Skocz do zawartości

Który eksponat podobał Ci się najbardziej


sasquatch

  

  1. 1. Ktory eksponat podobal Ci sie najbardziej?

    • inne
      0
    • SKIF rozkladany (wraz z filmem)
      0
    • SAM
      0
    • Transit "Reksio"
      1
    • Dzieci Kwiaty
      1
    • Winnebago
      12
    • Opel Blitz
      10
    • ogorek + Beduin
      11
    • zestaw PRL
      9
    • zestaw DDR
      1
    • motocykl MZ ES250 z koszem bocznym
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do głosowania, który eksponat podobał się najbardziej.

 

My z Martesem mamy różne sentymenty i przygody związne ze sprowadzaniem i przygotowaniem eksponatów. Dlatego tez mamy różne miłości. Marcin kocha..... a ja kocham.....

 

I tu nie zdradzę, które to eksponaty.

 

Sami powiedzcie, które się WAM podobały - kolejność w ankiecie jest od prawej strony Muzeum do lewej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

sasquatch, Jeśli mogę,ponieważ mój carawaning zaczynałem od motocykla Pannonia z wózkiem bocznym to zagłosowałem na zestaw MZ z b/w.Przygoda moja trwała 18 lat, namiot,kilka innych przedmiotów,żona + dwójka oprychów i tak wówczas się jeździło.Motocykle towarzyszyły mi i towarzyszą przez całe moje życie, taki mam do nich sentyment że stawiam ich na pierwszym miejscu.

Drugie miejsce dał bym wszelkim odmianom Volkswagenów.

Pozdrawiam i życzę sukcesywnego powiększania eksponatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi strasznie przypadł go gustu takowy o to zestaw ... w 1kol. maluszek z niewiadką...2.kol. Ford Transit 76r., 3.kol. MZ Tropiczka z wóziem, 4kol. Opel , ale co tam będziemy gadac Całośc ekspozycji jest bardzo ładna , niech dalej się to rozwija w odpowiednim kierunku i będzie dobrze... :ok:

 

Pozdrowionka dla Was :):ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się z Wami koledzy szanowni...

 

 

Ps. za pare lat mam zamiar taki zestawik sobie sprawic, ale maluszek ma byc na cytrynkach... i koniecznie kapilczka do 130. a niewiadka to tylko kurołapka... :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie każdy eksponat miał coś w sobie , ja swój głos oddałem na Opelka.

A tak wygląda jego kabina , tylko te puszki coca- coli nie z tej epoki w tamtych czasach to raczej oranżada w butelkach, z zamknięciem z tamtych czasów.

post-81648-imported-4af318e9-a3c8-40c7-a162-1ff8a3fee700_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak to, ja to jestem w polowie z PRL- u, to wiadomo co, pamietam jak lodowke przez klape w dachu wyjmowalem i wkladalem bo ani przez drzwi ani przez okno nie wchodzila....

No i faktyczne obciachu nie bylo wtedy gdzies pojechac, to byl wielki szpan taka przyczepa..

Nie mowiac o malym fiacie.

 

Ale WSZYSTKIE eksponaty bardzo fajne sa. :ok:

 

Jacek. :ok::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, pamietam jak lodowke przez klape w dachu wyjmowalem i wkladalem bo ani przez drzwi ani przez okno nie wchodzila....

 

Jacek. :):ok:

 

Powiem szczerze ,że teraz mnie zdziwiłeś :ok: tą lodówką...bo wszystkie jakie znam modele przechodziły przez drzwi... :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam problem z wyborem: ogóreczek cudo; transit jak marzenie; "szary"trabant wypas i miłość do niewiadki ..... maluś też ok,ale wolałbym syrenę jako holownik :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.