Skocz do zawartości

Wjazd na Węgry


PYNIUS

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Tomii napisał:

Nadkola całe, czy narozrabiało?
 

Wczoraj nie był dobry dzień na podróżowanie? temperatura powietrza 40C a drogi pokazywało w okolicach 60C Pękła opona od strony lodówki I klimy więc ta bardziej przeciążona. Wcześniej dawała radę teraz doszła jeszcze temperatura i chyba nie wytrzymała. Ciśnienie sprawdzałem przed wyjazdem. Ewentualnie na coś najechałem, albo miałem jakoś dziurkę ?

Z nadkolem nic się nie stało, jest tam wsadzony gruby plastik i praktycznie nie widać żeby coś się tam działo, jedynie zgubiłem listę plastikowa nadkola. Mover też bez ryski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wczoraj nie był dobry dzień na podróżowanie temperatura powietrza 40C a drogi pokazywało w okolicach 60C Pękła opona od strony lodówki I klimy więc ta bardziej przeciążona. Wcześniej dawała radę teraz doszła jeszcze temperatura i chyba nie wytrzymała. Ciśnienie sprawdzałem przed wyjazdem. Ewentualnie na coś najechałem, albo miałem jakoś dziurkę
Z nadkolem nic się nie stało, jest tam wsadzony gruby plastik i praktycznie nie widać żeby coś się tam działo, jedynie zgubiłem listę plastikowa nadkola. Mover też bez ryski
 
Ile lat miała ta opona?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznikowi

Godzinę temu, jacek00 napisał:
2 godziny temu, Voku napisał:
Wczoraj nie był dobry dzień na podróżowanieemoji16.png temperatura powietrza 40C a drogi pokazywało w okolicach 60C Pękła opona od strony lodówki I klimy więc ta bardziej przeciążona. Wcześniej dawała radę teraz doszła jeszcze temperatura i chyba nie wytrzymała. Ciśnienie sprawdzałem przed wyjazdem. Ewentualnie na coś najechałem, albo miałem jakoś dziurkę emoji16.png
Z nadkolem nic się nie stało, jest tam wsadzony gruby plastik i praktycznie nie widać żeby coś się tam działo, jedynie zgubiłem listę plastikowa nadkola. Mover też bez ryski
 

Ile lat miała ta opona?

Rocznikowo z 17 założone w 18.

Byłem teraz w serwisie na 14:00 mam wymianę na jakieś chińskie, wymieniam dwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Voku napisał:

Rocznikowi

Rocznikowo z 17 założone w 18.

Byłem teraz w serwisie na 14:00 mam wymianę na jakieś chińskie, wymieniam dwie.

przypilnuj nośności i ciśnienia. Jak nie ma nic lepszego to jedź na takich, ciekawe jak się zachowają na koniec takiej trasy, ile z nich zostanie. Zrób fotkę poglądową nowego bieżnika.

większość Waszej przygody znam, nie zapytałem jeszcze o ważenie - kontrolnie zajechaliście na wagę ?

tak sobie myślę, że ostatni wyjazd do Cro był ostatnim, kiedy wyjąłem koło zapasowe z racji kilogramów. Trzeba je jednak mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed wyjazdem wymieniałem opony na nowe. Nie udało mi się fizycznie odkręcić kół. Musiałem pojechać przyczepą do wulkanizatora. Nie wymieniłbym w trasie.

Musieli mi dwa lata temu podczas przeglądu hamulców dokręcić udarowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, witus napisał:

Przed wyjazdem wymieniałem opony na nowe. Nie udało mi się fizycznie odkręcić kół. Musiałem pojechać przyczepą do wulkanizatora. Nie wymieniłbym w trasie.

Musieli mi dwa lata temu podczas przeglądu hamulców dokręcić udarowo.

Dokładnie taką niespodziankę miałem rok temu jadąc na KRK w Słowenii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Voku napisał:

Wjechała nowa chińszczyzna ? może na nich przejedziemy te wakacje.

Widzę indeks "C" wiec sporo pewnie na nich nakulasz.

Najważniejsze, że szkody niewielkie i Wam nic się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, filipert napisał:

Widzę indeks "C" wiec sporo pewnie na nich nakulasz.

Najważniejsze, że szkody niewielkie i Wam nic się nie stało.

Ogólnie zawsze kupuję C takie też miały te hankooki 

16 minut temu, piterek napisał:

Te hankooki jaką miały nośność i jaki przebieg? Dlaczego druga też do wyrzucenia?

To samo co te C i 100 coś tam. 

Przebiegu może 30-40 tys bieżnik jak nowy

Czemu to tak do końca nie wiem bo było ciężko się dogadać, ale po zdjęciu wyglądała jak by była środkiem wybulona. 

Ten co zmieniał stwierdził że jak na zapas to tylko obecny zapas tamta do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jacek00 napisał:

Wygląda na to, że złapałeś gumę, zeszło Ci powietrze i jadać bez powietrza tak rozwaliło oponę.

Z ciekawości to masz czujniki ciśnienia?

Nie mam czujnika, ale uważam że opony dokonały żywota, temperatura je dobiła. 

Tak jak pisałem druga też poszła do kosza bo było z nią coś nie tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czujnika, ale uważam że opony dokonały żywota, temperatura je dobiła. 
Tak jak pisałem druga też poszła do kosza bo było z nią coś nie tak. 
To chyba nie pierwszy przypadek z Hankookami na forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.