Skocz do zawartości

Kamping Kaszuby


cikos

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

Przepraszam, że tak z partyzanta, ale poszukuję jakiegoś sensownego, rodzinnego kempingu na Kaszubach. Obecnie jestem w Osadzie Swory w Małych Swornychgaciach, chciałem dostać się na Largo w Borsku, ale brak miejsc, o Półwyspie Lipa nie wspomnę. Jestem z trójką dzieci, dlatego szukam czegoś pod nich, jakiś plac zabaw, boisko, świetlica, byłoby super. Najlepiej Kaszuby i okolice, nad morze się nie wybieram. 

Nawiasem mówiąc, przez tą pandemię i hype na karawaning, ten moim zdaniem stracił trochę ze swojej wolności i naturalności. Te całe rezerwacje, braki miejsca ze względu na obostrzenia, coraz mniej mi się to podoba, potrzeba planowania wyjazdów i noclegów. Jakaś pomyłka dla mnie.

Będę bardzo wdzięczny za wszelką pomoc, też z góry dziękuję, bo mamy jeszcze trochę czasu, a nie chciałbym w ciemno szukać, bo tutaj gdzie jesteśmy, musimy wyjechać, bo ktoś inny ma rezerwację, dokładnie na to miejsce gdzie jesteśmy, a innego nie ma.......masakra jakaś.

Pozdrawiam!

 

Edytowane przez cikos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj w Przechlewie. Tam jest OSIR nad jeziorem Końskim (przy drodze z Przechlewa na Człuchów.  Nie całkiem to kaszuby, ale masz blisko.

https://goo.gl/maps/VCnqVyWmwyQ7ChmW6

Nie ma tam luksusów, jak to na OSIRze, ale cena bardzo przystępna. Sanitariaty trochę z PRL. Plac zabaw mały jest, plaża, kąpielisko, pomost. Świetlica bardziej symbolicznie ale jest. Wypożyczalnia kajaków rowerów itp.

Byłem tam  jakieś 3 tyg. temu to zapłaciłem w zestawie 2+1 z przyczepą 60zł za dobę. Nie ma parcel, stajesz gdzie chcesz. Kliny do poziomowania przydatne bo teren jest w większości pochyły. Jak nie zależy ci na cieniu specjalnie to miejsce powinieneś znaleźć. Jak byłem to był problem ze skrzynkami z prądem, ale nowe już stały tylko nie uruchomione. Od lipca miały działać.

Edytowane przez Piotrekm13 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, cikos napisał:

Jestem z trójką dzieci, dlatego szukam czegoś pod nich, jakiś plac zabaw, boisko, świetlica, byłoby super. Najlepiej Kaszuby i okolice, nad morze się nie wybieram. 

Ośrodek Bachus w Chmielnie spełni perę punktów. Popołudniami jest animatorka do dzieci więc będziecie mieli trochę czasu dla Siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dziękuję za podpowiedzi.

Był ktoś z Was może kiedyś na Wajku nad j.Drawskim? Jak tam wygląda sytuacja z polem kempingowym, bo ze zdjęć na stronie to niewiele można wyciągnąć wniosków, a miejsce wydaje się ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym chyba jednak pojechać do Bachusa. Dzięki za namiar. Opinie są skrajne, dużo więcej pozytywnych. Jedno pytanie mnie tylko nurtuje, czy na tym polu jest względnie cicho? Mam na myśli, czy np. regularnie z baru nie gra muzyka, etc? Można tam chociaż trochę złapać relaks? Można ten ośrodek porównać np. do Largo w Borsku?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, cikos napisał:

Chciałbym chyba jednak pojechać do Bachusa. Dzięki za namiar. Opinie są skrajne, dużo więcej pozytywnych. Jedno pytanie mnie tylko nurtuje, czy na tym polu jest względnie cicho? Mam na myśli, czy np. regularnie z baru nie gra muzyka, etc? Można tam chociaż trochę złapać relaks? Można ten ośrodek porównać np. do Largo w Borsku?

 

Z Baru raczej nie ma muzyki. Jedynie trzeba się liczyć na głównym polu z dużym zagęszczeniem. 90% ludzi to rodziny z małymi dziećmi. Po 22:00 robi się względnie spokojnie. Jeżeli ktoś chce mieć pełną ciszę to proponuję 2 część pola(osobny wjazd). Zdecydowanie jest tam mniejsze zagęszczenie ale dalej do jeziora. W tym roku zrobili tam nowe sanitariaty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gizbern napisał:

Jeżeli ktoś chce mieć pełną ciszę to proponuję 2 część pola(osobny wjazd).

Samochód może być zaparkowany przy przyczepie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.07.2021 o 23:09, cikos napisał:

Samochód może być zaparkowany przy przyczepie?

Na tej drugiej części nie robią z tym problemu. Na głównym polu nie ma szans. Musi stać na parkingu(na którym czasami brakuje miejsc bo przyjeżdżają z zewnątrz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.