Skocz do zawartości

Sypialnia w przedsionku


beniamin82

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka

 

Mam takie pytanie czy ktoś spał w sypialni do przedsionka? Jest to porównywalne ze spaniem w namiocie?

Nie będzie zimniej? Plan wyjazdu to 6 - 16 sierpnia - Bałtyk.

 

Ogolnie zastanawiamy się czy nie zabrać rodziców nad morze. Auto mam 7 osobowe, ale przyczepkę tylko na 4 osoby.

 

Mamy też stary namiot z legionowa, i właśnie myślę żeby z niego sypialnie postawić w przedsionku (mam duuuzy).

 

Mógłbym tam spać że straszy synem. Reszta ekipy może spać w przyczepce.

 

Czemu nie postawimy namiotu?

Pierwsze po co przepłacać?

Drugie nie ręczę za ten tropik...

Trzecie, widziałem taka opcję..

 

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem i namiot domek odpowiednik Legionowa  czeski Technolen miałem też podwieszaną sypialnie do przedsionka przyczepy  - komfort bytowania i termiczny ten sam - bo to po prostu jest to prawie dokładnie samo  :)  ale rzeczywiście effka69 ma rację - ścianka sypialni jest cieńsza niż tropik i  jeśli nie ma fartucha na przyczepie  to w tym miejscu ciągnie - pomyśl aby czymś to zasłonić  Rozluźnij gdzieś przedsionek jeśli masz kominek lodówki do niego wychodzący, niby to duża i nie bardzo szczelna  kubatura oraz mała ilość spalin ale zawsze.

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za tak szybkie odpowiedzi.

 

 

Fartuch mam, nie mam podłogi, ale sypialnia ma podłogę.

 

Lodówka będzie zapewne chodzić na 220v, ale rzeczywiście warto uważać gdyby chodziła na gazie.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, 

Zastanawiam się, aby w przyszłości dokupić sypialnię do przedsionka. Na ogłoszeniach są to sypialnie dedykowane do konkretnych przedsionków ( firm).

W Decathlonie jest sypialnia do przedsionka, tylko, że w opisie niby tylko do konkretnego przedsionka z Decathlona, natomiast patrząc na zdjęciach na mocowanie od góry ( przypinanie do poziomych rurek stelażu) to wydaje mi się, że nie powinno być problemu z "przyłączeniem" tej sypialni w przedsionku przyczepy. Dodam, że wymiarowo sypialnia zmieści się w przedsionku. 

Moje pytanie czy ktoś coś takiego praktykował - rozłożenie sypialni w przedsionku, która niby nie jest dedykowana? 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pjoter87 napisał(a):

Witam, 

Zastanawiam się, aby w przyszłości dokupić sypialnię do przedsionka. Na ogłoszeniach są to sypialnie dedykowane do konkretnych przedsionków ( firm).

W Decathlonie jest sypialnia do przedsionka, tylko, że w opisie niby tylko do konkretnego przedsionka z Decathlona, natomiast patrząc na zdjęciach na mocowanie od góry ( przypinanie do poziomych rurek stelażu) to wydaje mi się, że nie powinno być problemu z "przyłączeniem" tej sypialni w przedsionku przyczepy. Dodam, że wymiarowo sypialnia zmieści się w przedsionku. 

Moje pytanie czy ktoś coś takiego praktykował - rozłożenie sypialni w przedsionku, która niby nie jest dedykowana? 

Pozdrawiam. 

Spodobał mi się twój pomysł, ale potem zacząłem się zastanawiać jak znaleźć poziome rurki w stelażu przedsionka...

A co do samego namiotu to nawet bardziej jak z Decathlona podoba mi się to:

https://www.vidaxl.pl/e/vidaxl-uniwersalny-namiot-wewnetrzny-szary-200x135x175-cm/8719883783963.html?gclid=EAIaIQobChMI166Fp9SZ_QIV9YFaBR396gD2EAQYAiABEgLV_vD_BwE

Jest bardziej prostokątne, co może mieć znaczenie jeśli nie będziesz miał do czego zaczepić dolnych mocowań.

Jeśli uda ci się zaadaptować takie coś to się pochwal tutaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Piotrekm13 napisał(a):

Spodobał mi się twój pomysł, ale potem zacząłem się zastanawiać jak znaleźć poziome rurki w stelażu przedsionka...

A co do samego namiotu to nawet bardziej jak z Decathlona podoba mi się to:

https://www.vidaxl.pl/e/vidaxl-uniwersalny-namiot-wewnetrzny-szary-200x135x175-cm/8719883783963.html?gclid=EAIaIQobChMI166Fp9SZ_QIV9YFaBR396gD2EAQYAiABEgLV_vD_BwE

Jest bardziej prostokątne, co może mieć znaczenie jeśli nie będziesz miał do czego zaczepić dolnych mocowań.

Jeśli uda ci się zaadaptować takie coś to się pochwal tutaj

Chodziło mi o te poziome rurki zaznaczone strzałkami 

IMG_20230216_102957.png.346f86468b61876847f2272de93d7c9d.png

Namiot wewnętrzny fajny, i cena lepsza niż w Decathlonie, nawet w opisie jest magiczne słowo "uniwersalny". 

Jak kiedyś zrobię to na pewno się pochwalę, ale to raczej w przyszłych sezonach - taki plan gdy dzieci podrosną i zabraknie dla nich miejsca na rozkładanym łóżku i będą musieli zająć duże, a my z żoną do tej sypialni w przedsionku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pjoter87 napisał(a):

Chodziło mi o te poziome rurki zaznaczone strzałkami 

IMG_20230216_102957.png.346f86468b61876847f2272de93d7c9d.png

Te poziome rurki są niezbyt poziome akurat. Więc przydało by się zawsze kawałek linki lub pasa z regulacją do podwieszania sypialni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.