Skocz do zawartości

BIBIONE 2020 Część 5/8. Rutyna na kempingu. Rowerami do latarni morskiej


kobi07

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Dzisiaj zaczynamy od serwisu kampingowego czyli taka rutyna na kempingu, opróżniamy KOT’a i szarą wodę, napełniamy zbiorniki z czysta wodą i przy okazji robimy pranie.

W czasie sjesty jadę do centrum Bibione w poszukiwaniu drugiego roweru z fotelikiem dla dzieci. Niestety nie ma, nigdzie w całym Bibione, wszystko wypożyczone, proszą o powrót w sobotę, kiedy turnusy się zmieniają. Wypożyczenie roweru kosztuje €25 - €35 na tydzień czasu. Zamiast roweru z fotelikiem udaje mi się znaleźć przyczepkę rowerową w cenie €25 na tydzień czasu. W wypożyczalni proponują mi ewentualnie rower elektryczny za €100 również na tydzień czasu. Nie korzystam z okazji ? Później żałowałem ? ? ?

Z samymi rowerami nie było problemu, były dostępne od ręki. Dlatego już na kempingu wypożyczam drugi rower dla Sylwii. Dzięki temu mamy komplet i możemy wybrać się na wycieczkę. Jedziemy ścieżką rowerową przy promenadzie do latarni morskiej. Mijamy setki jak nie tysiące parasoli, które można sobie wypożyczyć. Cała plaża jest nimi praktycznie zastawiona, a w centrum dosłownie jeden na drugim! Przy latarni na szczęście piękne plaże, wolne od parasolów.

W drogę powrotną jedziemy inna drogą tak aby wjechać do centrum miasta. Na tripadvisor znajdujemy polecaną lodziarnie Gelidus. Zjadamy przepyszne lody i powolutku wracamy na kemping, który wcale tak blisko nie jest. Po drodze kupujemy pizzę w jednej z bardziej obleganych pizzeri (Pizza family), która okazała się być dużo lepsza od tej kupionej, wcześniej, w kempingowej pizzeri.

I tak kończymy ten długi dzień.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • szary11 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.