Skocz do zawartości

Kemping nad jeziorami okolice Augustowa


Adam Rogowski

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, bardzo proszę o namiary gdzie można by było się przytulić na dwa dni z cepką nie daleko jeziorka i spokojne miejsce...... Muszę zostawić rodzinke na 2wa dni samą a ja w tym czasie jadę na szkolenie do Białegostoku.

za wszystkie namiary bardzo dziękuję z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W samym Augustowie przy Al. Wyszyńskiego (DW 662) jest kemping "Necko" znajdujący się przy jez. Necko. Co prawda nie nad samym jeziorem, ale z kempingu ścieżką przez las jest parę minut nad jeziora, do plaży nieco więcej, Bylśsmy tam parę lat temu. W tygodniu spokój, niestety w piątek-niedziele jak w wielu takich miejscach. Pamiętam były słabe sanitariaty, na samym kempingu atrakcji dla dzieci żadnych, brak sklepu w pobliżu. Nie wiem jak teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli to mają być również okolice Augustowa, to bezpiecznie możesz zostawić rodzinkę w agroturystyce Jadeszko w Płaskiej. Byliśmy tam przez kilka dni tegorocznego Bożego Ciała. Są zapewnione minimalne warunki sanitarne, spokój, cisza. bezpośredniio przy brzegu jeziorka Pobojno.. Do wioski spacerek naokoło jeziora, lub właściciel przewozi łódką:):)  Co prawda nie ma tam placu zabaw, ale jest piach i mała plaża z łagodnym zejściem do wody.. Można pospacerować leśną drogą o dotrzeć po dwóch kilometrach do śluzy Paniewo, Karczmy Starożyn - dzieci na pewno dadzą radę:) namiary znajdziesz na google maps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc, skorzystałem z pierwszego bo było miejsce czyli Kemping NECKO/ Było bardzo by bardzo fajnie gdyby nie ekipa z W-wy która z kulturą samozachowawczą nie ma nic wspólnego . Reszta ok ...

Sorki za tak małą relację zdjęciową ale nie było czasu.... Jak by co polecam tą miejscówkę wszystkim...

20210719_171804.jpg

20210719_202254.jpg

20210720_141040.jpg

20210719_202637.jpg

20210720_144958.jpg

20210720_144945.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ekipa z W-Wy...albo obojętne jakiego innego miasta w Polsce...to zmora naszych "campingów"...kurna przez ostatnie trzy tygodnie przewinęliśmy się przez wiele campingów i nie było z młodzieżą czy starszymi z różnych krajów żadnych problemów...Grecy w nocy idą na plażę i tam balują do rana...potem wracają na paluszkach o świcie do swych namiocików i śpią co najmniej do południa. Tak było np. na Elafonisos, gdzie młodzieży były całe tłumy! Bawią się, ale  tak by nie wkurzać innych. przykre to...No ale taki mamy klimat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie przebywam na Necku. Camping na 2, 3 dni ok. Ekipa z Bochni tym razem nie daje spać. Toalety w stylu wczesnego Gierka są czyste. Ciepła woda jest. Miejsce szału nie robi, ale dramatu też nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dorzucę jeszcze Ośrodek MARINA BORKI
885 023 632
https://maps.app.goo.gl/Ati78ykU6FqgtFACA

Położenie rewelacyjne dość blisko centrum a jednocześnie tak daleko aby były cisza i spokój. Cena 100 zl doba za nasz zestaw, prąd i dwie osoby. Nie trzymają się jakoś specjalnie doby hotelowej i można posiedzieć do wieczora. Nie dobra wiadomość jest taka, że mają w planach miejsce kempingowe zamienić na kolejny hotel. Jest miejsce zrzutu szarej a w toaletach nie byłem więc się nie wypowiem. Na recepcji tylko poinformowali, że prysznic jest na monety ale tego też nie miałem potrzeby sprawdzić. 

 

 

IMG_20210904_093410.jpg

IMG_20210904_093710.jpg

IMG_20210904_093435.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę jeszcze Ośrodek MARINA BORKI
885 023 632
https://maps.app.goo.gl/Ati78ykU6FqgtFACA
Położenie rewelacyjne dość blisko centrum a jednocześnie tak daleko aby były cisza i spokój. Cena 100 zl doba za nasz zestaw, prąd i dwie osoby. Nie trzymają się jakoś specjalnie doby hotelowej i można posiedzieć do wieczora. Nie dobra wiadomość jest taka, że mają w planach miejsce kempingowe zamienić na kolejny hotel. Jest miejsce zrzutu szarej a w toaletach nie byłem więc się nie wypowiem. Na recepcji tylko poinformowali, że prysznic jest na monety ale tego też nie miałem potrzeby sprawdzić. 
 
 
IMG_20210904_093410.thumb.jpg.470ee2f680e3b3c6aab44a80ad1d971d.jpg
IMG_20210904_093710.thumb.jpg.7f35d811ac8f3779189af4ae8fd20a6e.jpg
IMG_20210904_093435.thumb.jpg.b82192ddda00a2026b1e85e6939003de.jpg
Z psami można?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.