Skocz do zawartości

Kemping w Bułgarii i Rumuni


FCBMiro

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. 

W najbliższą niedziele/poniedziałek planujemy powrót do Polski przez Bułgarię i Rumunię. Wracam z Grecji. Możecie nam polecić jakieś kempingi żeby miały jakieś atrakcje dla dzieci 6lat, lub mogą być w niedalejkiej okolicy. 

Dziękuję za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Właśnie jestem w Rumuni. Przejechałem całe wybrzeże Bułgarii. Dobrych campingów w zasadzie nie ma. Akceptowalnych dla mnie jest może pięć, z czego tylko na trzy wjedziesz z pzyczepą. Najlepszy to chyba Altiman. W sąsiedztwie jest park wodny. Za to w Rumuni prawie wszystkie campingi w porządku, mają klimat choć z atrakcji dla dzieci ew. place zabaw. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, piotr68 napisał:

Witaj. Właśnie jestem w Rumuni. Przejechałem całe wybrzeże Bułgarii. Dobrych campingów w zasadzie nie ma. Akceptowalnych dla mnie jest może pięć, z czego tylko na trzy wjedziesz z pzyczepą. Najlepszy to chyba Altiman. W sąsiedztwie jest park wodny. Za to w Rumuni prawie wszystkie campingi w porządku, mają klimat choć z atrakcji dla dzieci ew. place zabaw. Pozdrawiam

Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź, w sumie to w Bułgarii chcemy zatrzymać się na jedną noc. Jestem miło zaskoczony Rumunia że jest tam tyle atrakcji, coś może uda się znaleźć. Plac zabaw też może być hehe, byle dzieciaki w przyczepie nie siedziały ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja planuje za dwa dni przejechac transfogaraską od poludnia. Ale juz pojutrze wieczorem chcemybsie zatrzymać na jedną noc aby wystartować z rana w środę. Znacue bakis fajny camping lub pensjonat z parkingiem w tamtej okolicy ? Np Curtea d Arges? Szukam na mapach ale campingu nie widze tam żadnego.

Wysłane z mojego LM-Q610.FGN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie straszne Wam nocowanie na dziko to spijcie w górach,  czym wyżej tym lepiej ? Wtedy też uda Wam się zobaczyć wszystko puste spokojne dzikie Świetne okolice chociaż w sezonie wakacyjnym mocno oblegane włącznie z korkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pawel1966 napisał:

A ja planuje za dwa dni przejechac transfogaraską od poludnia. Ale juz pojutrze wieczorem chcemybsie zatrzymać na jedną noc aby wystartować z rana w środę. Znacue bakis fajny camping lub pensjonat z parkingiem w tamtej okolicy ? Np Curtea d Arges? Szukam na mapach ale campingu nie widze tam żadnego.

Wysłane z mojego LM-Q610.FGN przy użyciu Tapatalka
 

Na trasie 73 C masz camping comarnic Dragon, nie daleko  Curtea  D Arges,  wlatujesz na trasę Transgofarską od strony południowej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
W dniu 8.08.2021 o 19:55, gosiula napisał:

Na trasie 73 C masz camping comarnic Dragon, nie daleko  Curtea  D Arges,  wlatujesz na trasę Transgofarską od strony południowej 

Jeden sam znalazłem, ale z drugim mi pomogłaś :dzieki:

A okolice Timisoara, czy ktoś coś?

Z google maps wynika, że kemping w mieście "Camping Internațional Timisoara" ma słabe opinie:

https://www.google.pl/maps/place/International+Campground/@45.7699,21.2671431,17.92z/data=!4m8!3m7!1s0x474567150e2e0025:0x76bf5fa43febf42e!5m2!4m1!1i2!8m2!3d45.7703687!4d21.2657638

Camping Route Roemenie ma lepsze, ale aż 70km od miasta:

https://www.google.pl/maps/place/Camping+Route+Roemenie/@46.1336495,21.577989,13z/data=!4m5!3m4!1s0x47458671c5b8f1ef:0x4b77aa232f2dc6a7!8m2!3d46.1336495!4d21.5982186

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lbuster napisał:

Jeden sam znalazłem, ale z drugim mi pomogłaś :dzieki:

A okolice Timisoara, czy ktoś coś?

Z google maps wynika, że kemping w mieście "Camping Internațional Timisoara" ma słabe opinie:

https://www.google.pl/maps/place/International+Campground/@45.7699,21.2671431,17.92z/data=!4m8!3m7!1s0x474567150e2e0025:0x76bf5fa43febf42e!5m2!4m1!1i2!8m2!3d45.7703687!4d21.2657638

Camping Route Roemenie ma lepsze, ale aż 70km od miasta:

https://www.google.pl/maps/place/Camping+Route+Roemenie/@46.1336495,21.577989,13z/data=!4m5!3m4!1s0x47458671c5b8f1ef:0x4b77aa232f2dc6a7!8m2!3d46.1336495!4d21.5982186

 

Mam nadzieję że nie zapomnisz porobić zdjęć i jakieś relacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, peja76 napisał:

Mam nadzieję że nie zapomnisz porobić zdjęć i jakieś relacji ;)

Mogę coś wrzucić na ruszt, choć główny cel to Grecja, opisana wzdłuż i w szerz ;) Rumunia to tylko przystanek po drodze :( 

Są chętni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.