Skocz do zawartości

Pierwszy wyjazd za nami, teraz pora na cos swojego


maciekx87

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

38 minut temu, maciekx87 napisał:

Polecasz Fendt?

Nie mogę polecić bo nigdy nie miałem. Miałem jedynie okazję oglądać na żywo i zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, w przeciwieństwie do np. Hobby, który należy do tej samej grupy.

Masz gdzieś możliwość zobaczenia na żywo Fendta to się nawet nie zastanawiaj tylko jedź oglądać. Półka dużo wyżej niż np. Weinsberg.  Z kolei dla mnie osobiście Weinsberg stoi wyżej niż np. Knaus Sport

10 minut temu, maciekx87 napisał:

A jaki to normalny?? Czy np ten Fendt ma nienormalny prysznic? 

Normalny to pełnowymiarowy prysznic, czyli osobna kabina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jacek00 napisał:

Nie mogę polecić bo nigdy nie miałem. Miałem jedynie okazję oglądać na żywo i zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, w przeciwieństwie do np. Hobby, który należy do tej samej grupy.

Masz gdzieś możliwość zobaczenia na żywo Fendta to się nawet nie zastanawiaj tylko jedź oglądać. Półka dużo wyżej niż np. Weinsberg.  Z kolei dla mnie osobiście Weinsberg stoi wyżej niż np. Knaus Sport

Normalny to pełnowymiarowy prysznic, czyli osobna kabina

Tak jak wspomnialem, dzis bylismy u nas w centrum karavaningowym ogladac i bezposrednio porownalem Fendta z Weinsbergiem. Porownywalem model 465 sfb z Weinsbergiem 390qd i faktycznie przepasc (faktem jest ze przyczepy roznej wielkosci i rozne uklady), roznica cenowa 7000€ nie wziela sie znikad. 
tak czy siak Fendt zrobil na mnie najlepsze wrazenie- porownanie z Weinsberg, Burstner i Lmc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maciekx87 napisał:

 

Wlasnie patrze na tego fendt 390 i wydaje sie ze bylby idealny- mi zalezy na francuskim lozku i kibelku z tylu a Żona chce koniecznie pry wyjsciu na drugim koncu kuchnie. Ta bylaby idealna i cena tez fajna bo ok 20 k€

My 3 tygodnie temu też dokładnie oglądaliśmy teb model. Jak dla mnie jest oki. Tylko trochę należy dopłacić do wersji podstawowej i można śmigać? My jezdzimy w 2 osoby więc inaczej postrzegamy pewne sprawy. Nie jest to Tabbert czy inna petarda ale na początek na pewno wystarczy?

Edytowane przez danielpoz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, danielpoz napisał:

My 3 tygodnie temu też dokładnie oglądaliśmy teb model. Jak dla mnie jest oki. Tylko trochę należy dopłacić do wersji podstawowej i można śmigać? My jezdzimy w 2 osoby więc inaczej postrzegamy pewne sprawy. Nie jest to Tabbert czy inna petarda ale na początek na pewno wystarczy?

Nie wspomnialem ale to ma byc nasza pierwsza przyczepa i poki co bedziemy podrozowac we dwojke no i nasz futrzak Edek ? 

wszedlem w konfidurator i z tych 20k€ szybko mozna zrobic 30 ? ktos podpowie co „must be”? Bez fajerwerkow ale co niezbedne? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jacekzoo napisał:

To zależy, jeden będzie chciał bojler gazowy bo jeździ na dziko, drugi mover bo kręgosłup nie ten, a trzeci piekarnik bo nie wyobraża sobie poranka bez ciepłej pizzy :niewiem:

Ma combi 4 więc na dziko już można jechać?

24 minuty temu, maciekx87 napisał:

Nie wspomnialem ale to ma byc nasza pierwsza przyczepa i poki co bedziemy podrozowac we dwojke no i nasz futrzak Edek ? 

wszedlem w konfidurator i z tych 20k€ szybko mozna zrobic 30 ? ktos podpowie co „must be”? Bez fajerwerkow ale co niezbedne? 

Wystarczy na 2 osoby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maciekx87 napisał:

A jaki to normalny?? Czy np ten Fendt ma nienormalny prysznic? 

Tak ma nienormalny:) zobacz czy jestes w stanie uszczelnić okolice toalety bo w niektórych są cm szpary. W czasach covida i innego syfu brałbym z osobnym prysznicem bo może sie okazać ze zaraz znow będa tylko parkingi z prądem bo przyjdzie 10 fala. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jacekzoo napisał:

Ja bym teraz nie kupił budy bez osobnego prysznica, ale w tym rozmiarze chyba nieosiągalne

No w 390 są szanse?

18 minut temu, Dejv napisał:

Tak ma nienormalny:) zobacz czy jestes w stanie uszczelnić okolice toalety bo w niektórych są cm szpary. W czasach covida i innego syfu brałbym z osobnym prysznicem bo może sie okazać ze zaraz znow będa tylko parkingi z prądem bo przyjdzie 10 fala. 

Ja od nastu lat nie wchodzę do publicznych szaletów. Kto w ogóle tam chodzi brać prysznic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jacekzoo napisał:

Ja bym teraz nie kupił budy bez osobnego prysznica, ale w tym rozmiarze chyba nieosiągalne

Te prysznice osobne jak oglądam i analizuję to sam mam mieszane uczucia. Z jednej strony na zimowe wyjazdy by się przydał. Z drugiej, osobny prysznic zazwyczaj oznacza składaną umywalkę i do tego trochę mniejszą kasetę (C250 zamiast C400, to daje 18 zamiast 20 litrów). Chyba jednak rozwiązanie ze sztywną ścianką zasłaniającą kasetę c400 na papierze przemawia do mnie najbardziej. Szczególnie jak patrzę że np. Adora 573PT ma ten sam laminat na ścianie pod prysznicem co poza kabiną. Zyskujesz głównie to że chcąc skorzystać z kibelka, nie chodzisz po mokrym brodziku który jeszcze nie wysechł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, danielpoz napisał:

Za około stówkę z hakiem jest Fendt Bianco Activ 390.  Tylko nie wiem jaka to półka wedlug k.pl


Modele Fendta kategoryzowane są według redaktorków z caravaning.de następująco:
- Saphir, Bianco Activ , Bianco Selection - klasa średnia
- Opal - klasa średnia wyższa
- Diament, Tandenza - klasa luksusowa

Od razu napiszę, że nie wiem jakie są inne klasy :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.