Jump to content
malibu

Kemping na roztoczu

Recommended Posts

pawel1966
36 minut temu, Commander napisał:

Ja byłem samochodem u rodziny.. wybieraliśmy się na obiad do Kalinki, ale ostatecznie wylądowaliśmy w lesie na grzybach.

A no to zmienia postać rzeczy i mogłeś Ty nas dogonić:) My jechaliśmy  spokojnie 90- 100 km/h od Rzeszowa do Bochni...potem już tylko toczyliśmy się  10-20 na godzinę:)

G13

Dzisiaj wracałem ze Zwierzyńca i parkowałem pod biedronką/Echo. Widziałem was ok. 14 jak zestaw stał z przyczepą , chyba przygotowany do drogi. Co do drogi to fakt, masakryczne wahadła.

pawel1966
8 minut temu, G13 napisał:

Dzisiaj wracałem ze Zwierzyńca i parkowałem pod biedronką/Echo. Widziałem was ok. 14 jak zestaw stał z przyczepą , chyba przygotowany do drogi. Co do drogi to fakt, masakryczne wahadła.

Zgadza się, o 14 wyjeżdżaliśmy z kempingu, a na parking przy Biedronce  ktoś wjeżdżał - to pewnie byłeś Ty:) no to pozdrawiamy!

Ale ominęliśmy wahadła i pojechaliśmy na Biłgoraj, Nisko - @Artur1983Jednapisał, że droga Sieniawa - Tarnogród jest wciąż w remoncie więc omijamy ją jak tylko się da.

Edited by pawel1966 (see edit history)

lbuster
14 godzin temu, pawel1966 napisał:

Na szczęście wczoraj i dziś w Zwierzyńcu były jakieś biegu przełajowe i strażacy dyżurowali w pobliżu.

Znajomy tam biegł :) 

nie działa już majdan Sopocki

W sensie przerwa zimowa czy całkowicie zamknęli interes?

A kemping Echo po naszym wyjeździe został już zamknięty

No i jak się podobało? Bo miałeś obiekcje co do tego pola. 

pawel1966
7 godzin temu, lbuster napisał:
22 godziny temu, pawel1966 napisał:

ie działa już majdan Sopocki

W sensie przerwa zimowa czy całkowicie zamknęli interes?

Tylko przerwa zimowa na szczęście:) sorry bo tego nie dopisałem.

7 godzin temu, lbuster napisał:
22 godziny temu, pawel1966 napisał:

A kemping Echo po naszym wyjeździe został już zamknięty

No i jak się podobało? Bo miałeś obiekcje co do tego pola. 

No podobało  się bo byliśmy niemal sami:) Ale generalnie camping OK - jest wszystko co trzeba i lokalizacja dobra na wycieczki. Może jeszcze tam kiedyś pojadę - albo wczesną wiosną , albo tak jak teraz - jesienią.

G13
21 godzin temu, pawel1966 napisał:

Zgadza się, o 14 wyjeżdżaliśmy z kempingu, a na parking przy Biedronce  ktoś wjeżdżał - to pewnie byłeś Ty:) no to pozdrawiamy!

Ale ominęliśmy wahadła i pojechaliśmy na Biłgoraj, Nisko - @Artur1983Jednapisał, że droga Sieniawa - Tarnogród jest wciąż w remoncie więc omijamy ją jak tylko się da.

Ja odstałem  W tarnogrodzie 40 minut w plecy.... Ważne, że wypado na 1 dzierń do zwierzyńca dopisał pogodowo.

Pozdrawiam Grzegorz

pawel1966
26 minut temu, G13 napisał:

Ja odstałem  W tarnogrodzie 40 minut w plecy....

no to nieźle. Dlatego z premedytacją ominąłem ten odcinek, tym bardziej, że wyjechaliśy w Krakowa w piątek i swoje już  odstałem żeby wyrwać się na autostradę, na której w  piątkowe popołudnia od krakowa do Brzeska jest bardzo gęsto a wracający z roboty budowlańcy i przedstawiciele urządzają sobie wyścigi- trzeba się rozglądać w prawo, lewo i za siebie. Ale w jakim stanie jest remont tej drogi skoro tamtędy już miałeś nieprzyjemność jechać? Myslisz, że wyrobią się  do końca roku ?

G13

Jechałem do Zwierzyńca przez Tarnobrzeg, Stalówkę,  bo rano o 6 to pusto, zaryzykowałem  i dobrze zrobiłem. Wracałem nie pamietając o remoncie w Tarnogrodzie - a i  google sugerowało mi tą trasę, a tu zonk. (Przecież dość często tu jeżdzę - dziadek żony tu mieszkał, obok kempingu Echo). Trasa jednak w fazie całokowitego rozpieprzenia, co 500 m światła i mijanka, normalnie katastrofa drogowa. Co najmniej rok im zajmie jak skończą. 

Artur1983Jed

Jechałem dziś stałą trasą do Krk, czyli Zamość - Józefów - Łukowa - Wola Różaniecka - Sieniawa - A4. Informuję, że na 835 (odc Wola Różaniecka - Majdan Sieniawski wahadełek brak. Nawierzchnia ukończona. Jakies prace są jeszcze przy scieżce rowerowej obok drogi oraz poboczach. I brakuje oznakowania poziomego. Ale generalnie coraz przyjemniej podróżuje się na Rztocze!😊

Józefów - Łukowa (część leśna) ukończona 100%

20211116_113255.jpg

20211116_110844.jpg

pawel1966
8 godzin temu, Artur1983Jed napisał:

Jechałem dziś stałą trasą do Krk, czyli Zamość - Józefów - Łukowa - Wola Różaniecka - Sieniawa - A4. Informuję, że na 835 (odc Wola Różaniecka - Majdan Sieniawski wahadełek brak.

Super wiadomości!!!Mamy w planach wybrać się niedługo do Dorździelówki więc pojadę tym własnie szlakiem - dziękuję!

Artur1983Jed

Wracając w piatek do domu okazało się że odcinek Józefów Roztoczański (od skrzyżowania) - Zwierzyniec (wzdłuż linii kolejowej) ma też nowiutką nawierzchnię. Musieli to zrobić niedawno. Lubię przejezdzać tym odcinkiem bo prowadzi przez RPN, tylko nawierzchnia była słaba. Teraz to już bajka😊

20211119_144500.jpg

Commander

Dziś na C+ w cynku Polska z góry było prezentowane Roztocze że Zwierzyńcem i Zamościem włącznie. Miło było powspominać...

mundek28

W tym roku byłem pierwszy raz ale bez rowerów a wydaje mi się że jest to miejsce stworzone dla rowerzystów.Byłem w Zwierzyńcu-kemping fajny ale ja poczekam aż otworzy się kemping w Suścu ze względu na bardziej centralne położenie w regionie.

pawel1966
12 godzin temu, mundek28 napisał:

W tym roku byłem pierwszy raz ale bez rowerów a wydaje mi się że jest to miejsce stworzone dla rowerzystów.Byłem w Zwierzyńcu-kemping fajny ale ja poczekam aż otworzy się kemping w Suścu ze względu na bardziej centralne położenie w regionie.

To racja - rowery warto mieć. Ale też można popływać na kajakach po Wieprzy i Tanwi. Mnie też zdecydowanie bardziej niż Zwierzyniec, odpowiada lokalizacja Suśca. Ale jest też pole namiotowe z Majdanie Sopockim i on jest położony równie dobrze by pojeździć w każdą stronę.

W dniu 20.11.2021 o 22:41, Artur1983Jed napisał:

Wracając w piatek do domu okazało się że odcinek Józefów Roztoczański (od skrzyżowania) - Zwierzyniec (wzdłuż linii kolejowej) ma też nowiutką nawierzchnię. Musieli to zrobić niedawno.

No to super!!!!Bo droga była w fatalnym stanie. A to zaraz obok jest Majdan Kasztelański i nasza ulubiona agroturystyka.

pawel1966

Pamiętacie jak opisywałem pożar kampera na Campingu w Zwierzyńcu? Okazuje się, że motocyklista z Przemyśla, z którym rozmawialiśmy wtedy o poranku kręci filmy i wstawia Ytube. Dziś wyświetliło mi się powiadomienie że wstawił coś nowego. Czytam tytuł i zaczynam kojarzyć...kemping zwierzyniec, spalony kamper...Myslę, to musi być ten sam człowiek. Więc można teraz zobaczyć że taki pożar jak wtedy to nie żarty...a gdzieś tam w tle stoi nawet nasz zestaw. Cały film jest fajny ale sam kemping i pożar można zobaczyć gdzieś tak od 9 minuty.

Edited by pawel1966 (see edit history)