Jump to content

Edit History

jacek00

jacek00

33 minuty temu, Tomiy napisał:

Oj to zależny od auta. Klime owszem i w starej lagunie II wyłączy, ale ogrzewania już nie włączy, bo miałem manualną klime.

Przy manualnej wiadomo, że nie włączy ogrzewania. Przy automacie owszem.

Cytat

Zobacz jak @voku pokazywał w chorwacji, że się grzeje.

Ale Voku sam z siebie włączał ogrzewanie, chyba na wszelki wypadek, bo auto samo się jakoś mocno nie grzało - raczej wszystko było w normie. 

Cytat

Zresztą ja wolę sam zareagować zwolnic i jechać z klimą, a nie czekać na czerwoną skalę.

Ogrzewanie się włączy jeszcze przed czerwoną skalą. Jak  Ci temperatura poleci na czerwoną skalę to auto wywali Ci Stop i każe zatrzymać samochód.

Jak napisałem - ja miałem teraz przygodę przez zepsuty wiatrak chłodnicy gdzie silnik mi się grzał. Przy sprawnym chłodzeniu żadne podjazdy nie są straszne, ani długie, ani strome. Nawet auto klimy nie wyłącza. Tylko warunkiem jest sprawny układ chłodzenia.

jacek00

jacek00

31 minut temu, Tomiy napisał:

Oj to zależny od auta. Klime owszem i w starej lagunie II wyłączy, ale ogrzewania już nie włączy, bo miałem manualną klime.

Przy manualnej wiadomo, że nie włączy ogrzewania. Przy automacie owszem.

Zobacz jak @voku pokazywał w chorwacji, że się grzeje.

Ale Voku sam z siebie włączał ogrzewanie, chyba na wszelki wypadek, bo auto samo się jakoś mocno nie grzało - raczej wszystko było w normie. 

Zresztą ja wolę sam zareagować zwolnic i jechać z klimą, a nie czekać na czerwoną skalę.

Ogrzewanie się włączy jeszcze przed czerwoną skalą. Jak  Ci temperatura poleci na czerwoną skalę to auto wywali Ci Stop i każe zatrzymać samochód.

• Create New...