Skocz do zawartości

Kemping Pod Lasem-zniżka 20% dla wszystkich z karawaning.pl


sasquatch

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 3 miesiące temu...

Właśnie stamtąd wróciłem, na kempingu sami obcokrajowcy, byliśmy jedynymi Polakami. :)

Upomnij sie o zniżkę, ja niestety zapomniałem i zapłaciłem bez upustu.

Acha, rozlokuj się na starej cześci, tej w dole, duzo spokojniej gdyby jakaś nawałnica miała zagościć i do toalet bliżej. No i woda bierząca na niektórych dolnych stanowiskach jest także.

Polecam kemping z cała odpowiedzialnością, czysto i spokojnie. Bardzo dobre miejsce jako baza wypadowa. Ekstra właściciel. :)

W czwartek zorganizował wieczór integracyjny dla wszystkich gości. Było ciekawie, bo ni w ząb z jezykami. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym campingu spędziliśmy czerwcowy długi weekend. Potwierdzam dobre opinie forumowiczów. W dolnej części jest cień, są fajnie przygotowane stanowiska z przyłączem wody. Toalety na dobrym poziomie. Cisza i spokój.

 

Miejsce świetne do zwiedzania okolicy. W pobliżu zamek w Bolkowie, zamek w Książu a troszkę dalej zamek Czocha. Jest też kraina wygasłych wulkanów, czy przepiękne Rudawy Janowickie. Można zwiedzić Złotoryję, Jawor i inne historyczne miejsca.

Ciekawa jest też trasa kompleksu Olbrzym, polecam Walim i okoliczne podziemne budowle.

 

Świetne miejsce startowe do wycieczek rowerowych, popatrz tutaj: http://kajman.bikest...?category=19950

Edytowane przez Kajman (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello!

Właśnie zawitaliśmy na kemping "Pod Lasem". Pierwsze wrażenia są pozytywne. Przede wszystkim spokój i cisza. No i co najważniejsze dla Córki Taty jest internet i już jest zadowolona. Przyczep niewiele i prawie sami Holendrzy. Posiedzimy tutaj ze dwa, może trzy dni.

post-1327-0-30232800-1312124272_thumb.jpg

post-1327-0-58621800-1312124483_thumb.jpg

post-1327-0-52226600-1312124858_thumb.jpg

post-1327-0-01704900-1312125889_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałem dokładnie naprzeciwko Was, tam gdzie ten kamper.

I nie wiem, czy to czasem Was nie widziałem na Zamku Książ w czwartek. Możliwe? :)

 

Hello!

Tak, we czwartek byliśmy na zamku Książ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulos a my tam się wybieramytn24camping.gif od soboty 6 VIII. Będziecie jeszcze???

Napisz co warto zwiedzić. Byłeś na piwku w Milkowie??

 

Hello!

Jakoś tak na piwko do pałacu nie dotarłem, czego bardzo żałuję.

Tutaj będziemy dwa, trzy dni a potem chcemy jechać tutaj: http://forum.karawaning.pl/topic/7765-cytrynowe-wariacje-w-slesinie-567-sierpien/ najdalej do niedzieli bo w poniedziałek niestety już do pracy.

Pomimo niepogody byliśmy na wycieczce w Pradze i tak troszkę po okolicy, Szklarska Poręba, Karpacz, Kowary, Lubomierz, Książ a teraz Bolków i okolice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz siedzę i popijam karkóweczkę chłodnym :piwko:

 

A my dopiero za tydzień pad.gif Może uda nam się do Ślesina zawitać po drodze.

 

 

 

 

Hello!

No jam mam nadzieję że po drodze wjedziecie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.