Skocz do zawartości

Robimy zestawienie kempingów


petek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 316
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Konzio, ja mogę to zrobić na przyszły tydzień jakoś. W weekend mnie nie będzie i nie będę miał dostępu do netu. Także jak jesteś w stanie to zrób to wcześniej a jak nie to ja zrobię.

Nie szukaj generatora pdf'u. Użyj OpenOffice on wszystko ładnie eksportuje do tego formatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze. Moje uwagi:

Na formularzu papierowym nie potrzeba rubryki Mapka. To będzie tylko w finalnym zestawieniu.

Usuń literki a, b, c. One były tylko do zobrazowania układu ankiety.

W zapleczu sanitarnym nie potrzeba tak/nie. Wystarczy, że się odhaczy mydło, znaczy było. Dzięki temu możesz to dodatkowo ścieśnić.

Sama komórka zaplecze sanitarne zajmuje dużo miejsca a jest pusta.

Kolory i logo niepotrzebne. Przecież formularz jest do własnego wykorzystania a nie na wystawę.

Generalnie jest dobrze. :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok!!! działam, działam. Postaram się to zrobić jeszcze dzisiaj, bo sobota niedziela mogę o tym zapomnieć, że usiądę do kompa.

Robię, robię. Co jakiś czas zerknij, będę coś wrzucał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcieliśta to MATA!

A logo karawaningu nie zdejmę (choćby pod pistoletem) niech ludziska wiedzą skąd formularz i kto martwi się o dobro Polskiego karawaningu.

 

 

FORMULARZ DO OBEJRZENIA, KILKA POSTÓW NIŻEJ (tu była wersja przed poprawkami- usunąłem, żeby nie mieszać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petek, a jak wolisz?

Mam to przygotować na dopad, czy jesteś bardziej czasowy i masz narzędzia? Bo ja mogę robić w wolnych chwilach i muszę ściągnąć skądś generator pdf. Częściowo mam to zrobione, ale w zasadzie skoro ma to być inaczej to chyba zacznę w razie czego od podstaw.

W mailu wcześniej kpisz, że nie zapamiętasz. Przy jednym campingu na 3 tyg masz rację, ale jak ktoś jeździ z miejsca w miejsce po co ma śmiecić pamięć bzdurami

 

Szukasz generatora pdf? Proszę - darmowy:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=569&PDFCreator+0.9.8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mailu wcześniej kpisz, że nie zapamiętasz.

Nie sądzę, żebym kpił, ja zwyczajnie mam takie jajcarskie podejście do niektórych spraw, ale dla tych, którzy uważają to za potrzebne i wzajemnej, jak najlepiej układającej się między nami wszystkimi współpracy, ZROBIŁEM.

Szukasz generatora pdf? Proszę - darmowy:

Dziękuję, ale już ściągnąłem i zrobiłem to co konieczne. Przeczytaj kawałeczek powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatki do polozenia kempingu: Miejsce dla przyczep/namiotow

parcele (ciasne, duze), swoboda (porzadek/nielad), nierownosci - rowno,

Przylacza elektryczne: malo, srednio, wystarczy, duzo

Przylacza inne: woda tak/nie, scieki tak/nie

Kosze na smieci: brak, jeden zbiorczy, malo, srednio, wystarczajaco, duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po poprawkach zasugerowanych przez Prusiaka, wygląda to tak.

Z tymże taka moja sugestia, nie rozpędzajmy się zbytnio z wyszukiwaniem kryteriów, bo skoro założenie było, że ma się to mieścić na jednej kartce, a ja już (naprawdę!!!) zaczynam mieć problemy ze ścieśnianiem treści (chociaż zdaję sobie sprawę, że ważnych kryteriów może być jeszcze ze 100).

Formularz informacji o kempingu po poprawkach.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jednak udało mi się dopaść do komputera.

Prusiak, dobra myśl. Z tym, że dalej rozbudowujemy ankietę. Nie szalejmy tak. Spróbujmy uporządkować to co już mamy, a potem będziemy dalej myśleć. Proponuję czas na przemyślenia do poniedziałku. W przyszłym tygodniu sfinalizujemy sprawę formularza i zajmiemy się punktacją. OK???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten formularz nie może być wypełniany elektronicznie przez użytkownika jeżeli ściągnie go się w .pdf. Format ten ma to do siebie że nie pozwala modyfikować zawartości pliku. Można go tylko wydrukować, wpisać ręcznie do niego dane zeskanować i dopiero wysłać jako plik. Przyznacie, że to trochę roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Ten formularz nie może być wypełniany elektronicznie przez użytkownika jeżeli ściągnie go się w .pdf. Format ten ma to do siebie że nie pozwala modyfikować zawartości pliku. Można go tylko wydrukować, wpisać ręcznie do niego dane zeskanować i dopiero wysłać jako plik. Przyznacie, że to trochę roboty.

 

Myślę, że nie do końca masz rację, czego dowodem jest pit roczny wypełniany elektronicznie w formacie, gdzie źródłem jest pdf.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pomimo weekendu, który miał być z dala od kompa nie mogę się oderwać.

Tak jak pisze ed, pdf miał być z założenia ściągą do wprowadzenia danych po powrocie. Takie było życzenie, które spełniliśmy. Argumentem było to, że nie każdy wozi laptopa ze sobą.

Bardzo podoba mi się formularz, który przygotował Konzio. Brawo dla tego gościa!!! :bzik: Pomimo obaw, że ankieta będzie długa i czasochłonna, wszystko zmieściło się na jednej stronie A4, której wypełnienie zajmie góra kilka minut. Mam nadzieję, że przekonaliśmy sceptyków.

W przyszłym tygodniu zajmijmy się przygotowywaniem punktacji. Dla każdego co innego jest ważne, więc pewnie będziemy nad tym trochę dyskutować. Dobra punktacja załatwi nam sprawę rankingu. Potem już tylko formularz elektroniczny i witryna WWW. Dalej już tylko dobra chęć wszystkich użytkowników tego forum.

Pozdrawiam weekendowo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.