Skocz do zawartości

Koledzy, mam różne numery i nie mogę nadal...


Socale

Rekomendowane odpowiedzi

Widelec... no to chyba zasnę dziś z nadzieją że jutro coś znajdę.

 

cos mi sie kojarzy ze ja juz Ci kiedys chyba tlumaczylem gdzie szukac

Jutro wkleje też fotki tego "co obecnie mam".

 

pewnie nie bedzie juz potrzeby :)

 

Dobranoc.

kolorowych :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Tak widelec, kilka osób już chciało mi pomóc, Ty chyba też, ale jest jak jest, nadal nic. Poniżej fotka tego co znalazłem pod osłoną dyszla m. in: "M 2732" ale to nijak sie ma do certyfikatu i tabliczki znamionowej :ok: Dziś po pracy spróbuję objechac ściernidłem tam dokładniej gdzie wskazujesz.

Nie pospałem sobie, a co ty, nie dało rady... Zastanawiałem sie jak tą sprawę dalej wyprostować żeby było dobrze i najprostszym rozwiązaniem będzie wyposażyc moją ramę we właściwy numer w najbardziej wiarygodnym miejscu i będzie po problemie, albo... Wykupować próbne tablice na każdą potrzebę i tak jeździć na próbnych aż do dnia sprzedaży.

Miłego dnia.

post-82339-imported-c5a7ea2a-e537-43a2-9781-f698da23dc0b_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam dokładnie ten sam problem ze znalezieniem nr. VIN na ramie mojej przyczepy. Na przeglądzie szukało go 3 panów na stacji diagnostycznej i nic. Doradzili nabicie, podobno można to załatwić... Po powrocie z przeglądu(niezaliczonego oczywiście) przeczytałam dokładnie tłumaczenie dowodu rejestracyjnego i znalazłam: miejsce nr identyfikacyjnego:po prawej stronie pod trójkątem 130 za sercem sprzęgła. Sprawdziliśmy i nr tam był, doskonale ukryty... Także nie poddawaj się i szukaj dalej. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejsce nr identyfikacyjnego:po prawej stronie pod trójkątem 130 za sercem sprzęgła.

Donacja, narobiłaś mi i ma teraz jeszcze więcej nadzieji :ok: A czy możesz sprecyzować swój cytat bo to chyba dosłowne tłumaczenie?

Nabicia numeru nie można ząłatwić, bo jak stwierdził kierownik, numery można nadac tylko w określonych przypadkach.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się trochę zastanawialiśmy nad znaczeniem tego serca sprzęgła i trójkąta, ale wzięliśmy to na logikę, odmierzyliśmy 130 cm od tego, co zakładamy na hak, zanurkowaliśmy pod przyczepę i naszym oczom ukazał się nr VIN. Nie na boku ramy, tylko dokładnie pod spodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy też szukał tego numeru, ale nie miał tyle czasu co Wy, bo jechał za pare dni, a diagnosta nie chciał puścić badania bez numeru VIN (notabene przyczepa już w PL była zarejsetrowana). Nieco się wkurzył, kupił sprzęt do nabijania numerów i pomógł mu gość co to dobrze umiał obsługiwać. OD tej pory nie ma już problemów z brakującym nr na ramie. Ma i dokładnie wie gdzie go ma :-).

Wojtek, nie możesz spać, denerwujesz sie - weź to sam nabij i będziesz miał z głowy, Pewnie to nieleglane, ale nie ukradłeś tej przyczepy, tylko kupiłeś i chcesz grzecznie zarejstrować !!!! Może to głupia rada, ale najszybsza i najmniej nerwów stracisz! :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wezme aparat do pracy i zrobie zdjecie gdzie dokladnie mam te numery ale to dopiero popoludniu

Ależ byłoby świetnie. Będę wdzięczny. Ja wczoraj miałem zamiar, ale moja muminka zagospodarowała odgórnie mój czas po pracy i nic nie robiłem w p-pie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ byłoby świetnie. Będę wdzięczny. Ja wczoraj miałem zamiar, ale moja muminka zagospodarowała odgórnie mój czas po pracy i nic nie robiłem w p-pie.

 

wczoraj zapomnialem aparatu ale dzis juz mam ,takze troszke pozniej zrobie jak juz pojedzie "biuro" i bede mial mniej pracy :ok:

 

sorki ale ostatnio troche zalatany jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomogło :ok: Numeru nie ma :ok: Ale i tak masz u mnie :ok:

Wiesz, Twoja rama jest zupełnie inna konstrukcyjnie, może to ma jakieś znaczenie.

Swoją już znam na pamięć. No cóż, "poradzę" sobie... :ok:

Dzięki za dobre chęci.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrcze to lipa :ok:

 

poszukaj jeszcze raz dobrze wszedzie - kawalek po kawalku

ja teraz jak robilem zdjecie to mimo ze wiedzialem gdzie jest numer to i tak musialem go chwile poszukac - slabo go widac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Abbey numer jest na dyszlu pod osłoną - widać go pod kątem przez otwór, którym wychodzi dźwignia hamulca. No tylko, że on jest taki sam jak na tabliczce i w dowodzie...

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.