Skocz do zawartości

Austria-kemping z dzieciakami


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

W dwie rodziny wybieramy się w sierpniu do Austrii. Wiem, że to dość ogólne stwierdzenie. W grę wchodzą okolice na południe od Salzburga (np. okolice Hallstatt), okolice Kaprun, bądź te bliżej granicy z Włochami (niejako po drugiej stronie Grossglocknera). A to dlatego, że odłegłościowo to paradoskalnie podobnie wychodzi (z dziećmi zas podróży jest dla nas dość ważny).

Szukamy kempingu, na którym po wycieczkach nie będą się nudziły dzieci w wieku od 3 do 9 lat (czwórka w tym przedziale), a także z atrakcjami dla maluchów w okolicy (jak np. jaskinia lodowa na południe od Salzburga, może jakiś park zwierząt, park rozrywki, czy dinozaurów).

Z góry dziękuję za wszelkie porady/sugestie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka byliśmy w zeszłym roku z naszymi dzieciakami wtedy 6 i 8 lat. Jedne z lepszych wakacji - atrakcji tyle że nie starczyło czasu. Wrzucam link do mojej relacji - 2 kempingi myślę że do rozważenia dla Was. Milwgo czytania.https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?url=https://forum.karawaning.pl/topic/32088-wakacje-uvexow-tym-razem-inne-ni%C5%BC-zawsze/&share_tid=32088&share_fid=62777&share_type=t&link_source=app

Wysłane z mojego SM-G780F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję wszystkim za podpowiedzi. Czas na konkretniejsze planowanie.

@uwex - Wasza relacja była jedną z inspiracji :). Więc znam ją i bardzo za nią dziękuję. Chciałem też po prostu poznać więcej opcji kempingowych polecanych przez forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.06.2021 o 20:05, poziom napisał:

Cześć,

W dwie rodziny wybieramy się w sierpniu do Austrii. Wiem, że to dość ogólne stwierdzenie. W grę wchodzą okolice na południe od Salzburga (np. okolice Hallstatt), okolice Kaprun, bądź te bliżej granicy z Włochami (niejako po drugiej stronie Grossglocknera). A to dlatego, że odłegłościowo to paradoskalnie podobnie wychodzi (z dziećmi zas podróży jest dla nas dość ważny).

Szukamy kempingu, na którym po wycieczkach nie będą się nudziły dzieci w wieku od 3 do 9 lat (czwórka w tym przedziale), a także z atrakcjami dla maluchów w okolicy (jak np. jaskinia lodowa na południe od Salzburga, może jakiś park zwierząt, park rozrywki, czy dinozaurów).

Z góry dziękuję za wszelkie porady/sugestie.

Pozdrawiam.

Zachęcam do zapoznania się z moja relacja m.in. z tych okolic.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Camping paradiescamping fajny, czysty, super jeziorko i mnóstwo atrakcji w okolicy. Ale bez rezerwacji nie ma co przyjeżdżać bo obłożenie pełne. Okolica obfituje w inne kempingi więc na którymś pewnie się uda zahaczyć.

20210711_112157_HDR.jpg

20210710_162102_HDR.jpg

20210711_124156_HDR.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.