Skocz do zawartości

Parawaning kempingowy


jerrylin

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie miałam potrzeby odgradzać się na kempingu parawanem. A już przedsionek i jeszcze parawan pół metra przed przedsionkiem to chyba lekka przesada. Ale patrząc na innych to w niektórych przypadkach taki parawan przed wejściem do kampera czy przyczepy na wielkość markizy jest nawet wskazany. Jeśli ktoś podróżuje z pieskiem lub z małym dzieckiem to jest świetne rozwiązanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Są w Polsce bardzo przyzwoite kempingi. Niestety standard / spokój wyznacza cena zakwaterowania.

Im taniej tym ściągają się grubsze menty, które myślą że są u siebie na ,, obejściu,, czyt. podwórku.

Tylko czasami w konkretnym regionie ciężko mieć wybór....

Turawik to stan umysłu. Byłem i widziałem, na szczęście stałem w mało atrakcyjnym miejscu bo daleko od kibli....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy się nie ogradzaliśmy, ale byliśmy kiedyś na tego typu campingu podczas naszej podróży po USA, tam sobie ludzie robili właśnie takie własne parcele i mieszkali tam latami. Miejsc takich jest sporo, często są mocno zapuszczone, woleliśmy ich unikać, bo nie chcieliśmy skończyć z pociętymi oponami, albo gorzej, zwłaszcza, że przyczepę tam wypożyczaliśmy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.08.2021 o 15:59, patriks napisał:

Może to być też jakieś rozwiązanie jako osłona przed obsikaniem, oznaczeniem, zabrudzeniem przedsiona przez latające samopas pieski... co się często i gęsto zdarza...

Patryczku :)  był a może jeszcze jest  w czeluściach naszego forum  opisany  patent na szwendające się psy po kempingu. 

I żeby nie było ,że nie lubię psiaków. Lubię i u nas zawsze w domu był pies i lubię je bardzo  nie lubię tylko niektórych właścicieli psów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek...  ale psy a pieski... szczególnie w tych czasach to jest przepaść... proszę ja Ciebie... nie do wyczymania przepaść... ( ja również zawsze miałem psa )

A to co sie teraz wyrabia... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, patriks napisał:

Marek...  ale psy a pieski... szczególnie w tych czasach to jest przepaść... proszę ja Ciebie... nie do wyczymania przepaść... ( ja również zawsze miałem psa )

A to co sie teraz wyrabia... 

Ło Panie ... przecież to nie psiak jest winny ,że ma takiego właściciela.

Ostatnio to jedną taką madam zapytałem Niech mi Pani powie ,czy Pani wychodzi z psem na spacer czy może pies  z Panią  ?   Zatrybiła szybciutko i odpowiedziała ,że nie miała ostatnio torebki i nie miała jak pozbierać ...

Edytowane przez Maras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jadę z przyczepą to zawsze zagradzam wyjście frontowe z przedsionka parawanem, bo nie chcę żeby pies biegał za dziećmi i innymi zwierzętami. A jak to jest widziane po tamtej stronie to mnie bardzo mało interesuje. Ale zaznaczam, że jest to nie szerzej niż metr do przodu na długości przedsionka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.