Skocz do zawartości

spawanie okna, plastiku - okolice Krakowa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

niestety okno przednie w przyczepie Adria Prima 400 (rozmiar 160x70) mam peknięte na całej długości, klejenie raczej nic nie pomoże, raczej usunięcie połamanych fragmentów i wspawanie nowego. Sam sobie z tym raczej nie poradzę więc szukam firmy lub osoby która mogłaby mi z tym pomóc.

Polecicie kogoś kto dysponuje umiejętnościami i sprzętem?

pozdrawiam,

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Może uda mi się odnowić temat.

Zbiornik na czystą wodę do spłukiwania w toalecie obrotowej Thetford pękł w spawie. Chyba resztka wody zamarzła. (Trochę się dziwę, że rozsadziło ale cóż trzeba naprawić a na wnikanie w przyczynę jest za późno.)

Toaleta jest kompaktowa czyli prawie nierozbieralna ,mechaniczne spłukiwanie i ma tylko niecałe  2 lata ale a niej często  korzystamy.

Nie mam na tą chwilę zdjęć ani nie znam dokładnie modelu bo wszystko razem z instrukcją jest w serwisie.

Sama jeszcze tego nie widząc  uważam, że skuteczniejsze będzie spawanie a dopiero po tym zabiegu nałożenie właściwego kleju  tak na wszelki wypadek.

Szukam dokładnej nazwy materiału , z którego jest wykonana, żeby razem z serwisem dobrać skuteczną metodę i klej . Tylko proszę nie piszcie, że to sprawa serwisu. Serwis zaufany - Tam w Katowicach  i zawsze  działamy wspólnie.

Może ktoś z szanownych forumowiczów  miał taki problem, zna rodzaj materiału z którego jest toaleta wykonana?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta toaleta to jest kompakt czyli na części nie ma możliwości demontażu. Tak poinformował mnie serwis. Chyba jutro po nią pojadę żeby zawieść do klejenia chociaż nie jestem do tego przekonana. Oczywiście do Chorzowa. Może wcześniej zabierze ktoś głos i poda z jakiego rodzaju plastiku jest wykonana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bozka napisał:

Ta toaleta to jest kompakt czyli na części nie ma możliwości demontażu. Tak poinformował mnie serwis. Chyba jutro po nią pojadę żeby zawieść do klejenia chociaż nie jestem do tego przekonana. Oczywiście do Chorzowa. Może wcześniej zabierze ktoś głos i poda z jakiego rodzaju plastiku jest wykonana.

Jaki to dokładnie model kibelka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się ustalić, że jest to tworzywo PP. Pan z Carbo z Chorzowa powiedział, że tego się nie klei tylko spawa.

Czy ktoś z forumowiczów może polecić sprawdzony punkt spawania na Śląsku ?

Jest ich kilka w internecie ale boję się taką"bezcenną :rzecz oddawać do niesprawdzonego.

2 godziny temu, jacek00 napisał:

Jaki to dokładnie model kibelka?

Niestety,  dalej nie wiem ale się dowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.