Skocz do zawartości

Pierwszy wyjazd za nami, teraz pora na cos swojego


maciekx87

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Dejv napisał:

Też chciałem taki garaż w 500 kd ale wtedy musiałyby byc 3 pietrusy i odpusciłem o teraz mysle ze to bez sensu. Wożę dwa rowery po 10 tyś szt i poprostu mam zabezpieczenia z alarmem. Dotkniesz u locka i zaczyna wyć, do tego trzeba przeciąć 3 pkt mocowań bagażnika i ulocka i linke. To łatwiej byłoby rozwalić te drzwi gdzie chowałbym rowery;)

Też mam takie dwa rowery po 10 tyś sztuka ale elektryki? i dla tego chcę taki garaż, suche czyste nikt nie zajuma a miałem taki przypadek w Wawie, wydaję mi się że jak będą w środku to lepiej się pojedzie chodz bym zgrzeszył że jest żle, ale jak jest duży boczny wiatr to tak powyżej 100km/h czuje ja telepie przyczepę, podejrzewam że jak bym nie miały plandeki na rowerach tego by nie było, bo jak nie mam rowerów nic elegancko, no i zawszę mniejsze wahadło bo ciężar bliżej osi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

57 minut temu, peja76 napisał:

Trzy ostatnie zdjęcia to garaż który mi się marzy?

 

Nie wiem czy byłbyś zadowolony. Wielkość tych drzwi wymusiła zastosowanie ramki aluminiowej. Niestety przy wyjazdach w zimniejsze dni robi się na tej ramce spory mostek cieplny i jest tendencja do wykraplania. W lato i wiosną problemu by nie było, ale przy zimowym wyjeździe (a z tego co pamiętam to zdarza Ci się) mógłbyś mieć problem z zaciekami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tomii napisał:

Nie wiem czy byłbyś zadowolony. Wielkość tych drzwi wymusiła zastosowanie ramki aluminiowej. Niestety przy wyjazdach w zimniejsze dni robi się na tej ramce spory mostek cieplny i jest tendencja do wykraplania. W lato i wiosną problemu by nie było, ale przy zimowym wyjeździe (a z tego co pamiętam to zdarza Ci się) mógłbyś mieć problem z zaciekami. 

OOOOOOOO to nie wiedział, dzięki za informację a faktycznie zimą może nie często ale jednak jedziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Tomii napisał:

Nie no właśnie nie :laugh:. Diamenta byś kupił, to by wszyscy mówili że pewnie po cyganach, a przy Bianco nikt o te rzeczy nie podejrzewa :yes:

Pytanie czy ta bieda to faktycznie bieda czy moze bieda Fendt wg innych marek to i tak dobry produkt ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, maciekx87 napisał:

Pytanie czy ta bieda to faktycznie bieda czy moze bieda Fendt wg innych marek to i tak dobry produkt ??

Może jako posiadacz bieda Ferdka, nie powinienem się wypowiadać :lol:, ale fakt że bieda biedzie nie równa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.