Skocz do zawartości

Dyskusje zlotowe


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś chce coś powiedzieć to zapraszam tu.

 

Od razu zapowiadam - następny zlot po Nieborowie na pewno nie będzie w centrum :hop1:. Trzeba tylko znaleźć dobrego organizatora :-], bo ja mam już dość pretensji typu "my zawsze mamy daleko"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli będzie sposobność to każdy dojedzie.

... i powie mi po przyjeździe że ja znów miałem blisko a oni daleko :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny, czyli VII ? Bo chyba Nieborów jest w centrum? :hop1:

Dokładnie chodzi o następny po tym :-] czyli o VII :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie sposobność to każdy dojedzie.

... i powie mi po przyjeździe że ja znów miałem blisko a oni daleko :hop1:

Nie da się wszystkim dogodzić. Nie przejmuj się Tomii, tylko działaj :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii, ale na pomorzu zachodnim zlotu jeszcze nie było :hop1:

Bo Ciebie na zlocie jeszcze nie było :-]:-].

 

Szkoda że majówka w 2010 znów tylko 3 dniowa bo byśmy zrobili zlot gdzieś poza granicami kraju. Tak żeby wszyscy mieli daleko :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Bachotka miałem 500 miechów i nawet słowa nie powiedziałem tylko zaczepiłem przyczepę i pojechałem . Ja jak zwykle przyjade sobie wcześniej bo jak mam ciupać więcej kilometró to i posiadzieć dłużej wypada ! W srodę z rana 3 wrzesnia , bede już na miejscu ! A co ! wolno mi ! :-]:hop1: Nieborów to akurat miejsce gdzie wszyscy mieszkający na obrzeżach Polski maja mniej wiecej równo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że majówka w 2010 znów tylko 3 dniowa bo byśmy zrobili zlot gdzieś poza granicami kraju. Tak żeby wszyscy mieli daleko :-]

 

nic straconego, połączymy majówkę ze św.Bożego Ciała i pojedziemy hen........nawet na Rugie, a Rysiaczek będzie nas karmił żurkiem, mniam........... :-]:hop1::-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.