Skocz do zawartości

PILNE!!! Gdzie dorobię klucz do LMC

jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, kojarzy ktoś we Wrocławiu, okolicy, na dolnym śląsku, opolskim itp dorabicza kluczy? Za tydzień wyjazd do Grecji, a okazało się, że mam tylko jeden klucz do budy ?? 

grot tego typu

1B8A62EE-553D-4BD0-B810-400683D25BD7.jpeg

10 minut temu, danielpoz napisał:

No nie wierze że we Wrocławiu nie znalazłeś firmy która dorabia klucze?

Jest w Poznaniu magik który dorabia różne cuda. U Ciebie zapewne też są takie punkty?

Punkty są, ale robią oczy na taki wzór. Dlatego pytam czy ktoś zna jakiegoś dobrze zaopatrzonego

Szukaj pod hasłem dorabianie kluczy nietypowych, awaryjne otwieranie itd. Na pewno trafi się magik, co dorobi. Ja mam u siebie pod Warszawą gościa, co dorabia prawie wszystkie możliwe klucze, nawet jest w stanie dorobić klucze do rożnych zamków nie mając klucza na wzór.

To jest klucz z systemu HSC, musisz kupić surowy klucz i iśc do dorabiacza:

https://allegro.pl/kategoria/czesci-do-przyczep-i-naczep-kempingowe-18564?string=klucz hsc&bmatch=cl-e2101-d3794-c3683-aut-1-3-0615

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)

37 minut temu, Suzu4x4 napisał:

we Wrocławiu  praktycznie wszystko dorobisz u p. Andrzeja  https://goo.gl/maps/ZsXAtAQdnytqaH81A

kumaty gość jest też na Trzebnickiej : https://goo.gl/maps/cALLRdLkctodpx1F7

No i spoko ?

Dzięki bardzo

• 2 lata później...
W dniu 16.06.2021 o 07:17, danielpoz napisał(a):

No nie wierze że we Wrocławiu nie znalazłeś firmy która dorabia klucze?

Jest w Poznaniu magik który dorabia różne cuda. U Ciebie zapewne też są takie punkty?

Witam gdzie w poznaniu jest taki magik

Jak możesz proszę o odpowiedź na @

Kaluzny1981@gmail.com

Godzinę temu, pstrag1981 napisał(a):

Witam gdzie w poznaniu jest taki magik

Jak możesz proszę o odpowiedź na @

Kaluzny1981@gmail.com

http://www.euroklucz.pl/kontakt.php Nawet jak na miejscu nie zrobią to poczekasz kilka dni i dadzą radę :) 

Ja bym jednak kupił bazowy tak jak napisał @jacek00 i wtedy tam poszedł. Wtedy miałbym pewność, że zrobią od ręki. Bo jak mieć nie będą i zaczną zamawiać dopiero to jest ryzyko, że się jednak nie wyrobią w tydzień a tyle czasu z tego co zrozumiałem ma @jacekzoo.

Ja dorabiałem do Adrii u zwykłego fachmana od kluczy przy Auchan w Bielsku. Taki punkt co klucze do domu ogarnia. I byłem zaskoczony - od razu poznał, że chodzi o kamper/przyczepa . Dorobił i pasowały ! Ja zadowolony. Cena wyższa niż dla normanego zamka.

1 godzinę temu, Eastnomad napisał(a):

Ja bym jednak kupił bazowy tak jak napisał @jacek00 i wtedy tam poszedł. Wtedy miałbym pewność, że zrobią od ręki. Bo jak mieć nie będą i zaczną zamawiać dopiero to jest ryzyko, że się jednak nie wyrobią w tydzień a tyle czasu z tego co zrozumiałem ma @jacekzoo.

Oczywiście jak będziesz miał surówkę to zawsze Ci to zrobią :) @jacek00 zgadzam się że warto kupić i z głowy :)