Skocz do zawartości

Parawaning kempingowy


jerrylin

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, jerrylin napisał:

Serio zdarzyło Ci się, że pijana młodzież gziła się na masce Twojego wozu? ? ? ?
 

ja miałem gorzej. bo nie na masce tylko w naszej łódce. dokładnie w moim śpiworze. Miało to miejsce nad jeziorem Powidzkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

3 minuty temu, Suzu4x4 napisał:

ja miałem gorzej. bo nie na masce tylko w naszej łódce. dokładnie w moim śpiworze. Miało to miejsce nad jeziorem Powidzkim.

Chuć silniejsza od czlowieka... jakby to robili na lodce to jeszcze rozumiem ze mozna sie pomylic, ale cudzy spiwor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chuć silniejsza od czlowieka... jakby to robili na lodce to jeszcze rozumiem ze mozna sie pomylic, ale cudzy spiwor?
Tak było. Nie była to pomyłka bo przy pomoście była tylko jedna łódka kabinowa. Pamiętam to jak dziś że wszedłem pierwszy na pokład i pytam kumpla:
-Ty, Łukasz zostawiłeś otwartą sztormklapę ?
- Nie
- ty ku. wa tam ktoś jest !
- Panowie nie wchodźcie, chwileczkę zaczekajcie, panowie ja tu nie jestem sam, ja jestem z kobietą , zaczekajcie

stanęliśmy jak wryci i zaczekalismy i po chwili parka wyszła z łódki ze spuszczonymi głowami.
W sumie poszło na wesoło by byliśmy po imprezie przy ognisku więc wracaliśmy w mocno dobrych humorach więc zaczęliśmy się śmiać ale nasze żony mocno się zagotowały


Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Suzu4x4 napisał:

ja miałem gorzej. bo nie na masce tylko w naszej łódce. dokładnie w moim śpiworze. Miało to miejsce nad jeziorem Powidzkim.

Ten śpiwór dałeś gościowi na pamiątkę, czy sam używałeś go dalej ? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2021 o 18:22, Suzu4x4 napisał:

Tak było. Nie była to pomyłka bo przy pomoście była tylko jedna łódka kabinowa. Pamiętam to jak dziś że wszedłem pierwszy na pokład i pytam kumpla:
-Ty, Łukasz zostawiłeś otwartą sztormklapę ?
- Nie
- ty ku. wa tam ktoś jest !
- Panowie nie wchodźcie, chwileczkę zaczekajcie, panowie ja tu nie jestem sam, ja jestem z kobietą , zaczekajcie

stanęliśmy jak wryci i zaczekalismy i po chwili parka wyszła z łódki ze spuszczonymi głowami.
W sumie poszło na wesoło by byliśmy po imprezie przy ognisku więc wracaliśmy w mocno dobrych humorach więc zaczęliśmy się śmiać ale nasze żony mocno się zagotowały
emoji23.png

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
 

A zastanawialiście się, czemu żony się zagotowały? Może też by tak chciały, a Wy zamiast pochwalić gościa za kreatywność śmialiście się z niego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, kierownikwycieczki napisał:

A zastanawialiście się, czemu żony się zagotowały? Może też by tak chciały, a Wy zamiast pochwalić gościa za kreatywność śmialiście się z niego :)

ale że nad czym mielibyśmy się zastanawiać ? chcieć to móc, nikt  nikogo na siłę nie trzyma ;)

nie mniej jednak odbiegamy od tematu, w takich przypadkach parawany i płotki mają sens ,  jak ktoś nie lubi to nie będzie musiał patrzeć na gżących się sąsiadów :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na tym kempingu Turawik 2 tyg temu. Pobyt trwał jakieś 10 minut. Uciekliśmy. To jakiś pato-camping. Zresztą mam wrażenie że w PL dominują patokempingi. Jeszcze nie trafiłem na żaden, który mógłbym komukolwiek polecić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na tym kempingu Turawik 2 tyg temu. Pobyt trwał jakieś 10 minut. Uciekliśmy. To jakiś pato-camping. Zresztą mam wrażenie że w PL dominują patokempingi. Jeszcze nie trafiłem na żaden, który mógłbym komukolwiek polecić. 

To jak z tym Twoim (Pato) apartamentem za pół darmo nad morzem Jak kempingi wybierasz tak samo jak apartamenty to się nie ma co dziwić że trafiasz w takie patomiejsca. Po prostu przestań kierować się tylko ceną, a zacznij wybierać lepsze kempingi. Zapewniam Cię że jest ich masa w PL. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie parawany, ale płotki. To chyba dobry sposób na ograniczenie wolności małych dzieci i zwiększenie wolności dla psów, bo nie muszą być na smyczy przy przyczepie. 

Płotki czy coś w ten deseń często spotykam na kempingu. Żeby kot czy pies nie wylazł czy inne dziecko. Jakoś nikomu to nie przeszkadza o ile jest z umiarem


Wysłane z telefonu
.....Zresztą mam wrażenie że w PL dominują patokempingi. Jeszcze nie trafiłem na żaden........


Jakoś straciłeś na wiarygodności po "apartamentach" za 90 zł


Wysłane z telefonu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Łza Włóczynutka napisał:

To jakiś pato-camping. Zresztą mam wrażenie że w PL dominują patokempingi. Jeszcze nie trafiłem na żaden, który mógłbym komukolwiek polecić. 

To typowy przykład przesady w ocenie ;) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, chris_66 napisał:



Jakoś straciłeś na wiarygodności po "apartamentach" za 90 zł emoji2957.pngemoji15.pngemoji1787.pngemoji1787.pngemoji1787.pngemoji1787.png

 

???

 

Za to spanie na parkingu pod Aldi było ok?

 

Aaa i żeby nie było, sam nocowałem w "gorszych" miejscach i było super?

13 godzin temu, Łza Włóczynutka napisał:

 Jeszcze nie trafiłem na żaden, który mógłbym komukolwiek polecić. 

Lepiej nie polecaj tych Twoich super miejsc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, danielpoz napisał:

...

Aaa i żeby nie było, sam nocowałem w "gorszych" miejscach i było super?

...

Kiedyś usłyszałem że wyjazd/impreze może zepsuć tylko towarzystwo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.