Skocz do zawartości

Sromowce Niżne pod trzema koronami


BernadettaJerzy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 11 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bardzoa ciekawe miejsce, jak moge prosić to proszę o więcej zdjęć ... :hop1:

Serku , trzeba było przyjechać na zlot , a nie topić koparki w błocie.

http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=6298&postdays=0&postorder=asc&start=0

Ja rzucę troszkę innego światła na ten kemping.

Z tego co pamiętam to jak widać kemping praktycznie nie ogrodzony (tu akurat nie ma czego sie obawiać) nad samą rzeką w bardzo urokliwym miejscu -> jednak z malutkimi dziećmi zdecydowanie go nie polecam.

Popatrz na fotki. :hop1:

Proponuje osobą z małymi dziećmi bardziej kemping "Polana Sosny" w Niedzicy- ogrodzony , duży, tani i o wysokim standardzie.Tam zdecydowanie dzieci mają sie gdzie wyszaleć :hop1:

Pozdrawiam

Tu jest cennik.

Ceny obowiązujące w 2010r.

osoba dorosła

8,00 zł/dobę

dziecko (4-10 lat)

6,00 zł/dobę

namiot

10,00 zł/ dobę

duży namiot

13,00 zł/ dobę

przyczepa

20 zł/ dobę

camper

25,00 zł/ dobę

samochód osobowy

5,00 zł/ dobę

motocykl

4,00 zł/ dobę

mikrobus

15,00 zł/ dobę

autobus

20,00 zł/ dobę

przyłącz elektryczny

8,00 zł / dobę

przyłącz elektryczny zimą

15,00 zł / dobę

zwierzę

5,00 zł/ dobę

prysznic

2,00 zł/3minuty

Dla mnie to nie jest super tanio , zwłaszcza w śród zabudować i ruchliwej ulicy.

My wybieramy się razem z załogą AKISSJG w Pieniny w ostatni tydzień lipca . :hop1:

To jest naprawdę dziwne .

Ty jedziesz do mnie ( z Pomorza na Południe) , aja w lipcu do ciebie ( z Południa na Pomorze).

 


Jak widać , mostki są i jest bezpiecznie dla dzieci.

post-142130-imported-5ef0713b-9d13-4486-a4ad-8609c83a7bb1_thumb.jpg

 

Ogrodzenie jest i bramka też

post-142130-imported-def8b33c-771a-4e58-aa0c-f0e515f8e6ed_thumb.jpg

 

Tu z bliska widać ogrodzenie , a nawet mimo wyjścia po za niego to jest ok 50 do płytkiej rzeki.

post-142130-imported-3da572f1-d08d-4dfa-8b94-2f368c8ad382_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna...nie do Sromowców tylko do Sromowiec.

 

He,he...(dowcip)...

Były kiedyś plany połączenia miejscowości: Szczawnicy, Krościenka nad Dunajcem i Sromowiec (nie Sromowców, bee..)

- Szczacienko nad Dunajcem czyli Szczawnica-Krościenko

- Sromcienko nad Dunajcem, Sromowce-Krościenko

Być może doszłoby połączenie do skutku ale nikt nie potrafil odpowiedzieć na proste pytanie

- jaka jest różnica pomiędzy szczaniem w piwnicy a piciem w Szczawnicy?

:hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafko, może to wina zdjęcia, ale ten mostek, który określiłeś, jako bezpieczny dla dzieci, to ja bym jednak inaczej nazwał. Przecież tam i dorosły przeleci między tymi dechami, a co dopiero dziecko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież tam i dorosły przeleci między tymi dechami, a co dopiero dziecko.

Zapewniam ciebie ,ze prędzej spadnie dorosły niż dziecko.

Z resztą daleko nie poleci (ok 80cm).

Jak się szuka minusa to zawsze się go znajdzie i wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce super, nad samym Dunajcem

 

Masz rację miejsce super, Sromowce, przy OSP standard w sumie niski ale miejsce bomba.

Jak Ela ze Staszkiem tu gospodarzyli to i czystość super była, i "konklawe" dymiło zawsze o tych samych wyznaczonych porach rano i wieczór w następnych latach troszkę się pogorszyło zarówno z czystością i regularnością dymienia "konklawe" ale mimo to było do przeżycia.

Podkreśliłbym jeszcze wyjątkowe wręcz bezpieczeństwo i spokój na tym nie całkowicie ogrodzonym polu namiotowym. A jeszcze darmowy ranny budzik czyli dzwony pobliskich kościołow po naszej i słowackiej stronie.

[ Dodano: Sob 19 Cze, 2010 21:10 ]

Popatrz na fotki.
Tu jest cennik.

Ceny obowiązujące w 2010r.

 

Czy ja stary i ciemny czy czegoś nie doczytałem

troszkę chyba zamieszania fotki to camping p. Laskowskich Sromowce N. ul. Pienińska 77

link: http://www.laskowscy.fc.pl/ lub http://www.pieniny.turist.pl/polenamiotowe/ a cennik to chyba z Polany Sosny - ceny na tych dwu campingach różnią się zasadniczo :-)

Lub czyżby tak podrożało u p. Laskowskich ?

to jest ok 50 do płytkiej rzeki.

a ściślej starorzecza Dunajca. U p. Laskowskich standard fajny ale ja osobiście wolę 2-3km dalej

przy OSP choć standard tam jest niższy. Polana Sosny to camping zupełnie innej klasy niż oba wcześniej wymienione.

 

[ Dodano: Sob 19 Cze, 2010 21:40 ]

tego miejsca

Zwróćcie uwagę że w wątku jest mowa o 2 polach namiotowych w Sromowcach

1-sze to pole p. Laskowskich (bliżej jadąc od Wyżnych) a 2-gie jest 2-3km dalej pole przy OSP (to pole jest bliżej kładki i 3 Koron) można podjechać zobaczyć sobie obydwa i wybrać. Jeśli nawet zapędzicie się do końca asfaltówki to nawrotka z przyczepą bezproblemowa na pętli autobusowej przy kładce albo nawet dalej na parkingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Nie ma sprawy na pewno coś napisze. Mam zamiar odwiedzić również kempingi w Niedzicy i Frydmanie więc przedstawię swoją ocenę chociaż ja nie jestem zbyt wymagający najważniejszy jest klimacik :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

POLO, jadąc na kemping pod Trzema Koronami wcześniej będziesz mijał kemping u p. Laskowskich też w Sromowcach Niżnych. Może widoki z tego kempingu nie są tak powalające, ale jest cisza i spokój a warunki sanitarne wg mnie zdecydowanie lepsze. Byliśmy tam w zeszłym roku i było ok. Tu link:http://www.laskowscy.fc.pl/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak wiem kolego dzieki za info już dzwoniłem do państwa Laskowskich wstępnie się zapowiedzieć albo raczej upewnić sie że wszystko funkcjonuje. Zrobie tak jak któryś z kolegów tu napisał zobacze u Laskowskich i dojade do końca zobaczyć pod trzema koronami jak rozumiem to jest ten przy straży i w razie czego zawrotka. Jedziemy z małymi dzieciakami głownie nastawiamy sie na wycieczki rowerowe i z tego co wiem to drugi kemping jest przy samej kładce (drodze rowerowej) a od panstwa Laskowskich jest jakiś kilometr i nie ma chodnika taka informacje otrzymalem przez telefon starszy rowerzysta ma 7 lat a młodszy 1.5roku i ciągne go w przyczepce wiec nie wiem czy ten kilometr po wąskiej jak mniemam drodze bez pobocza nie bedzie dla mnie zbyt stresujacy :niewiem: ale nie ma co gdybać pojedziemy zobaczymy i wybierzemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie sie bardzo podobało u p. Laskowskich bardziej niz pod trzema koronami (czytaj blizej kładki) duzo wiekszy spokój

Edytowane przez piotr05 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Fakt, że droga wąska, bez poboczy, ale jest raczej spoko. A jeżeli planujecie wycieczki rowerowe po słowackiej stronie po drogach to w kaskach. Tam jest taki przepis i policja może się doczepić. Ale nie dotyczy ściezki rowerowej wzdłuż przełomu Dunajca od Czerwonego Klasztoru do Szczawnicy. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.