Skocz do zawartości

HEL,nowe pole kempingowe/namiotowe.


Czarek236

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie "internety" słabsze w tych czasach...Na każdym forum jest garstka ludzi, którzy prawie tam "mieszkają" a  swoimi opiniami - poglądami kształtują bądź próbują opinie innych.  Opisany apartament jest jednym z przykładów. Trzeba zachować czujność i dystans i czytać tylko wtedy kiedy ma się za dużo czasu :) Tak jak wszyscy tu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

15 godzin temu, Łza Włóczynutka napisał:

mnie też to wkurza, że w tym kraju wszystko jest powywracane do góry nogami. 200zł za 20m^2 betonu na camper parku, gdzie nie ma nawet toalety czy też 110zł za 20^2 trawnika z kiblem w kontenerze vs 90zł za wygodną kwaterę.


Czy to normalna proporcja?

Ale badzmy powazni i nazywajmy rzeczy po imieniu, MARAGA to z pewnoscia nie apartamenty, a co najwyzej pokoje goscinne i nie we Władku tylko Chłapowo, no chyba ze zatrzymalismy sie kilka lat temu, gdzie faktycznie to była dzielnica Władka :) Czy komfortowe czy nie, to juz kwestia gustu i tu nie chce sie wypowiadac. Chociaz jak widze tego typu prysznice z  progiem oblozonym plytkami, gdzie jakbym sie wypierniczyl to kregoslup mozna polamac, to mnie krew zalewa. Na spacerze przechodzilem tam i widzialem jak to wyglada, faktycznie jest zadbane, ale daleko od morza. Jakbym mial codziennie tak dymac z dzieciakami, psem, recznikami, pierdylionem zabawek na plaze to po jednym dniu bym podziekowal. Nie wspomne o tym ze na kempingu robie jeden krok i jestem na podworku i nie musze po schodach leciec. Na plaze  mam 4-5 minut w zaleznosci od tego czy pies robi dwojke po drodze czy nie.

A co do cen to na Alexie wychodzi jakies 140zl za dobe co jest i tak nie malo, natomiast jedzac obiady w Miedziance, gdzie za cala rodzine z piwem do obiadu place 100zl odnosze wrazenie ze jest jakas rekompensata. Natomaist jak porownuje to do kosztów hotelu gdzie za 25m2 pokoj jest 450zl (z posilkami) albo apartament w podobnej cenie to prawde powiedziawszy czuje jak moj portfel rowniez jest na urlopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

... 90zł za wygodną kwaterę.

 

Czy to normalna proporcja?

 

Najpierw był apartament, teraz kwatera

Jak dla mnie to zwykła nora nad morzem , o ile to jest "nad morzem" a nie pół godziny od plaży

Podgrzewany basen a na fotkach brodzik 3x4

 

Nie ośmieszaj się

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Commander napisał:

Hel Camp? Niestety mam jak najgorszą. No chyba że jedziesz chlać i śpiewać. Ten camping nie zasypia...

No i moim zestawem chyba bym się tam nie wcisnął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 2.07.2021 o 15:48, mundek28 napisał:

A może ktoś ma fotki z Sielskiego Helu?

Wybieramy się w połowie września na kilka dni z przyczepką na rowery i pomyśleliśmy że może to będzie dobry czas na polskie wybrzeże, bo już po sezonie? No i w oko mi wpadł właśnie ten Camping. Ale niestety - zamykają definitywnie 12 września o 12.00;( krótki ten sezon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pawel1966 napisał:

A może ktoś ma fotki z Sielskiego Helu?

.. nie, nie mam fotek. Ale byłem tam z początkiem sierpnia jedną noc. Wtedy jeszcze było dość ciasno, gdzieniegdzie  trawa wydeptana,  więc po deszczu błoto. Ponadto ten camping jest w lesie, trochę mało słońca i jakoś tak ciemno (mamy solara na dachu dlatego dla nas to było ważne). Przenieśliśmy się na Camp Hel (nie mylić  Hel Camp) i tam było całkiem przyjemnie.  Ale Sielski jest ciut bliżej morza, zaś Camp Hel w pobliżu parkingu. Najlepiej podjechać i zobaczyć - jednemu pasuje tu, innemu tam.

Pozdro, T.

Edytowane przez PanSamochodzik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2021 o 11:00, Commander napisał:

Camp Hel wygląda przyzwoicie. Obok jest droga na dziką plażę ok. 3 km przez las. Bardzo przyjemne miejscem za którym przepadamy. Najpiękniejsza plaża nad morzem.... Polecam, a wiem że macie rowery. 

Zajrzymy na pewno!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.