Jump to content

Recommended Posts

Bartek9

Witam Panie i Panów. Mam zamiar jutro wybrać się do Chorwacji, myślę Rijeka lub ewentualnie okolice Zadaru. Czy ktoś mógłby mi podrzucić jakieś adresy kempingów?

Jadę w ciemno z przyczepą, nic nie mam zarezerwowane, dobrze jak bym miał coś w zanadrzu. Nie wymagam luksusów, aby jakiś toalety z prysznicem i niedaleko morze. Będę wdzięczny za każdą podpowiedź. Pozdrawiam

pjetko
6 godzin temu, Bartek9 napisał:

Witam Panie i Panów. Mam zamiar jutro wybrać się do Chorwacji, myślę Rijeka lub ewentualnie okolice Zadaru. Czy ktoś mógłby mi podrzucić jakieś adresy kempingów?

Jadę w ciemno z przyczepą, nic nie mam zarezerwowane, dobrze jak bym miał coś w zanadrzu. Nie wymagam luksusów, aby jakiś toalety z prysznicem i niedaleko morze. Będę wdzięczny za każdą podpowiedź. Pozdrawiam

Zainstaluj sobie apkę ACSI Europa, opłać za kilka złotych rejon Chorwacji i będziesz mieć na w telefonie kilkaset campingów na mapie, większość że zdjęciami, przybliżonymi cenami, adresami itd.

gusia-s
22 minuty temu, pjetko napisał:

Zainstaluj sobie apkę ACSI Europa, opłać za kilka złotych rejon Chorwacji i będziesz mieć na w telefonie kilkaset campingów na mapie

To samo jest za free na avtokampi, można filtrować regionami, wymaganiami itp.

Bartek9

Dziękuję pięknie, idę się kończyć pakować i w drogę. Ładniejsza połówka będzie miała zajęcie po drodze, niech klika :) super, myślę że te informację są wystarczające dla mnie.

Jeździłem do Czarnogóry, tam miałem sprawdzony camping, ale Chorwacja będzie pierwszy raz stacjonowana, przejazdem się nie liczy :)

Pozdrawiam Wszystkich

Mars
W dniu 29.07.2021 o 23:39, gusia-s napisał:

To samo jest za free na avtokampi, można filtrować regionami, wymaganiami itp.

"Avtokampi" nie mogę znaleźć tej apki. 

jacek00
27 minut temu, Mars napisał:

"Avtokampi" nie mogę znaleźć tej apki. 

https://www.avtokampi.si :)

Mars

Thx!

archivi

Witam.

Podepnę się - jutro ruszam na Chorwację. Znajomi coś mówią, że przez Węgry tylko tzw. korytarzem tranzytowym (wyznaczone autostrady i stacje benzynowe na postój). Ale czy to dotyczy osobówek, czy tylko jakiś transport typu
TIR? Przecież Węgry otwarte na zwiedzanie itp.

Zaszczepieni jesteśmy jakby coś...

Pozdrawiam.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Tatra
2 godziny temu, archivi napisał:

Witam.

Podepnę się - jutro ruszam na Chorwację. Znajomi coś mówią, że przez Węgry tylko tzw. korytarzem tranzytowym (wyznaczone autostrady i stacje benzynowe na postój). Ale czy to dotyczy osobówek, czy tylko jakiś transport typu
TIR? Przecież Węgry otwarte na zwiedzanie itp.

Zaszczepieni jesteśmy jakby coś...

Obecnie Węgrzy - nie używają masek ani w środkach transportu, ani w sklepach, ani na otwartej przestrzeni, nie pilnują granic pod względem COVID-19, nie żądają na campingach certyfikatów COVID, W dniu 20 sierpnia 2021 był nad Dunajem na przeciwko Parlamentu pokaz sztucznych ogni, a po jego zakończeniu około milion widzów wsiadł do metra i autobusów zastępczych za remontowaną linię nr 3.   Tak więc śmiało możesz jechać.