Skocz do zawartości

Pierwszy wyjazd za nami, teraz pora na cos swojego


maciekx87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

15 minut temu, maciekx87 napisał:

Ogolnie widze ze wiekszosc to toalety z dolozonym prysznicem. 

Tak, jest mega ciasno, mega niewygodnie i zazwyczaj mają zasłonkę która lepi się do dupy. Zwłaszcza w tak małej jak chcesz to będzie malutka

15 minut temu, maciekx87 napisał:

Ogolnie widze ze wiekszosc to toalety z dolozonym prysznicem. 

Tak, jest mega ciasno, mega niewygodnie i zazwyczaj mają zasłonkę która lepi się do dupy. Zwłaszcza w tak małej jak chcesz to będzie malutka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jacekzoo napisał:

Tak, jest mega ciasno, mega niewygodnie i zazwyczaj mają zasłonkę która lepi się do dupy. Zwłaszcza w tak małej jak chcesz to będzie malutka

Tak, jest mega ciasno, mega niewygodnie i zazwyczaj mają zasłonkę która lepi się do dupy. Zwłaszcza w tak małej jak chcesz to będzie malutka

To jedyna alternatywa jest  (jesli o ta marke chodzi i uklad ktory mi sie podoba) Fendt 515sd. I ten kosztuje juz 26k€.

Ale macie racje, oddzielny prysznic to cos bardzo fajnego i chyba warto dolozyc te kilka tys €. 

Edytowane przez maciekx87 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, maciekx87 napisał:

To jedyna alternatywa jest  (jesli o ta marke chodzi i uklad ktory mi sie podoba) Fendt 515sd. I ten kosztuje juz 26k€.

Ale macie racje, oddzielny prysznic to cos bardzo fajnego i chyba warto dolozyc te kilka tys €. 

Jak masz te kilka tyś to się nawet nie zastanawiaj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, peja76 napisał:

Jak masz te kilka tyś to się nawet nie zastanawiaj?

Budzet raczej dosc mocno elastyczny. Jednak jesli gola seria kosztuje 24500€ to z doposazeniem nie chcialbym przekroczyc tych 30k€. 
Napewno musialbym dolozyc markize, klime i mover. I koniec kasy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, maciekx87 napisał:

Budzet raczej dosc mocno elastyczny. Jednak jesli gola seria kosztuje 24500€ to z doposazeniem nie chcialbym przekroczyc tych 30k€. 
Napewno musialbym dolozyc markize, klime i mover. I koniec kasy ?

Widzę masz busa to nawet bym takiej małej nie brał pod uwagę, tą 540wlu co miałem 2.30 szeroka jechała marzenie,  tą co teraz mam tez zle się nie jedzie, wierz mi czy będzie 4m czy 5m długa nie odczujesz w jezdzie a komfort użytkowania o niebo lepszy.

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, peja76 napisał:

Widzę masz busa to nawet bym takiej małej nie brał pod uwagę, tą 540wlu co miałem 2.30 szeroka jechała marzenie,  tą co teraz mam tez zle się nie jedzie, wierz mi czy będzie 4m czy 5m długa nie odczujesz w jezdzie a komfort użytkowania o niebo lepszy.

No wlasnie chodzi mi tez troche o wymiary. Fendty sa 2.32 szerokie a wydaje mi sie ze po prostu mniejsza bylaby latwiejsza do manewrowania na campingach itd. 
co do holownika to nie ma problemu - do wyboru Master 180km 2500kg na haku, trafic 150km, 2000kg na haku i Bmw 530d 258km, 2000kg wiec jest czym jechac 

A czy nowe hobby sa az takie zle? Znalazlem tez blizniaczy model do wspomnianego Fendta ale o 3500€ tanszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, maciekx87 napisał:

No wlasnie chodzi mi tez troche o wymiary. Fendty sa 2.32 szerokie a wydaje mi sie ze po prostu mniejsza bylaby latwiejsza do manewrowania na campingach itd. 
co do holownika to nie ma problemu - do wyboru Master 180km 2500kg na haku, trafic 150km, 2000kg na haku i Bmw 530d 258km, 2000kg wiec jest czym jechac 

Do 560 długości nie ma problemu z manewrowaniem na kempingach, jak będziesz miał mover tym bardziej, problem pojawia się z przyczepami dwu osiowymi, co do jazdy przyczepą  230 szerokości a 250 jest różnica,  osoba która dużo jezdzi z przyczepami nie będzie miała problemu ale dla nowicjusza może być chodz nie konicznie,

My z żoną jezdzimy praktycznie w dwojkę bo córka stwierdziła że się nudzi i z staruchami jezdzić nie będzie?, zostaje u babci no ewentualnie jak ma karę to jedzie z nami???, jak dla mnie to ta wielkość przyczepy co teraz mam jest idealna, mam piętrusa gdzie na górze śpi córka(nieraz jak ma karę) a dół robi za magazynek, wiesz mi jak jesteśmy na wyjezdzie to ten piętrus robi dużą robotę, brudne ubrania ręczniki wszystko tam ląduje, na środku mamy podkowę i z przodu łóżko, raczej nie zamienię tego układu na inny, jak dla mnie idealny,  co mi tylko brakuje to drzwi od zewnątrz do dolnego piętrusa żeby schować tam rowery.

Jak nie chcesz takiej duzej przyczepy jak mam ja to celuj w knausa 500kd, ma takiego @jacek00

Trzy ostatnie zdjęcia to garaż który mi się marzy?

20201229_121757.jpg

20201229_121933.jpg

20201229_121953.jpg

20210526_173504.jpg

20210526_173510.jpg

20210526_173516.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tomii napisał:


Modele Fendta kategoryzowane są według redaktorków z caravaning.de następująco:
- Saphir, Bianco Activ , Bianco Selection - klasa średnia
- Opal - klasa średnia wyższa
- Diament, Tandenza - klasa luksusowa

Od razu napiszę, że nie wiem jakie są inne klasy :laugh:

Czyli z tym Bianco to bieda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chciałem taki garaż w 500 kd ale wtedy musiałyby byc 3 pietrusy i odpusciłem o teraz mysle ze to bez sensu. Wożę dwa rowery po 10 tyś szt i poprostu mam zabezpieczenia z alarmem. Dotkniesz u locka i zaczyna wyć, do tego trzeba przeciąć 3 pkt mocowań bagażnika i ulocka i linke. To łatwiej byłoby rozwalić te drzwi gdzie chowałbym rowery;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, danielpoz napisał:

Czyli z tym Bianco to bieda?

Nie no właśnie nie :laugh:. Diamenta byś kupił, to by wszyscy mówili że pewnie po cyganach, a przy Bianco nikt o te rzeczy nie podejrzewa :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.