Jump to content
SingSing74

Kolejka do MdV i Union Lido 2021

Recommended Posts

jackas

Tak. 

Szczerze, odbiłem się w pierwsze dni sierpnia, byłem przekonany że teraz będzie 70%. A tu proszę. 

w79
2 godziny temu, filipert napisał:

Uświadomcie mnie z tą kolejką.

Dwa dni czeka się na wjazd na kemping???

Dokładnie, ale taka jest cena jeśli chce się korzystać z kempingu, który ma chyba najlepszy aqua park w tej części Europy.A nawet dwa.Osobiście byłem raz i...uciekłem, pomimo wcześniejszej rezerwacji.  Straszny gwar. Wtedy jednak dzieci były za małe. Po kilku latach nie wykluczam powrotu..ze względu na nastolatka. 

maarec
W dniu 30.08.2021 o 19:54, w79 napisał:

Dokładnie, ale taka jest cena jeśli chce się korzystać z kempingu, który ma chyba najlepszy aqua park w tej części Europy.A nawet dwa.Osobiście byłem raz i...uciekłem, pomimo wcześniejszej rezerwacji.  Straszny gwar. Wtedy jednak dzieci były za małe. Po kilku latach nie wykluczam powrotu..ze względu na nastolatka. 

Spokojnie, na Istrii jest podobnie. Na Polari dostałem ostatnie dwie wolne parcele, akurat na fuksie premium mare, z super widokiem. Po zajęciu jej żona musiała stoczyć lekką wojnę z niemiaszakami ale byli na przegranej pozycji - ja już rejestrowałem się a oni byli kilometr od recepcji.

Na Lanternie dostałem 5 ostatnich parceli ale i możliwość wjazdu kamperem na poszukiwania co znacznie ułatwiło przy tych odległościach.

Generalnie w Cro sezon trwa - wszędzie kolejki, z tego co  mówią klienci dzwoniący o porady we Włoszech też dalej pełno

filipert
3 godziny temu, maarec napisał:

Na Lanternie dostałem 5 ostatnich parceli

To Ty hurtownik jesteś 😂

maarec
22 minuty temu, filipert napisał:

To Ty hurtownik jesteś 😂

Dobre:)