Skocz do zawartości

Czy to dobry model dla rodziny, czy ktoś oglądał tą przyczepę ? Wady zalety konkretnego egzemplarza i ogólnie tego modelu?

gshech

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, jest takie coś do kupienia,

co możecie powiedzieć o tej konkretnej sztuce (może ktoś widział może zna oglądał a może ktoś stąd to posiada) ?

i co możecie powiedzieć ogólnie o modelu Tabbert 540 E , wady zalety tych modeli, czy to solidne pojazdy czy już przez księgowych robione ????

https://www.otomoto.pl/oferta/tabbert-puccini-540-tabbert-puccini-540-fotowoltaika-klima-markiza-tv-led-ID6DMyAD.html

1 minutę temu, jacekzoo napisał:

pierwsza dobry układ dla rodziny z dużymi dziećmi, które nie chcą już spać razem ani na piętrusie

a jakościowo ta 540E ma jakieś "fabryczne" wady które po latach wychodzą , coś się z nimi po latach dzieje  ?

4 minuty temu, Mariusz80 napisał:

Podaj więcej szczegółów odnośnie rodziny. Jakie są Twoje wymagania. 

układ mi pasuje, chodzi mi raczej o to, czy to nie za wąskie, bo to nie szerokość 250 , rodzinka to 2+2 (młode nastolatki czyli prawie końcówka podstawówki)

Też jak czytam dzisiaj spora moda na oddzielne prysznice, tu jednak brak ...

Edytowane przez gshesiu (wyświetl historię edycji)

34 minuty temu, Mariusz80 napisał:

Z prysznica i tak pewnie nie będziesz korzystać. My tez 2+2 ale my mamy podkowę i francuza . Wiek dzieci podobny. 

Jak będzie miał normalny prysznic to pewnie skorzysta. Poszukaj Hobby 540/ 2,3m lub 560/ 2,5m model WLU. Może nie jest to idealny układ, ale dla rodziny 2+2 gdzie dzieci chcą spać osobno to dobra opcja. 

38 minut temu, Mariusz80 napisał:

Z prysznica i tak pewnie nie będziesz korzystać. My tez 2+2 ale my mamy podkowę i francuza . Wiek dzieci podobny. 

Z kiepskiego się nie korzysta. Z osobnego bardzo często.

3 minuty temu, Voku napisał:

Poszukaj Hobby 540/ 2,3m lub 560/ 2,5m model WLU.

Układ WLU mi się podoba,  ale czy hobby z roku 2008...2010 będzie miało solidność wykonania podobną do tebberta. Coś w hobby się z przodu chyba rozszczelnia , parapet  ?

9 minut temu, gshesiu napisał:

Układ WLU mi się podoba,  ale czy hobby z roku 2008...2010 będzie miało solidność wykonania podobną do tebberta. Coś w hobby się z przodu chyba rozszczelnia , parapet  ?

Tego nie wie nikt nawet w Taborecie. Trzeba jechać i sprawdzać. 

11 godzin temu, Mariusz80 napisał:

My tez 2+2 ale my mamy podkowę i francuza . Wiek dzieci podobny. 

a wydaje mi się że taki układ jest nieprzydatny dla rodziny, bo wyklucza oddzielne spanie dla już starszych dzieciaków, no bo jak ? na małżeńskim nie, na podkowie chyba też nie ma możliwości oddzielnego spania

Ło "matko i córko", jak podrożały przyczepy. Ja jestem oderwany od rzeczywistości.Tylko niech rządzącym do głowy nie przyjdzie aby podatkiem katastralnym przyczepy kempingowe obłożyć.  Jak by nie patrzeć , to co niektórzy forumowicze mają droższy dach nad głową i to na kołach jak poseł dom w deklaracji.

27 minut temu, Helmut napisał:

Ło "matko i córko", jak podrożały przyczepy. Ja jestem oderwany od rzeczywistości.Tylko niech rządzącym do głowy nie przyjdzie aby podatkiem katastralnym przyczepy kempingowe obłożyć.  Jak by nie patrzeć , to co niektórzy forumowicze mają droższy dach nad głową i to na kołach jak poseł dom w deklaracji.

najlepszy okres na sprzedaż przyczepy, ale nie na kupno, chyba że nowej na firmę w koszty