Skocz do zawartości

Koledzy, mam różne numery i nie mogę nadal...


Socale

Rekomendowane odpowiedzi

zarejestrować swojej angielskiej przyczepy.

Pisałem kiedyś tutaj pytanie, gdzie jest nr na ramie. Okazało się ze jest jakiś numer wybity ładnie pod osłoną na dyszlu, ale jest to nr inny niż na tabliczce znamionowej i certyfikacie.

Diagnosta sądzi że numer musi być taki sam. No ale co jeśli jest tak jak w moim przypadku i jest on inny? Może dyszel był wymieniany jeszcze w UK a tam nic sie nie dokumentuje. Jak przebrnąć te pieprzone polskie schody?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nabity jest na dyszlu. Producent Al-ko, niemcy. P-pa anglia z zupełnie innym numeren niż ten na dyszlu. Fotki ? Koniecznie? Musiałbym specjalnie pojechac pstryknąć ale jesli to pomoże mi pomóc, to wstawię jutro, ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek, nie... Miejsce gdzie ten nr jest nabity zaznaczyłem czerwoną strzałką. Nabicie jest z boku tego dyszla. Dalej od dyszla już szukałem, nie znalazłem, a skoro znalazłem ten o którym tu piszę... to innego na ramie chyba już nie ma :ok:

post-82166-imported-9ba12d4e-39e2-471f-bc76-99158f1f05d5_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,ja też miałem przeboje ze znalezieniem nr.ramy.Też mam przyczepę brytyjska.Numer musi byc bity po stronie drzwi ok 1,5-2m za dyszlem.W twoim przypadku na przeciw miejsca wskazanego strzałką.Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek, dzięki a wsparcie. Już szukałem w tym miejscu co piszesz ale nie znalazłem. Moze słabo jest widoczny. Napisz proszę jego dokładniejsze umiejscowienie, czyli... jest widoczny z boku , od spodu, od zewnątrz, od wewnątrz... może słabo szukałem a to co na dyszlu znalazłem to nie jest nr ramy :ok: Sam już głupi jestem...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedz do innego diagnosty , ja mam normalnie wbity w dowodzie nr z tabliczki 5-cio cyfrowy i nikt nie robił halo z tego .

Trafko, ale ja dowodu jeszcze nie mam, a na pierwszym badaniu diagnosta musi sprawdzic nr ramy i tabliczki. Ja mam własnie te numery różne i podejrzewam że kiedyś dyszel był wymieniany, stąd różnica. Ech... Już widzę swój urlop w przyczepie... na podwórku. :ok:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mojej Angielce

 

Obrazek

Ło masz ci babo los... jutro sprawdzę.

Widelec... a czy Ty masz tam wszystkie cechy swojej ramy, czy tylko sam numer, 4-5 cyfr?

Bo tak sobie myślę, że jeśli masz cechy w okolicach tam gdzie ja, to nr który znalazłem może nie jest tym którego szukam a wówczas nadzieja powróci :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nr który znalazłem może nie jest tym którego szukam a wówczas nadzieja powróci

 

Nic się nie martw , ten numer musi gdzieś być i musi się zgadzać z tabliczką , Angole na pewno nie zmieniały ramy , tam to jest nieopłacalne , przyczepa prędzej wylądowała by na złomie , głowa do góry !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy Ty masz tam wszystkie cechy swojej ramy, czy tylko sam numer, 4-5 cyfr?

 

tam gdzie zaznaczylem mam pelny numer (z tego co pamietam to chyba dziesiec znakow bo sa i literki) a na tabliczce mam tylko 4 ostatnie cyfry tego numeru

 

Bo tak sobie myślę, że jeśli masz cechy w okolicach tam gdzie ja, to nr który znalazłem może nie jest tym którego szukam a wówczas nadzieja powróci

 

mam oslone na dyszlu i nigdy nie zwracalem uwagi czy mam pod nia jakis numer

 

najpierw poszukaj w okolicach tam gdzie zaznaczylem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widelec... ja właśnie pod osłoną znalazłem, a ona była chyba fabrycznie przynitowana do dyszla, więc wygląda wszystko na oryginalne. No to chyba zasnę dziś z nadzieją że jutro coś znajdę.

Jutro wkleje też fotki tego "co obecnie mam".

Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.