Skocz do zawartości

Ośrodek Wypoczynkowy Brzeźnica


OW Brzeźnica

Rekomendowane odpowiedzi

O super, że można dopytać u źródła :) na Państwa stronie jest informacja o możliwości
łowieniu ryb, natomiast Pan Szczepan którego numer jest podany informuje, że na ten rok nie ma możliwości wykupienia zezwolenia. Szkoda, że chociaż dwudniowych nie można wykupić :(

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, jofracy napisał:

O super, że można dopytać u źródła :) na Państwa stronie jest informacja o możliwości
łowieniu ryb, natomiast Pan Szczepan którego numer jest podany informuje, że na ten rok nie ma możliwości wykupienia zezwolenia. Szkoda, że chociaż dwudniowych nie można wykupić :(

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Dzień dobry, bardzo nam przykro, staw należy do koła łowieckiego i na to nie mamy niestety wpływu ;/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy na nasz Ośrodek Wypoczynkowy ,, Brzeźnica '', który znajduje się w miejscowości Brynek przy ulicy Kolejowej. 

A w naszej ofercie;

- wynajem domków letniskowych

- pole kempingowe oraz namiotowe

- basen (czynny w sezonie)

- wynajem kajaków 

- boiska do tenisa, siatkówki, koszykówki 

- pole do mini golfa 

- siłownia na świeżym powietrzu 

- plac zabaw dla dzieci oraz brodzik 

- wiata grillowa pod wynajem

- punkt gastronomiczny oraz drink bar (czynne w sezonie)

Zapraszamy również na imprezy taneczne z Dj-em/ zespołami grającymi, które organizowane są podczas sezonu co weekend.

 

W celu dalszych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź na nasze media społecznościowe;

Brzeźnica Camping • Tworóg | Facebook

https://www.brzeznica.tworog.pl/
śląskie
Tworóg/Brynek
ul. Kolejowa
42-690 Brynek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, bardzo nam przykro, staw należy do koła łowieckiego i na to nie mamy niestety wpływu ;/ 
To nie rozumiem po co się chwalić taka możliwością na stronie.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie? na ogół jest taka możliwość ale nie my o tym decydujemy  Tak jak Pani napisała ,, na TEN ROK  nie ma możliwości wykupienia zezwolenia'' 
Bo to wprowadzanie w błąd. Zrobi pan jak uważa.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jofracy napisał:

To nie rozumiem po co się chwalić taka możliwością na stronie.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 

A dlaczego nie? na ogół jest taka możliwość ale nie my o tym decydujemy ;) Tak jak Pani napisała ,, na TEN ROK  nie ma możliwości wykupienia zezwolenia'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie? na ogół jest taka możliwość ale nie my o tym decydujemy  Tak jak Pani napisała ,, na TEN ROK  nie ma możliwości wykupienia zezwolenia'
Moim zdaniem to wprowadzanie w błąd. Jeśli zamieszczacie taka informacje na stronie, to brzmi jak oferta, która jeśli na ten rok jest już wyczerpana, to z uczciwości powinna być tez zamieszczona taka uwaga.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jofracy napisał:

Moim zdaniem to wprowadzanie w błąd. Jeśli zamieszczacie taka informacje na stronie, to brzmi jak oferta, która jeśli na ten rok jest już wyczerpana, to z uczciwości powinna być tez zamieszczona taka uwaga.

Oczywiście się zgadzam. 

To się nazywa niezgodność opisu oferty że stanem faktycznym. Ja też wybieram miejsca gdzie jest możliwość wędkowania i takie wprowadzenie w błąd jest poniżej pasa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Commander napisał:

Witam.

Wygląda ciekawie. Nie wykluczone, że zaglądniemy  czerwcu.

Zapraszamy :)

57 minut temu, filipert napisał:

Oczywiście się zgadzam. 

To się nazywa niezgodność opisu oferty że stanem faktycznym. Ja też wybieram miejsca gdzie jest możliwość wędkowania i takie wprowadzenie w błąd jest poniżej pasa. 

Dziękujemy za cenne uwagi, sami teraz się dowiadujemy, że nie można wykupować zezwoleń, wcześniej nic takiego się nie działo dlatego usuniemy tą informacje ze strony :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, OW Brzeźnica napisał:

teraz się dowiadujemy, że nie można wykupować zezwoleń, wcześniej nic takiego się nie działo dlatego usuniemy tą informacje ze strony :) 

??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.