Jump to content
mariow11

Instrukcja ABI AWARD Morningstar z 99 r.

Recommended Posts

mariow11

Serdecznie witam wszystkich Klubowiczów,

kupiłem przyczepę ABI AWARD MORNINGSTAR z 1999 r. i nie potrafię jej obsługiwać. Czy ktoś dysponuje instrukcją obsługi, albo mógłby mi udzielić fachowych porad.

Pozdrawiam,

Mariusz

IMG_4347.JPG

smok_wawelski

Cześć.
Raczej zapomnij o instrukcji z instrukcjami do staruszek  jest jak z Yeti podobno istnieją ale nikt ich nie widział :)  dogłębnego całościowego kursu online też raczej nikt Ci nie zrobi :)
Ale niech żywi nie tracą nadziei - jest tu trochę "angielkowców" a i wiele rzeczy w angielkach jest podobne do europejek - po prostu zadawaj konkretne pytania o konkretne rzeczy  i proś o wyjaśnienia a szybciej uzyskasz pomoc.

Maras

Nasze forum to jest więcej jak nie jedna instrukcja.

Dowiesz się wszystkiego co otacza ten cały karawaning i nawet więcej. Począwszy od haka w samochodzie po przez zaczep i kończąc np. na rurce ze zbiorniczkiem za lodówką o której właśnie rozmawiamy. Ale to nie wszystko. Dowiesz się nawet jak warto a nawet należałoby się zachowywać na kempingu taki savoir vivre  ale też pewnie znajdziesz wpisy o  patologii którą możesz spotkać wypoczywając na łonie natury.

Widziałem wszystko ale to co mnie spotkało w tym roku to już przeszło wszelkie granice dobrego smaku i zachowania.

Więc zapraszamy do lektury a jak czegoś nie ogarniesz to pytaj.