Skocz do zawartości

Kemping w Warszawie


kapete

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam pytanko do koleżanek i kolegów z Warszawy dotyczące kempingów w mieście. Wiem, że są takie jak:

WOK nr 90;

Astur nr 123;

Rapsodia nr 127.

Czy są inne i jaki jest lepszy jeśli chodzi o dojazd komunikacją miejską do centrum ?

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem artykuł o kempingach Warszawskich. Jedyny na dobrym poziomie to WOK. Jednak jest najdalej - ale kursują autobusy. ASTUR na Bitwy Warszawskiej jest najlepiej położony komunikacyjnie ale z wyposażeniem jest baaaaardzo kiepsko. Napiszę jeszcze, że ten kemping przygotowuje się do remontu i powiększenia. Widziałem projekty. Ale to jest bajka przyszłego roku. Na Rapsodię nawet nie jedź - szkoda czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapete, takiego wielkiego dramatu z tym Asturem na ul.Bitwy Warszawskiej 1920r.to nie ma.

Lustrowalem go zima, jak mial Michal zimowy karawaning probowac.

Wszystko co trzeba jest, pod drzewami, skrzynki z pradem, jest gdzie wylac wc, no ok, toalety troche archaiczne bo w takich jakby kontenerach ale mysle, ze nie masz zamiaru spedzac tam urlopu a co najwyzej przenocowac ze dwie noce. Pani w recepcji sympatyczna, kemping ogrodzony, troche w glebi od ulicy, to mysle za duzego halasu nie slychac, ale jednak jest to miasto, choc na szczescie nie jest przy tramwaju. Do tramwaju jakies 10 min, do autobusu 2 minuty, do sklepu spozywczego jakies 10 minut. Do wielkiego centrum handlowego jakies 20 minut piechota.

Mejsce do zwiedzania Warszawy rewelacyjne, bo wjezdzasz na kemping prosto z obwodnicy i mozesz wyjechac w kazdym kierunku dwupasmowa droga, czy to na Gdansk, czy tez na Katowice,

Krakow, Lublin i wszedzie indziej.

Na piechote do Palacu Kultury jakies 30 minut sie idzie.

Obok kempingu - przez plot, knajpa fajna.

Tak, ze mysle, smialo moge polecic na zwiedzanie stolicy. Latem widzialem tam sporo zagranicznych rejestracji na kamperach i przyczepach.

Jak chcecie to pojade i zrobie zdjecia.

Innych nie widzialem a o Julinku to nawet nie slyszalem.

 

Tu link

http://www.astur.pl/main.html?src=http%3A%2F%2Fwww.astur.pl%2F1220.html%3F

ten link dziala, trzeba nacisnac na jezyk polski...

 

Pozdro, Jacek.

 

Sie dopytujcie jak chcecie, wszystko opowiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie to pojade i zrobie zdjecia.

Nie chcę Tobie robić kłopotu, ale jakbyś mógł je porobić to ja i reszta naszej braci byłaby Ci zobowiązana. zawsze się przyda dla potomnych. Acha, pytanko od mojej polowy: czy są prysznice z ciepłą wodą?

Pozdrawiam i dziękuję za odzew. :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jak wyjdzie slonce to porobie i sie o te wode zapytam, tam nawet taki brodzik dla dzieci jest, ale niewiem czy wode to do niego napuszczaja latem, bo troche starawy jest, no ale sie zapytam, a na kiedy te zdjecia potrzebne?

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, beda w przyszlym tygodniu na poczatku, z kibla tez :bukiet:

 

J.

Super jacku, my też wybieramy się do stolicy, może nie w czerwcu a jesienią, zatem każde info o kempingach i warunkach tam panujących bardzo nas ucieszy :bukiet:

Pozdro

Grażyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, urodziłem się i wychowałem w Wawie, ale jak patrzę na takie kwiatki jak przy tym kempingu to wiem czemu chciałem się z tego miasta wyprowadzić. Patrząc na cennik dochodzę do wniosku, że oczywiście ceny nie mogą być inne, tylko Warszawskie, ale to, że pobyt w domku jest tańszy od przyjazdu z własnym majdanem (czyli przyczepą) to mnie prawie zabiło. Położenie kempingu, rzeczywiście bajka. Niby wszędzie blisko, ale tak naprawdę wszędzie daleko. Tylko samochód lub pociągiem z Zachodniego do centrum, a dalej metro (bo autobusem to w tych okolicznych korkach, to te 3 dni spędzicie w autobusie pomiędzy kempingiem a dworcem centralnym). Kamper tańszy od przyczepy, no ale to tłumaczę różnicą w ilości miejsca zajmowanego przez pojazdy. A i kemping sam w sobie musi być powalający, sam czekam z niecierpliwością na zdjęcia, bo przez tyle lat nie wiedziałem, nawet, że TAM jest kemping. Strona również bogata, trzeba znaleźć ukryty haczyk, żeby otworzyć, jedno zdjęcie z widokiem na merca - bajka. Rodowity Warszawiak (na dobrowolnym wygnaniu) przeprasza resztę kraju za tak bogaty wybór kempingów, w Stolicy Państwa Europejskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, urodziłem się i wychowałem w Wawie, ale jak patrzę na takie kwiatki jak przy tym kempingu to wiem czemu chciałem się z tego miasta wyprowadzić. Rodowity Warszawiak (na dobrowolnym wygnaniu) przeprasza resztę kraju za tak bogaty wybór kempingów, w Stolicy Państwa Europejskiego.
KONZIO, spokojnie :ok: Świata nie zmienisz, ja też musiałabym przeprosić za stan dróg na Śląsku, za brak kempingów również i za pseudokibiców, którzy potrafia zepsuć każdą fajną imprę na Stadionie Śląskim, z którym mam fajne wspomnienia z dzieciństwa a teraz to tylko bójki, chuligaństwo... i echhh szkoda mówić... Najfajniejsze na tym forum jest to, że wszyscy trzymamy się razem. I nieważne jest to, czy ślązak, czy warszawiak, czy Pyrlandczyk (uwielbiam Waszą Małgorzatę Musierowicz :hmm: ) - po prostu jesteśmy jedną wielką rodziną :bukiet: A jak się zdecydujemy kiedyś na ten warszawski kemping, to napiszemy na forum, żebyście do nas wpadli na kawkę i może jakiegoś grilka i :bukiet:

Pozdro

Grażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.