Jump to content

Edit History

pawel1966

pawel1966

W dniu 9.09.2021 o 20:16, Benior napisał:

Tu jest cala masa kempingów za grosze ale bez prądu, są toj tojki. Dojazd szutrem. 

i na to jest sposób:) nawet ja nie ma słońca i nie ładuje mi  baterii solar ani 230V- włączam na pół godzinki agregacik na tryb Eko ( pracuje na zminiejszonej mocy i dużo ciszej)i...mam ciepłą wodę z trumy TT ( 500 W) oraz podładowaną bateryjkę. Więc strasznie się cieszę, że to kupiłem hondzię. Co prawda trochę burczy ale ciągu dnia na chwilę może nikomu nie będzie przeszkadzać....:) No więc w tym roku jeszcze chyba wyrwiemy się w okolice Augiustowa - ta jak móliśmy w Majdanie Sopockim @lbuster i @Benior

pawel1966

pawel1966

W dniu 9.09.2021 o 20:16, Benior napisał:

Tu jest cala masa kempingów za grosze ale bez prądu, są toj tojki. Dojazd szutrem. 

i na to jest sposób:) nawet ja nie ma słońca i ni ładuję baterii - włączam na pół godzinki  agregacik na tryb Eko ( pracuje na zminieszonej mocy i dużo ciszej)i...mam ciepłą wodę z trumy TT ( 500 W) oraz podładowaną bateryjkę. Więc strasznie się cieszę, że to kupiłem hondzię. Co prawda trochę burczy ale ciągu dnia na chwilę może nikomu nie będzie przeszkadzać....:) No więc w tym roku jeszcze chyba wyrwiemy się w okolice Augiustowa - ta jak móliśmy w Majdanie Sopockim @lbuster i @Benior

• Create New...