Skocz do zawartości

Dziwnówek - Camping Wiking


Filip85-87

Rekomendowane odpowiedzi

więc niska cena nie zawsze musi oznaczać gorszych warunków na campi

 

Tanie mięso psy jedzą , jeszcze się nie nauczyłeś ? Moim zdaniem najwyższa pora bo masz na liczniku tyle co ja .... Pozdrawiam serdecznie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich w tym wątku czytam posty na forum jak tylko mi czas pozwoli i czasami się dziwię o jakie detale potrafi powstać konflikt pomiędzy wydawało by się kolegami, koleżankami karawaningowcami również kiedy przebywam na wypoczynku zwracam uwagę na cenę ale jak to już było napisane bardziej chyba się liczy sąsiedztwo i bezpieczeństwo rodziny (dobytku) na kempingu a wiadomo że to kosztuje.

Żeby może poddać pod dyskusję proponuję kemping nr78 w Kołobrzegu od lat z rodziną tam udaję się na wypoczynek i jeszcze ani razu się nie zawiodłem.

W zeszłym roku nawet była niespodziewana atrakcja Międzynarodowy zlot Harley Davidson impreza na poziomie!!! ( liczę że w tym roku będzie znowu)

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie że ktoś opisał camping w ten sposób wklejając zdjęcia :ok:

Teraz przynajmniej wiem na co moge liczyć .

Cennik jest na stronce ale zdjęcia właścicieli campingów nie zawsze oddają prawdę :hmm:

Kłótnie na temat ceny nie mają sensu przecież hotele też różnią się cenami i standartem

chcę płacić to moja sprawa :ok:

Kiedyś będąc w górach na grzybach zapytaliśmy górala gdzie są fajne grzyby odwrócił się w stronę lasu i pokazał tam wskazując na cały las :bukiet:

Tu jest tak samo jest mnóstwo ludzi którzy znają fajne miejsca ale niechętnie sie tym dzielą a jak ktoś coś napisze to 5 stron kłótni :bukiet:

Po co to forum kiedy każdy tylko na priva cos tam wysyła podzielcie się informacjami z niedoświadczonymi niech i oni skorzystają z tych super tanich i fajnych campingów przecież nie zabiorą wam świeżego powietrza ani zielonej trawki :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Stary temat, ale odświeżę. Tak jak Spablo jestem poznaniakiem, a więc i złotówkę pięć razy oglądam. Chcieliśmy wyskoczyć z budka na 3 dni na zachodnie wybrzeże, na linii Pobierowo - Dziwnów.

W Pobierowie słynnej pomeranii przy Grunwaldzkiej już nie ma. Ktoś skierował nas w boczną drogę na jakiś kamp. Ale sorry kąpał się w kontenerze dwa na trzy z którego błocko wypływa nie będę. Pojechaliśmy do Dziwnowa na stary kemping Korab. Niestety, przez ostatnie naście lat jedyną inwestycję tam poczynił ząb czasu. Jednym słowem chlew. Więc kierunek Dziwnówek. Tak znałem ceny na Vikingu i w Białym Domu, ale trzy dni mówię wytrzymam.

Wybraliśmy waszyngtońsko zwany Biały Dom. I co ? Po pierwszym rekonesansie stwierdziłem że ..... on ma bardzo dobrą cenę. Owszem ta cena jest wysoka, ale to co oferuje przewyższa standard zdecydowanej większości polskich kempingów. Bardzo miła obsługa, jeszcze milsza ( co nie często się zdarza) ochrona, piękne parcele, wystrzyżona trawka, kostka brukowa, kilka domków piknikowych pokrytych strzechą, duży grill, plac zabaw, boiska. Kuchnia i kible z prysznicami na poziomie jakiego nie spotkałem dotychczas nigdzie. Panie sprzątających nie widać, a wszystko błyszczy. Duża w tym zapewne zasługa samych gości, którzy wyznają maksymę "zostaw tak jak chciałbyś zastać".

Goście w budkach i kamperach to pół na pół Polacy i obcokrajowcy z których większość to Niemcy. Cisza i spokój aż momentami przeszkadzają.

Sklep (tańszy niż w "mieście" i urocza knajpka na terenie.

 

Dwa minusy.

Prysznice zamknięte między 24 a 6 ( a co jak ktoś wróci późno z imprezki, lub po uśpieniu dzieci pobaraszkuje ze swoją panią i zechcę się wykąpać ? )

Brak możliwości płacenia kartą.

 

Reasumując, jest drogo, ale widac gołym okiem że właściciele kasę inwestują. Na kempingach za przysłowiowe dwie dychy nigdy nie będzie elegancko, bo po prostu nie może tak być (choć są zapewne wyjątki od tej reguły). A pomysł bojkotu uważam za .... szkoda gadać.

 

 

P.S. Jutro wrzucę trochę fotek.

P.S. 2 A może przerobicie tytuł wątku na Campingi Viking i Biały Dom, bo w końcu o obu tu dyskutujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kolego w pełni Cie popieram lepiej zapłacić drożej i być w godnych warunkach :hmm:

Ale nie do przesady ceny na Viking i Biały Dom są porostu za doże :)

Naprawde za 2 osoby na campingu płacić ponad 100 zł to zdecydowanie za dużo :hop1:

Ja odpoczywałem w tym roku w Łebie na Ambre Camping (bardzo wysoki standard) nie jest tani ale jeszcze da się znieść cena ok 80 zł za podobny zestaw. (i to też jest dużo)

Moim zdaniem ceny campingów idą za szybko w górę 100 zł za dwie osoby za dobę :hop1:

 

Ale chciałem nawiązać do campingów Campingi Viking i Biały Dom w obu cennikach jest opłata dla osób odwiedzających 10:) Czy ich naprawdę powaliło :) Kolega wpada do mnie na grilla i musi zapłacić wejściówkę 10zł :yes: to jest chore !! a na Vikingu musi jeszcze opuścić cemping do 19.00 :no: w Łebie nie ma takich bzdur :)

:):) chorzy ludzie camping to nie więzienie

W cennikach sa już takie absurdy ze niedługo będziemy płacić za

- suszarka przed przyczepą

- parasol przed przyczepą

- wysokość przyczepy

- czy antenę na dachu :]

 

Naprawdę to odstrasza :hmm::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chciałem nawiązać do campingów Campingi Viking i Biały Dom w obu cennikach jest opłata dla osób odwiedzających 10 zł

Z doświadczenia tych trzech dni sądzę że jest to jakaś forma odpychania młodzieży w celu zapewnienia ciszy. Do mnie goście przychodzili, i nawet nikt nie próbował grosza wziąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co to forum kiedy każdy tylko na priva cos tam wysyła podzielcie się informacjami z niedoświadczonymi niech i oni skorzystają z tych super tanich i fajnych campingów przecież nie zabiorą wam świeżego powietrza ani zielonej trawki

 

komentarz;

 

kolega ma racje nie trafiłem jeszcze na ciekawą propozycje ze strony kolegów z budek czy kamperków.

Byłem w tym roku w Dabkowicach k/Dąbek , Weraslu tam nie znajdziecie ale spokój , piekną pustą plaże czyste sanitariaty , miła obsluga i bardzo przyjazni caravaningowicze, 52 zł dziennie za budke samochód , przedsionek i trzy osoby. Jestem Krakusem i grosz oglądam ale z radoscia zapłaciłem za dwa tygodnie swietnego wypoczynku.

pozdrawiam

Grzech-u

 

[ Dodano: Pon 30 Sie, 2010 15:30 ]

Dziekuje Wszystkin z forum za doping i zachęte do zaktywizowania się na tym fajnym forum.

OK ; będę pisać !!!!!

Grzech-u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trafiłem jeszcze na ciekawą propozycje ze strony kolegów z budek czy kamperków.

 

poczytaj dokładnie, a na pewno coś znajdziesz :hehe: . Każdy kamping ma podzielone opinie ze względu na różne gusta- jedni wolą blisko centrum, z barem z muzyką, inni wolą mieć kilka kilometrów do sklepu a wokół tylko las i śpiew ptaków :D

 

ps. sugeruję użycie opcji 'cytuj'-wtedy wiadomo na pierwszy rzut oka, że odwołujesz się do wypowiedzi innego forumowicza :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posypuje głowe popiołem , mój osąd był pochopny . Uczę się dopiero poruszać po forum.

Poświęciłem dziś sporo czasu na przegląd tematów i przyznaje że znalazłem fajne wątki i dobre rady gdzie odpocząć .

pozdrawiam

Grzech-u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.