Skocz do zawartości

OGŁOSZENIA


robin

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jeszcze nie wiem w jakich dniach urlop dostane... 1,2i3 mam pracujące więc jeszcze musze doczekać do kwietnia by wiedzieć dokładnie co i jak. Ale... nie odpuszcze i choć 2 dni jakoś wyłudze :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

witam wszystkich:)

 

mam jedno drobne, male pytanko, z racji ze moj domek jest w trakcie prac naprawczych jaka jest mozliwosc skorzystania z noclegu na miejscu na terenie kampingu, czy ktos z tzw. "lustratorów" moze mi przeslac szczególowe informacje na priw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam !

Ciepełko w Zdworzu - wyjątkowe.W nocy było +11 a teraz +21 w cieniu.Telewizja ( na zwykłym dipolu) odbiera 1-szy,2-gi oraz polsat.Odbiór idealny.Telefony kom.mają zadowalający zasięg.

Grunt jest suchy.Dzisiaj o 5-tej rano trochę pokropiło.Stanowiska dla przyczep są utwardzone i zapewniają dogodny dojazd i dostęp do prądu i wody.

Pozdrawiam - Robin :look:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się tak czuje :look:

 

Dobre porównanie, możemy sobie popatrzeć na zdjęcia i poczytać jak tam jest. Ale nic to. Mój "Wyrok" kończy się w piątek więc myślę że te dwa dni wytrzymam, a od dzisiaj już powoli zaczynam się pakować :look: , ładoać akumulatory itp, itd :ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.