Skocz do zawartości

Koledzy, mam różne numery i nie mogę nadal...


Socale

Rekomendowane odpowiedzi

Tak widelec, kilka osób już chciało mi pomóc, Ty chyba też, ale jest jak jest, nadal nic. Poniżej fotka tego co znalazłem pod osłoną dyszla m. in: "M 2732" ale to nijak sie ma do certyfikatu i tabliczki znamionowej :jump: .

 

Ja znalazłem zarazie też tylko to co Ty kolego i nic więcej, proszę napisz gdzie w końcu znalazłeś ten nr VIN

jeżeli ktoś ma jeszcze w innym miejscu VIN niż przedmówcy, piszcie z góry dziękuje

pozdrawiam

:jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

John, problem dotyczy przyczep angielskich.

Kuzyn , ja nie znalazłem tego numeru i już nie znajdę.

Kupiłes z Allegro? Z jakiej aukcji?

Zwróć ta przyczepę Sprzedającemu puki możesz jeszcze. Niech on ten problem rozwiąże bo mi swojego nie udało się rozwiązać.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zerknij tutaj: http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?t=5097

 

"poszukajcie dobrze koledzy tego numeru, ja miałem, tez kiedyś przyczepę kempingowa z anglii. Numer znajdował się odwrotnie niż u nas czyli na lewej części ramy i jeszcze w takim miejscu że szukaliśmy go z godzinę- ale się znalazł. BYł na ramie w pobliżu osi. Nie bardzo chce mi się wierzyć że nie ma numeru - skoro jest tabliczka to i powinien być wybity numer."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, nie możesz spać, denerwujesz sie - weź to sam nabij i będziesz miał z głowy, Pewnie to nieleglane, ale nie ukradłeś tej przyczepy, tylko kupiłeś i chcesz grzecznie zarejstrować !!!! Może to głupia rada, ale najszybsza i najmniej nerwów stracisz! :jump:

 

Mądra rada, choć proponuję inne podejście.

Prawdopodobnie masz te numery słabo widoczne więc poddaj je renowacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas rejestracji mojej przyczepy też miałem problem ze znalezieniem numeru zgodnego z tabliczką znamionową oraz certyfikatem (podczas zakupu po prostu zapomniałem sprawdzić tylko byłem zajęty doszukiwaniem się minusów we wnętrzu),szukaliśmy wspólnie z diagnostą chyba z godzinę,Szczotka stalowa,papier ścierny itp.centymetr po centymetrze i znalezliśmy.MUSI BYĆ NUMER.W moim przypadku jest, patrząc od strony zaczepu w kierunku przyczepy to po prawej zewnętrznej stronie jakieś 30 cm pod przyczepą.Pozostaje latarka lub DOBRA lampa i szukać,nawet po wewnętrznej stronie profili co jest mało prawdopodobne.POWODZENIA !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.