Skocz do zawartości

WŁOCHY PÓŁNOCNE Z PRZYCZEPĄ


Mania1177

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! 
Jestesmy tu nowi, od kilku lat szczęśliwi ? posiadacze przyczepy ale do tej pory używanej przez nas tylko w Polsce, nad jednym jeziorem. W tym roku planujemy podroz do północnych Włoch. Po wstępnych dyskusjach, chyba zrezygnujemy z objazdu i szukamy kampingow w okolicy Gardy. Mam w związku z tym wiele pytań,na które próbuje znaleść tu odpowiedzi?i cicho liczę na wasza pomoc?

Czy  moglibyscie  polecić jakieś fajne kempingi  w tej okolicy ? 
czy zalecacie wcześniejsza rezerwacje? 
(Przyjazd przewidywany  w ostatnich dniach lipca ) 
Dodam, ze jesteśmy rodzinka 2+2 ( córki,8 i 12 lat) 

Zdaje sobie sprawę ze takie tematy już były tu poruszane ale chyba dość dawno a nam zalezaloby na świeżych recenzjach. 

z góry bardzo dziękuje za odpowiedzi,

Marta 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, w79 napisał:

Mowisz o lipcu 2022?:) Mysle ze najlepsze kempingi juz dawno zajete:) 

 

jesteśmy właśnie w Union Lido, rezerwowaliśmy tydzień przed a teraz jak jesteśmy to całkiem sporo wolnych miejsc, tych nierezerwowalnych.

UL jest świetna dla rodziny z takimi dziećmi, plus jako baza wypadowa do Wenecji czy Padwy.

pozdrowienia :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nigdy niczego nie rezerwowałem chyba że dzwoniąc z trasy na kilka godzin przed dojazdem.

Na Union Lido zawsze jest cześć parceli dla tych co przyjeżdżają  bez rezerwacji. Raz zdążyło się nad Gardą że odbiliśmy się od kilku kempingów i dopiero na trzecim czy czwartym kempingu znaleźliśmy miejsce, tyle że byliśmy w trzy ekipy i szukaliśmy trzech wolnych miejsc obok siebie.

jadąc w jeden zestaw nad Gardę  nic bym nie rezerwował tylko jechał w ciemno.

z kempingów nad Gardą na których byliśmy mogę  polecić :

https://goo.gl/maps/mfbSzxT9DTwhR9ey7

https://goo.gl/maps/mfbSzxT9DTwhR9ey7

https://goo.gl/maps/mfbSzxT9DTwhR9ey7

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec lipca powinno być jeszcze ok. Gorzej będzie z początkiem sierpnia, bo wtedy zaczynają się włoskie wakacje i jest tłum. Co do kempingów, jeśli zależy Ci na tych bardziej wypasionych - szukaj w okolicach Lazise. Masz tam do wyboru kilka fajnych, z basenami i bajerami. Tanie nie są, ale standard mają lepiej niż dobry. Jak jedziesz z dzieciakami w okolicy masz Gardalandię i świetne zoo-safari. Sama Garda, mnie osobiście, nie zauroczyła, ale co kto woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wjezdzalismy do wloch przez Brennero, mieliśmy testy zrobione, ale nikt tego nie sprawdzał. W limone za przyczepę, auto dwie dorosłe i syn 12 lat liczony jak dorosły płaciliśmy 28 euro (z ACSI), JAK ACSI przestała tam obowiązywać to tylko 4 euro więcej. Parcela standard. I dopłacaliśmy na koniec jakiś podatek turystyczny (coś jak u nas opłata klimatyczna) około 30 euro za dwa tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.