Jump to content
Sign in to follow this  
DarekSłupsk

[Z] Zamienię klasyka z 88r. za przyczepkę lub kampera

Recommended Posts

DarekSłupsk

Polonez jest u mnie od 6 lat. Jest w stanie oryginalnym, lakier i silnik 1.5 również.  Autem jeździłem tylko w suche dni. Nigdy w deszczu czy śniegu. Stoi w suchym garażu. Wnętrze w bardzo dobrym stanie. Szukałem takiego egzemplarza przez 1.5roku wiec nie jest to żaden przypudrowany złomek. Podwozie zakonserwowane, kupiłem nowe wężyki, przewody, tarcze i klocki hamulcowe. Niestety z braku czasu wymieniłem to tylko przy jednym kole. Reszta leży i czeka na półce. Jest to dla mnie trudne rozstanie wiec nie potrafię określić jego wartości. Zapraszam do kontaktu osoby które lubią grzebać przy klasykach i powolnie objezdzać w nich miasta. W moi tez sie znajdzie pare drobiazgów do popraienia. Nie wiele mu brakuje do stanu gdy wyjechał z fabryki. Handlarzom odrazu dziękuję, propozycje dam 5tys i zabieram marnują Wasz i mój czas. Nie mam parcia na sprzedaż, wręcz nie chce go sprzedać. Stoi "jeść nie woła" , OC jest zawsze opłacane co roku w tym miesiąc opłacę kolejny rok. Przegląd oczywiście tez przechodził bez problemu. Przebiegu dokładnie nie pamiętam, wiec nie będę wprowadzał w błąd. Nie ma mnie obecnie w Polsce, będę w przyszłym tyg to sprawdze i zainteresowanym podam. Siedzenia jak nowe, nic nie jest wytarte, kierownica tez jak nowa, nie ma żadnego luzu na zawiasach drzwi kierowcy. 

Oczekuje propozycji zamiany za zadbaną przyczepe lub kampera. Wielkość i wiek bez znaczenia. Mogę dopłacić jeśli będzie taka konieczność. 

Tel. 509858439

Lub wiadomość poprzez forum. 

FB_IMG_1564556163151.jpg

FB_IMG_1564556088841.jpg

FB_IMG_1542027790567.jpg

IMG_20200912_182454.jpg

IMG_20181021_122744.jpg

IMG_20180813_161259.jpg

FB_IMG_1496232203810.jpg

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...