Skocz do zawartości

Spawany dyszel


Aniamiecz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Myślę że to dobrze .... że się zraziłeś. Zapomnij o sprawie i nie marnuj więcej czasu na tą przyczepę. No chyba że chcesz ją postawić na działce, albo wozić tylko na lawecie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że sprzedający za spawanie tego dyszla powinien podnieść cenę przyczepy. Dzięki temu mamy krótszy zestaw, i łatwiej się mieścimy na kempingach.:mlot:

To pokazuje rynek przyczep. Sprzedającemu opłaca się nawet celowo uszkodzić przyczepę, aby ułatwić transport, bo i tak ją sprzeda.

Edytowane przez Piotrekm13 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Aniamiecz napisał:

Sprzedający jeszcze cenę obniżył, ale tu chodzi o bezpieczeństwo na drodze.nie jest to lekka przyczepa 1300kg.

Dokładnie!!!

Pisałem z lekką ironią, bo to co się dzieje na rynku przyczep to ... brak słów...

Wiele przyczep w normalnych czasach by już gniło gdzieś w krzakach, a teraz stoją na placach jako piękne i suche. I najlepsze jest to, że wszystko schodzi. Nie kupuj na "podoba mi się" bo można wtopić bardzo łatwo. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załącz link tej bomby dla frajerów.    Ku przestrodze innych.    Będziesz mieć czyste sumienie jak już tego dotknęłaś.

 

Ja od siebie zapytałbym cwaniaka czy dałby sobie na stałe dratwą czapkę przyszyć do czaszki. To prawie jak oryginał i ściągać nie trzeba.

Edytowane przez Jarosław69
edi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Aniamiecz napisał:

Sprzedający jeszcze cenę obniżył, ale tu chodzi o bezpieczeństwo na drodze.nie jest to lekka przyczepa 1300kg.

Taka przyczepa nie powinna przejść żadnego przeglądu. Żeby naprawa miała ręce i nogi to rama dyszla powinna zostać wymieniona. I nie wierz w bajki handlarza, że ucinał dyszel tylko dlatego, że buda mu się na lawetę nie mieściła. Pewnie buda była bez dyszla i bez prawa do rejestracji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie poszła ogłoszenie zostało usunięte jak napisałam do właściciela że rezygnuję, i cena została zwiększona bo pierwsza cena była 10700 dla mnie chciał sprzedać za 9500,a jak zrezygnowałam to zmienił cenę na 21000.Przyczepa ogólnie w super stanie bo ja oglądam osobiście brakowało w środku kanapy no i ten dyszel spawany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Stan techniczny: Nieuszkodzony"..... to już nie jest tupet ani bezczelność. To proste chamstwo !!!

 

Jak dla mnie to szok - napisać "nieuszkodzony"  -gdzie najważniejszy element podwozia jest prymitywnie odcięty !  SZOK  !!!!

 

I ten tekst o dzwonieniu do szwagra ! No JPRD !!!

I wzrost ceny o 100% po jednym zainteresowanym.           Normalnie HIT ROKU 2021 !!!

Edytowane przez Jarosław69
hit (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Aniamiecz napisał:

Nie poszła ogłoszenie zostało usunięte jak napisałam do właściciela że rezygnuję, i cena została zwiększona bo pierwsza cena była 10700 dla mnie chciał sprzedać za 9500,a jak zrezygnowałam to zmienił cenę na 21000.Przyczepa ogólnie w super stanie bo ja oglądam osobiście brakowało w środku kanapy no i ten dyszel spawany. 

9500 a 21000??? Może się zorientował, że z tym spawanym dyszlem jest więcej warta :niewiem:. Dzięki temu jest jedyna w swoim rodzaju :mlot:

2 minuty temu, Jarosław69 napisał:

"Stan techniczny: Nieuszkodzony"..... to już nie jest tupet ani bezczelność. To proste chamstwo !!!

U nas, uszkodzona to będzie po zderzeniu z pociągiem, a spawanie zaczepu to "drobna kosmetyka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, alez Wy odrazu dramatyzujecie. A być może jeździcie zepsawanymi autami i nawet o tym nie wiecie. Dobrze ze nie zrobił na taśmę albo na trytyki ?

17 minut temu, filipert napisał:

Ciekawe, czy na dospawanym dyszlu "przypadkowo" nie ma nr VIN ?

Dokładnie o tym samym pomyślałem. Ale vin jest dalej chyba na ramie. Może był krzywy, złamany  po jakimś dzwonie. Opcji jest wiele 

Edytowane przez DarekSłupsk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.