za to jego lokalizacja jako baza do zwiedzania jest super. Miłego wypoczynku, pogody i nie zapomnianych wspomnień z naszej okolicy.